Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: art_SRY

bir benimki açılmadı sanırım :(

pm atın görüşelim hocam. Yardımcı olurum
  • bakmıştın kerim olmuyor demiştin
  • valla ebay dan işlem yaptırdım 9.5 tl ye açtırdım güncelledim itunes ta da unlocked olmuştur dedi mis gibi kullanıyorum isteyene yardımcı olmaya çalışırım pm atın yeter yol gösteririm
  • JAPONYA SOFTBANK OPERATÖRÜNE İLK VE TEK SERVER BİZDE ARKADAŞLAR. VARSA SİM KİLİTLİ TELEFONU OLAN BANA ULAŞSIN...
  • Arkadaşlar Amerikadan at&t simli almış olduğum iphone4 u gevey ile kullanıyordum. 4 5 ay önce at&t ye telefon ederek unlock ettirmiştim. ios 5 yüklemiştim ve geveysiz vodafone hattımla kullanıyorum. Şimdi ios 6 ya yükseltsem bana herhangi bir sorun çıkarır mı? Bilen arkadaşlardan cevap rica ediyorum. Yardımcı olacaklara Şimdiden çok teşekkürler.
  • merhaba mustafa eğer cihazını unlock yaptırdıysan istediğin zaman sürüm yükseltebilirsin. hiç bir sorun yaşamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsertac

merhaba mustafa eğer cihazını unlock yaptırdıysan istediğin zaman sürüm yükseltebilirsin. hiç bir sorun yaşamazsın

Çok teşekkürler kardeşim. Daha önce soran oldumu diye geçmiş sayfalara baktım da herkesten teşekkür alıyorsun. :) Tekrar sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa82

quote:

merhaba mustafa eğer cihazını unlock yaptırdıysan istediğin zaman sürüm yükseltebilirsin. hiç bir sorun yaşamazsın

Çok teşekkürler kardeşim. Daha önce soran oldumu diye geçmiş sayfalara baktım da herkesten teşekkür alıyorsun. :) Tekrar sağol

ben teşekkür ederim iyi bayramlar
  • Sahibinden.com'da her açtığımız ilana factory unlock yapalım diye mesaj gönderen senmisin hocam ?
    @ahmetsertac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ilan değilde geveyli cihazlara açabildiğimiz operatörlere yazıyorum bilgilendirme amaçllı
  • elime yeni geçen 24 ayını doldurmus at&t iphone 3gs 16 gb bi telefon war ancak telefon su anda ios 4.1 kullanıyor ve telefon simlock lu ancak jailbreak sayesinde yüklenen bir program ile kullanılıyordu. sonradan farkettim ki yazılımı cok düşük oldugundan hiç bir uygulama ve app store çalışmıyor en az ios 4.3 e güncellemem gerekiyormus.

sorum su 24 ayını doldurdugundan sözleşme süresi bitmiş olması gerekiyor diye biliyorum direk restore yaparsam telefon ios 6.0 olurken aynı zamanda sim free olurmu yada olması için napmam gerekir, yoksa güme mi gider? ayrıca telefonun basabandı yükselir mi ? ya da telefonu tekrardan jailbreak + programla kullacak sekilde yükseltebilecegim bir sürüm biliyor musunuz ? yardımcı olursanız sevinirim..

not: konuyu nereye yazacagımı bilemedim umarım dogru yere yazmısımdır şimdiden teşekkür ederim..

[edit:] imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrhsm -- 27 Ekim 2012; 12:56:01 >
  • arkadaşlar ben telefonu unlock ettirdim mail geldi hatta birkaç yerden kontrol ettirdim dev.mk'lı adres hariç her yerde unlocked yazıyordu. restore ettim telefonu fakat aktif olmuyor telefon itunes'tan deneyince "there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate factory unlock" yazıyor bağlantıyı kesip hattı takın yazıyor. bağlantıyı kesip hattı çıkarıp taktım olmadı. farklı hat denedim arkadaşımınkini olmadı. iphone'dan wifiye bağlanıp oradan etkinleştir dedim orada da "server'lar yoğun sonra deneyin" falan yazıyor. restore ettiğim içi ios 6 yüklü bildiğim kadarıyla jb si yok. bunun çözümü nedir?

bu arada tel 3gs. gevey li değil ultrasn0w kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buny -- 27 Ekim 2012; 13:32:09 >
  • büyük ihtimal üzerinde ipad basebandı var hocam cihazın. redsnow ile baseband düşürüp tekrar dene olacaktır
  • quote:

büyük ihtimal üzerinde ipad basebandı var hocam cihazın. redsnow ile baseband düşürüp tekrar dene olacaktır

önceki baseband 06.15.00 idi. restore la yani ios6 yla değişme ihtimali varsa kaç bilmiyorum ve öğrenemiyorum telefonda ana ekrana gelemediğimden.
  • dediğim gibi ipad basebandı var üstünde redsnow ile baseband düşüreceksin hocam
  • quote:

dediğim gibi ipad basebandı var üstünde redsnow ile baseband düşüreceksin hocam

http://www.beijingiphonerepair.com/fix/fix-factory-unlocked-iphone-3gs-no-sim-card-installed-error-after-ios-6-update/#idc-cover

şuradaki gibi yapmaya çalışıyorum fakat jailbreak yapmaya çalışıyor redsnow. cydia'ı kur seçeneğini kaldırmama rağmen. ve err0r:7 hatası veriyor. nasıl doğru yapabilirim? veya link falan var mı çalışmakta olanı anlatan?

anladığım kadarıyla baseband'ı düşürmek için jb'li olması lazım cihazın ios 6 doğal olarak jb li değil benim. 4.2.1 kullanıyordum önceden şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buny -- 27 Ekim 2012; 14:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buny

quote:

dediğim gibi ipad basebandı var üstünde redsnow ile baseband düşüreceksin hocam

http://www.beijingiphonerepair.com/fix/fix-factory-unlocked-iphone-3gs-no-sim-card-installed-error-after-ios-6-update/#idc-cover

şuradaki gibi yapmaya çalışıyorum fakat jailbreak yapmaya çalışıyor redsnow. cydia'ı kur seçeneğini kaldırmama rağmen. ve err0r:7 hatası veriyor. nasıl doğru yapabilirim? veya link falan var mı çalışmakta olanı anlatan?

anladığım kadarıyla baseband'ı düşürmek için jb'li olması lazım cihazın ios 6 doğal olarak jb li değil benim. 4.2.1 kullanıyordum önceden şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

sorunu çözdüm.

http://www.idownloadblog.com/2012/10/14/jailbreak-ios-6-redsn0w-0-9-15b1/

burada anlatıldığı gibi ios 6'yı jb yaptım ve baseband'ını değiştirdim. ayarlardan baseband'ın 06.15.00 olmadığını kontrol ettikten sonra itunes2dan orjinal 6'yla restore ettim. işlem bitince unlocked falan demedi ama telefon açılır açılmaz hat geldi. cihazda ne gevey var ne ultrasn02w.

bu arada teşekkürler @ahmetsertac :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buny -- 27 Ekim 2012; 15:54:45 >
  • rica ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: msakraker1912

valla ebay dan işlem yaptırdım 9.5 tl ye açtırdım güncelledim itunes ta da unlocked olmuştur dedi mis gibi kullanıyorum isteyene yardımcı olmaya çalışırım pm atın yeter yol gösteririm

Selam Hocam,
    Benim telefon, ATT iphone3GS new bootrom, Sürüm 5.1.1 modem: 05.11.07 Custom firmware yüklü.

Hiçbirşey bilmeyen birine tarif edebilirmisiniz?
  • Bulgaristan Globul için unlock yapabilen varsa bana ulaşssın.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.