Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kontratsizdir onlarinki. Yani benimki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atombak

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanburakcam

quote:

Chatte fax çek demişlerdi faturayı bana, yeniden mi denesem acaba ?
    Millet açtırmış hemen baksana, gerçi bi dosya açıldı imei falan alindi , tekrar yazısmak sorun olurmu bilmem :/

Hadi adem abi bi siz kaldınız :))

Aynen Burak yau !!
    Herkesinki açılmış , bana tutturdular faturayı faxlayın diye..
    Tey Allahım ya !

Aynı durumdayız, ben de tekrar deneyeceğim online chatin çalıştığı bir vakitte.

Ne olabilir ki? En kötü chatteki operatör "bu imei için bir request yapılmış" der ya da bizim fax ı bekleyen adamlar "bu imei unlock edilmiş" der kapatır dosyayı. AT&T mi kullanıyoruz sanki?

• herkese selam;

dün akşam unlock mailim att den geldi.şimdi öncelikli olarak ne yapmalıyım?

telefonum 01.59 baseband ve 4.3.3 custom fw li. 5.0.1 e geçmek istiorum. 5.0.1 fw yi indirim telefonu restore etsem unlock olurmu sonrasında da jb yapsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

ya mail gelmesine ragmen tel acilmadi illa restoremi etmemiz lazim :S deactived yaptim gene acilmadi

Mail gelmesine rağmen diyorsunuz ya, Nasıl bir mail geldi paylasırmısınız. Mailde unlock yapıldı diye bilgilendirme varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana attığım mail için cevap geldi sizin cihaz zaten unlock edilmiş durumda diye, arkadaşlar chatten halledin işlemi, işi yokuşa sürenlerde var ben 5 veya 6. seferde açtırdım diğerleri fatura istedi yok bilmem ne istedi ama sonuncı sadece imei yi istedi telefonunuz unlock için uygundur dedi ve açtı. Çok acele etmeyin ben call center ile de görüşmüştüm sanırım en hızlı chat ile oluyor. Call Center ile AT&T tam senkronize değil sanırım onlar case açıyor AT&T teknik ekibi ilgileniyor ama chatte direk teknik ekiple irtibatta olduğumuzu düşünüyorum çünkü anında açıldı telefon. Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aston

herkese selam;

telefonum 01.59 baseband ve 4.3.3 custom fw li. 5.0.1 e geçmek istiorum. 5.0.1 fw yi indirim telefonu restore etsem unlock olurmu sonrasında da jb yapsam?

Bence siz ilk önce her ihtimale karşı telefonu unlock edin.
    01.59 kullanıyorsanız Gevey yoktur sizde, direk sim takılıdır. iTunes 'a bağlayın telefonu, unlock yapması lazım otomatik olarak.

Yaptıysa eğer direk restore yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haldun1

quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

ya mail gelmesine ragmen tel acilmadi illa restoremi etmemiz lazim :S deactived yaptim gene acilmadi

Mail gelmesine rağmen diyorsunuz ya, Nasıl bir mail geldi paylasırmısınız. Mailde unlock yapıldı diye bilgilendirme varmı ?

bi arkadaşım önceki sayfalarda paylaşmıştı mail i bir pdf dosyası gelio nasıl yapılacağı ile alakalı bilgi veriyo o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

herkese selam;

01.59 kullanıyorsanız Gevey yoktur sizde, direk sim takılıdır. iTunes 'a bağlayın telefonu, unlock yapması lazım otomatik olarak.

unlock olduğunu restore etmeden nasıl anlıcam peki? ultrasnow u silsem anlaşılırmı acaba?
  • beyler dün faturamı ve imei numaramın göründüğü ayar ekranının fotosunu çekip mail döşemiştim durumu anlatan bastan otomatik bir cevap maili geldi 2 saat kadar sonra bir mail daha geldi case number verdiler sonra bu gün aşşagıdaki mail geldi açtık telefonunuzu diyorlar fakat dün gece 4 e kadar chatte ugraşıp açtırtmıştım... yani illa chate kasmayın 24 saat içinde açtılar telefonu...

AT&T Email Customer Care for Wireless icare3@amcustomercare.att-mail.com
    04:58 (4 saat önce)

Kime: bana
    Dear Gurcan Aytaç,

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone 9593.

We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.

To complete the unlock, simply:
    1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet connectivity.
    2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
    3. Backup and restore your iPhone using iTunes.
    For information on backup and restore, please visithttp://support.apple.com/kb/HT1414.
    4. After restoring, your iPhone will be unlocked.
    Additional information on unlocking can be found athttp://support.apple.com/kb/TS3198.
    For questions regarding AT&T?s wireless service and iPhone, please visit the Phone/Device Learning Center. We thank you for your continued business and look forward to providing you with the best customer service.

Thank you for contacting AT&T Mobility. We appreciate your business.

Sincerely,

Phylicia Thompson
    AT&T
    Online Customer Care Professional

• quote:

quote:

quote:

herkese selam;

unlock olduğunu restore etmeden nasıl anlıcam peki? ultrasnow u silsem anlaşılırmı acaba?

iTunes, iPhone 'u bağladığınızda Apple Store bağlantısı kurup ekranınıza mesaj olarak çıkartacak unlock oldu diye.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanburakcam

quote:

Chatte fax çek demişlerdi faturayı bana, yeniden mi denesem acaba ?
    Millet açtırmış hemen baksana, gerçi bi dosya açıldı imei falan alindi , tekrar yazısmak sorun olurmu bilmem :/

Hadi adem abi bi siz kaldınız :))

Aynen Burak yau !!
    Herkesinki açılmış , bana tutturdular faturayı faxlayın diye..
    Tey Allahım ya !

Aynı durumdayız, ben de tekrar deneyeceğim online chatin çalıştığı bir vakitte.

Ne olabilir ki? En kötü chatteki operatör "bu imei için bir request yapılmış" der ya da bizim fax ı bekleyen adamlar "bu imei unlock edilmiş" der kapatır dosyayı. AT&T mi kullanıyoruz sanki?

Cihazları Amerika'dan alan arkadaşım faturayıda veriyodu ancak unutmuşuz.. Oda fatuaraları atmadığından emin , bulabilirse fax çekeceğim gün içinde, olmadı 17:00 itibariyle tekrar Chat denemelerine başlarım elbet biri istemez fatura falan :D

• Gece jon-paul efendiyle görüştük bizde, dosyam açılmış 24-72 saat içerisinde haber alacağım,uyku falan kalmadı hala gözüm posta kutusunda :D umarım unlock için çaba gösteren herkez mutlu sona erer
  • 3 ay Gevey bekleyen, çıktığı günden bu yana Gevey' e mahkum olan biri olarak,
    Yazılanları okudum.

23 olan yaşım 24 e yükseldi.
    Artık hayata daha umutlu bakıyorum. Gevey den kurtulduktan sonra yaşam kalitemin artacağını düşünüyorum. Bir çok şey için heyecanlıyım, orijinal iPhone sim tepsisini kullanacağım için bile heyecanlıyım. Akşam 17.00 de chatın başına oturacağım ve Gevey i aldıktan 1 yıl sonra gevey den kurtulmak için cihazımı FU ettireceğim. Ben geçen sene nisan ayında almıştım sanırım. Bu bir tesadüf olamaz bu bir mucize. Allah beni gevey ile sınadı.

İnanılmaz bir duygu yoğunluğu yaşıyorum şuan. AT&T büyük ama Allah daha büyük. Karanlığın üzerine güneş gibi doğan, konuyu açan, ilk Unlock ları yaptıran ve bizlerle paylaşan herkesten allah razı olsun. Cihazımı açtıramasam bile sağolun. Bu gün iPhone un özgürlük günüdür, bağımsızlığını ilan ettiği gündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Arkadaslar gecen sene amerikadan iphone 4 aldim kilitli elimde fatura yok ben kilidi actirabilirmiyim simdi? Sartlar nelerdir neler gerekiyor?

arkadaslar bılen yok mu neler yapmam gerekıyor? fatura yı alsam bıle 1 sene oldu açtıra bılırmıyım yoksa 2 yılı doldurmam gerekırmı?
  • ilk sorum bu saatte chat yapabiliyormuyuz? evet eğer yapabiliyorsak sizler türkiye numaralarınız ile chat e nasıl kaydoldunuz? wireless support sayfasından chat e kaydolmayı deniyorum ama başaramıyorum türkiye numaram ile
  • quote:

quote:

Arkadaslar gecen sene amerikadan iphone 4 aldim kilitli elimde fatura yok ben kilidi actirabilirmiyim simdi? Sartlar nelerdir neler gerekiyor?

arkadaslar bılen yok mu neler yapmam gerekıyor? fatura yı alsam bıle 1 sene oldu açtıra bılırmıyım yoksa 2 yılı doldurmam gerekırmı?

benden fatura istemediler ,, chate bağlan önce imei istiolar ondan sonra doğaçlama gelişiyor zaten. inceledğini ve unlocka uygunsa size mail gönderdiğini söylüyor o kadar. Çalışma saatlerinde online chate gir gerisini yaparsın
  • Thank you for your interest. Unfortunately the support you selected is not available via chat at this time.

diyor şuan yani chat saati değil telefonla arayın diolar o yüzden saat 17:00 da girmek lazım
  • Konuyu açan chat bilgisini ayrıntılı olarak bizimle paylaşan unlock sonrası neler yapılacağını yazan kısaca paylaşan bütün arkadaşlarda Allah bir kere değil bin kere razı olsun. Gece saa 3 gibi telefonum unlock oldu. İtunese bağlı iken geveysiz Turkcell adını görmek bambaşka bir durummus.

Şimdi 4.3.3 geveyli olarak kullandığım telimi unlock sonrası direk itunesten güncelleme yaparak 5.0.1 e yukseltebiliyormuyum. Deneyen arkadaslar varsa yazabilir mı?

• anna bacımız ile unlocku gece yaptık, unlock yapılan telefon biraderin, telefon yanımda değil. şimdi tarif ediyorum kendi hattı ile unlock olmuyor telefon. unlock yaptırırken kendi numramı vermiştim. illa unlock için kendi hattımı mı takmam lazım?
  • bende dün gece telefonumu açtırdım..:))

arkadaşlar teleonun açtırıp , 5.1 e yükselten var mı ?
    hala gevey psikolojisinden kurtulamadım..
    sorunsuz bir şekilde çalışıyormu..

ya çalışmaz ya tekrar kilitlenirse durumu hala bünyemde

tecrübe etmiş birisi bir yazsada hepimiz İtunes in aylardır kabusumuz olan
    yeni sürüm var yükselteyim mi sorusuna
    EVET YÜKSELT ARTIK ÖÖÖZGÜRÜM YÜÜÜKKKSELLLLTT !!!! DİYE TAMAM DİYELİM

çok ironik oldu galiba
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.