Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USA ATT olanlar, millete paranızı kaptırmayın , unlock fusion'dan 3.67$ a factory unlock yapılıyor, sadece satın alıp sisteme imei giriyorsunuz, 1 gün içerisinde unlock oluyor, 2 arkadaşıma ve kendime yaptım, bilginize..

http://www.ebay.com/itm/AT-T-ATT-USA-Apple-iPhone-3GS-4G-4S-5-Factory-Unlock-Remotely-Unlocking-/190744232145?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c693e00d1
  • shadowfex arkadaşım bu sitenin neresinden satın alma yapılıyor
    en alt kısım da kayar bolgeden mi
    orasıysa 11.69 usd yazıyor yardımcı olabilirmisin rica etsem şimdiden teşekkür ederim
  • Merhaba. Benim tel usa at&t geveyle kullanıyorum unlock fusiondan satın alıp cihazımı actirsam cihazın içindeki bilgiler notlar msjlar vs... Silinir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

quote:

Orijinalden alıntı: art_SRY

bir benimki açılmadı sanırım :(

pm atın görüşelim hocam. Yardımcı olurum

çok sagolsun kerim35 arkadaşımız yardımcı oldu bana 1 günde halloldu. yardım isteyenler güvenebilirler kendisine. ben ona yaptırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsertac

merhaba mustafa eğer cihazını unlock yaptırdıysan istediğin zaman sürüm yükseltebilirsin. hiç bir sorun yaşamazsın

Merhaba ahmet kardes. Benim cihaz iphone4 ve sim kiltliydi fakat 4.2.1 surumunde 01.59 baseband geveysiz kullaniyordum. Yanlislikla surumu yukselttim ve baseband 01.59 iken ios6 04.12.02 oldu ve kilitlendi. Ne yaptiysam olmadi. Geri döndurmeyi basaramadim. Sonra cihazi unlock yaptirdim ve unlock mesaji geldi. İtunesten defalarca guncelledim tekrar sifirladim guncelledim sim kartimi yeniledim mikro aldim ama servis yok diyor. Ne yapabilirim yardim edin lütfen.

• Bu siteyi vermissiniz ama turkcell'den alinma iPhone 4'umun IMEIsini girdim, ona bile LOCKED dedi.

Ne diyim bilmiyorum

http://dev.mk/iphone-simlock-status-imei-checker/
  • quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

iyigünler arkdaşlar şuanda att ile görüşmekteyim ve unlock edildi edilecek işlemler sürüyor muhabbet ediyoruz görevliyle
    konu anlatımı için tıklatın

Unlock Yöntemi için Tıklayın
    Chat ile Unlock için Tıklayın(DAHA HIZLI Çözüm)
    by kilecerme

sitedeki bilgiler güncellendi

Bu islemler ATT'den alinan hangi iPhone'lar icin gecerli?

3GS/4/4S/5 ?

• kerim35 adlı kardeşimize çok teşekkür ederim. 3-4 saatte halletti şu an geveysiz kullanıyorum.
  • arkadaşım usa/t-mobile var. unlock edebiliyor muyuz? bir ebay linki buldum ama emin olamadım yardımcı olursanız sevinirim veya sağlam satıcısından bir ebay linki de olur.
    cihaz iphone 5

benim bulduğum:
    http://www.ebay.com/itm/Factory-Unlock-Code-Service-for-AT-T-ATT-USA-Apple-iPhone-3GS-4G-4S-5-T-Mobile-/321009503323?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4abda84c5b
  • arkadaşlar ebay'dan (unlockfusion) kilit açma satın aldım,işlem tamamlandığına dair mail geldi.ben de ona güvenip sürüm güncelledim.şimdi aktivasyon ekranında Türkiye seçiyorum sonra WİFİ'yi de seçiyorum,sonraki ekranı geçemiyorum.hata veriyor,ne yapmam gerek ?
    cihaz unlock olmadı mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckosecioglu

kerim35 adlı kardeşimize çok teşekkür ederim. 3-4 saatte halletti şu an geveysiz kullanıyorum.

iyi günlerde kullan hocam.
  • Arkadaşlar

Birisi hangi web adresinden bu chat sistemine bağlanabileceğimizi basamak basamak anlatabilir mi ?
  • arkadaslar att den 2 yıldan fazla once alinmis iphone 4 e unlock nasil yapacagim. bu konuda hic bilgim yok yardimci olursaniz cok memnun olurum. 2 yılı gectigi icin kontratida bitiyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TrowZeeN

arkadaslar att den 2 yıldan fazla once alinmis iphone 4 e unlock nasil yapacagim. bu konuda hic bilgim yok yardimci olursaniz cok memnun olurum. 2 yılı gectigi icin kontratida bitiyor sanirim

forumda iphone 4 unlock diye aratın az bi ücrete açarlar.30-40 tl gibi.

• ebaydan satın almayı düşünüyorum ancak sonraki işlem olarak direk sim takıp çalışıyo mu yoksa restore etmem gerekiyo mu ? ve restore de unlocked olmadıysa yanarım onu nerden anlayabiliriz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: esspada

ebaydan satın almayı düşünüyorum ancak sonraki işlem olarak direk sim takıp çalışıyo mu yoksa restore etmem gerekiyo mu ? ve restore de unlocked olmadıysa yanarım onu nerden anlayabiliriz arkadaşlar

direk çalışmayabilir, restore gerekebilir ama unlock olmama gibi bi' ihtimali yok. telefonun elinde kalmaz yani. :) ama restore etmeden önce baseband'ını kontrol et. ipad baseband'ıysa redsnow baseband'ı değiştir öyle restore ve unlock işlemlerini gerçekleştir yoksa unlock işlemi için server'a bağlandığında telefon afallıyor yapamıyor.
  • Konu ile ilgili problem yasayan olursa PM atsinlar demistim. Ancak hep ayni sorular ile geliyor arkadaslar..

Oncelikle sunu belirtmekte yarar var eger fatura varsa bu isin yuzde 95 i bitti demektir.
    Yoksa Ebay uzerinden satin alinacak hizmet ile gerceklestirebilirsiniz unlocked islemini.. (BU YONTEMI KULLANMADIM BILMIYORUM)

Fakat ben AT&T uzerinden faturali olarak yapilan hizmeti tercih ettim ve gerceklestirdim.
  • quote:

arkadaşlar ebaydan satın aldım ancak şöyle bi bilgi istiyo bu nedir anlayamadım ?

Zip code/Postal code
    Enter your address zip code/postal code as described in our email.

sana mail gelmiş olması gerek. o mailde o bilgilerin yazıyor. posta kodu'nu soruyor ebay'e kaydolurken girdiğin posta kodu o da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buny

quote:

arkadaşlar ebaydan satın aldım ancak şöyle bi bilgi istiyo bu nedir anlayamadım ?

Zip code/Postal code
    Enter your address zip code/postal code as described in our email.

sana mail gelmiş olması gerek. o mailde o bilgilerin yazıyor. posta kodu'nu soruyor ebay'e kaydolurken girdiğin posta kodu o da.

tamam aynen posta kodunu girmemiz isteniyomuş hallettim. işlem yapılıyor diyo ımeı no girince , beklemedeyim bakalım
  • ip4 cihazım var 4.3.3 vardı , AT-T simkilitliydi ebay (unlockfusion)
    dan açtırdım.sonra onay maili geldi.bende her ihtimale karşı SHSH
    kaydımı alıp restore yapmaya çalıştım,ancak restoreden sonra
    AKTİVASYON ekranını geçemedim.heralde unlock olmadı diyerekten Custom
    FW ile 5.0.1 e geçmeyi denedim.sürekli 1600 lü hata kodları
    verdi.forumları araştırıp söylenenleri yaptım bir değişiklik
    olmadı.farklı bir bilgisayarda deneyince de 14 no lu hatayı
    verdi.cihaz hiç bir şekilde açılmıyor.ne yapmam gerekiyor acaba
    yardımcı olur musunuz lütfen ? 2 gecedir sabahlıyorum ama
    çözemedim,Allah rızası için biri yardım etsin,çıldırmak üzereyim :(
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.