Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr_pc

Arkadaşlar, kerim35 nickli arkadaş sağolsun yengemin telini 6 saatte halletti. Restore bile yapmadım sadece gevey i çıkarıp itunes a bağladım ve aktive ettim. İp4 de ios 4.2 vardı. İngilizcesi zayıf veya benim gibi vakti kısıtlı olanlara şiddetle tavsiyemdir. Ancak at&t nin calışma saatlerine denk getirmekte zamanı kısaltır buna da dikkat...

Teşekkürler yorumunuz için iyi günlerde kullanın.
  • arkadaşlar bu kilidi açtırmak için unlockfusion falan posta kodu istiyor ya o ne posta kodu ben tam anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: art_SRY

arkadaşlar bu kilidi açtırmak için unlockfusion falan posta kodu istiyor ya o ne posta kodu ben tam anlayamadım

ebaya kayıt olduğunda girdiğin posta kodu
  • Bunu yanlış vermek telefonun simfree olmasına bir manimidir peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: art_SRY

Bunu yanlış vermek telefonun simfree olmasına bir manimidir peki

değil istediğini gir ama ebayda ne girdiysen onu girmen lazım sadece
  • Merhaba, eşimin telefonu iphone 3gs, 2. el olarak almıştım, JB li olarak 4.2 yüklüydü, unlocked fusion arkadaştan tavsiye üzerine factory unlocked işlemi aldım dün, bugün öğlen itibariyle işlemin tamamlandığını söyledi. Akşam evde back up almadan direkt olarak restore yaptım, ancak saatlerdir uğraşmama rağmen bir türlü etkinleştirme ekranını geçemedim, itunes üzerinde de telefonda simkart takılı olmadığını söylüyor, ne yapmamız lazım?
  • pm'den fazla talep olduğundan burdan anlatayım bari ;

bu siteye gir : http://www.ebay.com/itm/Unlock-Code-Service-AT-T-ATT-USA-Apple-iPhone-3GS-4G-4S-5-UNLOCKED-/321015254335?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D3287552279841066580%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D321015254335%26 .... burdan satın al sana 10 saniye içinde mail gelcek ona gir ve istenilen siteye gir ebay kullanıcı adın ve posta kodunu girdiğinde sistem açılıyo. ımeı numaranı gir yalnız kontrol et bi kaç defa. bu işlemi yaptıktan bi kaç saat sonra 24 saat içinde unlocked complete diye msj geliyo geveyini çıkar sadece sim ile çalıştır iphone itunes bağla ilk başta görünmicek kabloyu çıkar 10 sn bekle yeniden tak unlocked onayı vercek. bu işlemden sonra telefonun unlocked olmuş olacak. gönül rahatlığı ile restore edip , güncelleyebilirsin..
  • https://www.att.com/deviceunlock/client/tr_TR/

burdan kabul edin formu. sonra orda "Non-Customer OR Paid No-Commitment Price " i tiklayin. imei ve isminizi doldurun.
    istegi gonderiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esspada

pm'den fazla talep olduğundan burdan anlatayım bari ;

bu siteye gir : http://www.ebay.com/itm/Unlock-Code-Service-AT-T-ATT-USA-Apple-iPhone-3GS-4G-4S-5-UNLOCKED-/321015254335?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D3287552279841066580%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D321015254335%26 .... burdan satın al sana 10 saniye içinde mail gelcek ona gir ve istenilen siteye gir ebay kullanıcı adın ve posta kodunu girdiğinde sistem açılıyo. ımeı numaranı gir yalnız kontrol et bi kaç defa. bu işlemi yaptıktan bi kaç saat sonra 24 saat içinde unlocked complete diye msj geliyo geveyini çıkar sadece sim ile çalıştır iphone itunes bağla ilk başta görünmicek kabloyu çıkar 10 sn bekle yeniden tak unlocked onayı vercek. bu işlemden sonra telefonun unlocked olmuş olacak. gönül rahatlığı ile restore edip , güncelleyebilirsin..

Arkadaş inanılmaz anlayışlı ve yardımcı bir arkadaş sağolsun burdan 25 - 30 tl isteyen arkadaşlar gibi para istemeyip son derece yardımcı oldu ve 6.5 tlye açıldı telefonum
  • Bilgili arkadaşlara bir soru.
    Ben zamanında ebayden actırmıstım telefonu kullanıyordum. ime kaydı ile.
    2 gun once 6.0.1 e guncelledim telefonu. 6.0 a guncellememiştim. aktivasyon ekranı geldıgınde bu hatla kullanamazsın at&t bu dedi. Halbuki factory unlocked oldu telefon calısması lazımdı ? Neyse dedim hacktivate ettim. Tethered jailbreak yaptım. Servis yok diyor. Ne yaptıysam duzelmedi. Ebaydeki satıcımla baglantıya gectim. İlgilencem dedi ama o ustte verdiğiniz sitede imeimi yazınca cihaz unlocked gorunuyor. Ne biçim aletmiş bu iphone illallah dedirtti. Sorunuma cozumu olan var mı? 3g yi ac kapa airplane yap ac kapa denedim herseyi olmuyor ? :(
  • ben de esspada nın anlattığı şekilde yaptım cihaz şuan unlock oldu.
    Daha önceden baseband koruyarak yükseltmiştim kullanıyordum ancak tek bar çekme gibi sorunlar vardı unlock fusion dan yaptıktan sonra sorunsuz güncelledim ve simfree bir cihaz gibi tek seferde açıldı.
    Esspada'ya buradan tekrar yardımları için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk_tr

Bilgili arkadaşlara bir soru.
    2 gun once 6.0.1 e guncelledim telefonu. 6.0 a guncellememiştim. aktivasyon ekranı geldıgınde bu hatla kullanamazsın at&t bu dedi. Halbuki factory unlocked oldu telefon calısması lazımdı ? Neyse dedim hacktivate ettim. Tethered jailbreak yaptım. Servis yok diyor. Ne yaptıysam duzelmedi. Ebaydeki satıcımla baglantıya gectim. İlgilencem dedi ama o ustte verdiğiniz sitede imeimi yazınca cihaz unlocked gorunuyor. Ne biçim aletmiş bu iphone illallah dedirtti. Sorunuma cozumu olan var mı? 3g yi ac kapa airplane yap ac kapa denedim herseyi olmuyor ? :(

aynısı benim başıma geldi kardeşim.açtık diyorlar,verdiği sitede UNLOCKED yazıyor ama yalan..telefon kilitli.boşuna uğraşma.istanbuldaysan git doğubank'a 20-30 tl ye açtır.veya forumda ilgilenen arkadaşlar var,onlara açtırt..(at-t kartı takıp aktivasyon ekranını geçmeye çalış) hacktivated defelarca denedim yemedi.istanbul kadıköyde elektropower var,pendik'te ilka iletişim var..ben 2 hafta boyunca uğraştım gitmediğim yer kalmadı,ordan biliyorum :) çok başım ağrıdı..ebay dan aldığım güne lanet ettim.millet mi çok şanslı,ben mi bahtsız bedeviyim nedir :)
  • reklama gerek yok. yaptıklarımız yapacaklarımınız teminatı. Unlock için pm atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk_tr

Bilgili arkadaşlara bir soru.

kerim35 e pm atarsan yardımcı olacaktır..birçok arkadaşa yardımcı oldu,bana da oldu sağolsun :)
  • arkadaşlar kerim35 sağ olsun 2-3 saate 3gs telefonumu halletti teşekkür ediyorum kendisine telefonum artık unlocklu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesildoruk

arkadaşlar kerim35 sağ olsun 2-3 saate 3gs telefonumu halletti teşekkür ediyorum kendisine telefonum artık unlocklu

İyi günlerde kullanın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar.
    unlock fuicon dan 3.45 dolara satın aldım dün gece. şuan ebay kullanıcı adım ve posta kodum ile sorgulama yaptığımda status: on hold diyor. codes pending. sürecin devam etiğini anlıyorum.

fakat dün telefona güncelleme yapmak istedim ama aktivasyon ekranını geçemiyorum, yaklaşık bir yıldı ipod olarak kullandığım telefonumu şuan hiç açamıyorum. unlock işlemi tamamlandığında bu sorun giderilir mi şuan herhangi başka bir işlem yapmalımıyım. zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
  • bir hafta önce almanyadan iphone 4 getirdim yanımda.vergisini verip kaydını yaptırdım(btk açıldıgını teyit etti)

yalnız kesitrmiş olduğum avea simi takınca servis yok yazıyor.orjinal microsim ile denemedim henüz

telefon ayarlar kısmına girip operatör kısmına bkaınca vadofone.de yazıyor
    içime kurt düştü simkilitlimi diye??
  • quote:

Orijinalden alıntı: resistance21

ben de esspada nın anlattığı şekilde yaptım cihaz şuan unlock oldu.
    Daha önceden baseband koruyarak yükseltmiştim kullanıyordum ancak tek bar çekme gibi sorunlar vardı unlock fusion dan yaptıktan sonra sorunsuz güncelledim ve simfree bir cihaz gibi tek seferde açıldı.
    Esspada'ya buradan tekrar yardımları için teşekkür ederim

rica ederim. işiniz görüldüyse ne mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdoruk

merhabalar.
    unlock fuicon dan 3.45 dolara satın aldım dün gece. şuan ebay kullanıcı adım ve posta kodum ile sorgulama yaptığımda status: on hold diyor. codes pending. sürecin devam etiğini anlıyorum.

fakat dün telefona güncelleme yapmak istedim ama aktivasyon ekranını geçemiyorum, yaklaşık bir yıldı ipod olarak kullandığım telefonumu şuan hiç açamıyorum. unlock işlemi tamamlandığında bu sorun giderilir mi şuan herhangi başka bir işlem yapmalımıyım. zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

bu aralar çok kişinin başına gelmeye başladı çok garip..benzer durumu bende yaşıyorum..istanbul'da kendini "bu işin en iyisi" diye tabir eden tamircilere götürdüm.sorunu çözebilen yok..hatta hepsinin cevabı aynı "ilk defa böyle bir hata veren cihaz gördüm" diyorlar..cihazım tarihe geçti :) sonuç mu ? hala iphone servislerini geziyorum,en büyük tamirciden,mahalle köşesindeki tamirciye kadar..inş sonunda çözüm bulunur..bir umut işte..
    Not: çözüm bulan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.