Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı]

4.142
Cevap
33
Favori
229.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      371 Mesaj
      15 Ocak 2013 17:26:10
      Arkadaşlar lütfen resimdeki telefonumun bilgileri konusunda bana bilgi verebilir misiniz?

|
      |
      Gigabyte GA-990FX-D3 *** AMD Phenom II 1090T *** Kingston 4gb Hyperx *** Sandisk Ultra II SSD 120gb +1tb *** Amd Radeon Hd 6850*** OCZ 750 Wat *** CREATIVE X-Fİ EXTREME MUSİC *** OSAKİ 5+1 SPEAKER- *** SAMASUNG 226BW *** Brother laserjet
    • Yarbay
      3552 Mesaj
      18 Ocak 2013 13:53:11
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-77506662
      9 lira beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 14 Şubat 2013; 0:09:36 >
      |
      |
      18 Ocak 2013 16:03:24
      Unlock Fusion Unlock yapmayı kaldırmış mı?

http://www.ebay.com/sch/unlock_fusion/m.html

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu
      Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer
      Apple Watch Sport Uzay Grisi
      iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB
      Samsung 55H6470 - PS4 500Gb
      || HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||
      || N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||
    • Yarbay
      3552 Mesaj
      18 Ocak 2013 16:24:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Unlock Fusion Unlock yapmayı kaldırmış mı?

http://www.ebay.com/sch/unlock_fusion/m.html

ebayde tum unlock ilanları kaldırılıyor artık yasaklandı. yukarıdaki linkden alım yapabilirsiniz.
      |
      |
      26 Ocak 2013 13:53:34
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-77506662 8tl beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 14 Şubat 2013; 0:09:43 >
      |
      |
      30 Ocak 2013 16:54:11
      Zaman geçirmeden ihtiyacı olanlar yaptırsın
      Apple unlock işleminin uygulama yöntemini değiştirme adımları atıyor şuanda.Zannediyorumki para ile unlock illegal hale getiriliyor.
      |
      |
      31 Ocak 2013 17:26:10
      Yasaklandı ama
      mevcut cihazlar için herhangi bir yasak yok.
      |
      |
      04 Şubat 2013 23:43:03
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-77506662 8 tl beyler. ebay ile uğraşmak istemeyenler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 14 Şubat 2013; 0:09:48 >
      05 Şubat 2013 10:34:23
      quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-76409196 8 tl beyler. ebay ile uğraşmak istemeyenler için.

bu ürün güvenli mi?

yani yaptıran oldu mu?

2010da parasını ödeyip AT&T'den alıp sonra borçlarını tamamen kapattığım iphone için kayıp çalıntı ihbarı var diye unlock yapmıyor adi AT&T. 2 telefon almıştık, birini yaptı diğerini yapmıyor.

bu ürünü kullanıp başarılı olan varsa ben de hemen alayım.

• Yarbay
      3552 Mesaj
      05 Şubat 2013 14:26:40
      quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-76409196 8 tl beyler. ebay ile uğraşmak istemeyenler için.

bu ürün güvenli mi?

yani yaptıran oldu mu?

2010da parasını ödeyip AT&T'den alıp sonra borçlarını tamamen kapattığım iphone için kayıp çalıntı ihbarı var diye unlock yapmıyor adi AT&T. 2 telefon almıştık, birini yaptı diğerini yapmıyor.

Kesinlikle güvenli ancak kayıp çalıntı kaydı varsa unlock yapamayız.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      05 Şubat 2013 18:52:54
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

quote:

bu ürün güvenli mi?

yani yaptıran oldu mu?

Kesinlikle güvenli ancak kayıp çalıntı kaydı varsa unlock yapamayız.

Güvenli. Dün gece kerim35 arkadaşımızın verdiği linkten unlock kalktı. Teşekkürler.
      |
      |

• Teğmen
      188 Mesaj
      05 Şubat 2013 19:17:02
      beyler şöyle bi sorum olucak ben unlock işleminden once telefonumu pasaporta kayıt ettirmeli miyim ? unlocktan sonra simfree olacagı için gerek yok bence ? ama emin değilim bi yardımcı olsanız
      |
      |
      05 Şubat 2013 20:30:15
      kayıt ettirmedende unlock olur. Hattı taktıktan 7 gün içinde kayıt ettirmeniz gerekiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOMKO -- 5 Şubat 2013; 22:30:00 >
      |
      |
      07 Şubat 2013 16:11:13
      Arkadaşlar Carrier öğrenmek istiyorum nereden en hızlı öğrenebilirim.

Fusion dan aldım ilanları kaldırmış gönderdim imei yi hala göndermedi.
      Acil diye bir de gittim ebaydan başka birinden aldım yine göndermediler.
      Serverlarda sorun var diyeceğim dün bir tane unlock işlemi yaptım ve açtılar.

Yardımcı olabilecek varmı
      09 Şubat 2013 02:59:48
      quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

carrier paralı sorgularda çıkar sadece hocam
      benim çalıştığım bi server var
      imei pm atarsanız carrier bilgisi yollarım
      09 Şubat 2013 11:25:30
      quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

carrier paralı sorgularda çıkar sadece hocam
      benim çalıştığım bi server var
      imei pm atarsanız carrier bilgisi yollarım

Hallettim kardes sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      14 Şubat 2013 00:09:16
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-unlock-3-3g-3gs-4-4s-at-amp-t-77506662

sadece 9.90 beyler imei sorgulama ücretsiz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 14 Şubat 2013; 0:10:22 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      14 Şubat 2013 09:20:30
      quote:

Orijinalden alıntı: dnzylmz85

quote:

Orijinalden alıntı: miralay__

quote:

İyi günler herkese. Elimizde 2 yıl önce NYdan alınan ATTye kayıtlı ama faturasına sahip olmadığımız bir Iphone 4 var. Cihaz ana sayfasını bile açmıyor. Anladığım kadarıyla sim kilitli değil cihaz komple kilitli. ATTye faks geçtik telefonla konuştuk chat yolunu denedik ama fayda etmedi hepsinde fatura istedi. Bu durumda cihazı açmamız n asıl mümkün olabilir? ebayde 4-5 dolara satılan unlock fusion ya da benzeri ürünler bu tarz unloclar için mi yoksa sim unlock mu? Birisi hayrına cevap verirse sevinirim...

tuna

cihazınıza sim kart takıp aktive ekranını geçmeniz istenmekte,att sim kartınız varsa rahatlıkla aktif edebilirsiniz, iphone 4 ler içerisinde sim kart olmadan aktif edemezsiniz, simfree yaptırın ardından itunes le güncelleme yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

ben at-t kart taktığım halde geçemiyorum aktivasyonu :) sadece ben değil,hiç bir teknik servis geçemedi..istanbul'da cihazımı tamir edebilecek bir yer bulamadım :) kaç yere götürdüm ama çözüm yok..geçen hafta bir yere götürdüm durumu anlattım "bizim tamir edemediğimiz cihaz yok abi,rahat ol yarına gel işlem tamamdır" dedi..ertesi gün arayıp "abi cihazı yapamadık malesef olmuyor,gel al" dedi :)) ipod olarak bile kullanamıyorum cihazı..varsa kendine güvenen,telefonu getirebilirim :)

aynı sorun benim telefondada oldu ben amerikaya kadar gönderdim hiçbirşey bulamadıkları gibi neden kapandığını dahi söyleyemediler sadece çalıntı olabileceği yönünde fikir sundular att bizle alakası yok diyor apple ile görüştük onlarda bizle alakası yok att ile görüşeceksiniz diyor ne yapacağımı bilemiyorum s3 aldım kullanıyorum eğer konu hakkında bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim telefon bir türlü aktive eranını geçmiyor

• Yüzbaşı
      582 Mesaj
      14 Şubat 2013 09:45:59
      quote:

Orijinalden alıntı: art_SRY

quote:

Orijinalden alıntı: dnzylmz85

quote:

Orijinalden alıntı: miralay__

quote:

İyi günler herkese. Elimizde 2 yıl önce NYdan alınan ATTye kayıtlı ama faturasına sahip olmadığımız bir Iphone 4 var. Cihaz ana sayfasını bile açmıyor. Anladığım kadarıyla sim kilitli değil cihaz komple kilitli. ATTye faks geçtik telefonla konuştuk chat yolunu denedik ama fayda etmedi hepsinde fatura istedi. Bu durumda cihazı açmamız n asıl mümkün olabilir? ebayde 4-5 dolara satılan unlock fusion ya da benzeri ürünler bu tarz unloclar için mi yoksa sim unlock mu? Birisi hayrına cevap verirse sevinirim...

tuna

cihazınıza sim kart takıp aktive ekranını geçmeniz istenmekte,att sim kartınız varsa rahatlıkla aktif edebilirsiniz, iphone 4 ler içerisinde sim kart olmadan aktif edemezsiniz, simfree yaptırın ardından itunes le güncelleme yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

ben at-t kart taktığım halde geçemiyorum aktivasyonu :) sadece ben değil,hiç bir teknik servis geçemedi..istanbul'da cihazımı tamir edebilecek bir yer bulamadım :) kaç yere götürdüm ama çözüm yok..geçen hafta bir yere götürdüm durumu anlattım "bizim tamir edemediğimiz cihaz yok abi,rahat ol yarına gel işlem tamamdır" dedi..ertesi gün arayıp "abi cihazı yapamadık malesef olmuyor,gel al" dedi :)) ipod olarak bile kullanamıyorum cihazı..varsa kendine güvenen,telefonu getirebilirim :)

aynı sorun benim telefondada oldu ben amerikaya kadar gönderdim hiçbirşey bulamadıkları gibi neden kapandığını dahi söyleyemediler sadece çalıntı olabileceği yönünde fikir sundular att bizle alakası yok diyor apple ile görüştük onlarda bizle alakası yok att ile görüşeceksiniz diyor ne yapacağımı bilemiyorum s3 aldım kullanıyorum eğer konu hakkında bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim telefon bir türlü aktive eranını geçmiyor

sim kilit açtırma işlemi yaptırdınız mı daha önce hiç
      |
      |

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      14 Şubat 2013 09:57:54
      evet unlockfusion diye birisiydi sanırım mail geldi açıldı telefonunuz diye bir telefoncuya sorduk açılmış dedi sonra güncelledik bu ekranda takılı kaldı birkaç servise götürdük hiçbirşey yapamadılar cihaz şuan güncel versiyonda kontrol ettiğimizde simkilitsiz görünüyor ama hiçbir kart açmıyor
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,454
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.