Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tanura

Arkadaşlar bugün-yarın amerikadan iphone 5 gelecek. Bu yöntem ile direk olarak açtırabilir miyim? Bu yöntemin herhangi bi riski var mıdır olumsuz cevap geldiğinde?
    ACİL olarak bunları öğrenmek istedim, çünkü akrabam birazdan sıraya giricek

Kontratsiz alinsa bile ip5'in kilitsiz versiyonu suan satilmiyor Amerikada. Bu yontem ile sansinizi deniyebilirsiniz. Hic olmazsahttp://www.cellunlocker.net adresinden ucretini odeyerek yaptirabilirsiniz. Ben yaptirttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 25 Eylül 2012; 15:31:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

merhaba elimde ARKADAŞIMA ait iphone var

modem frmw = 04.12.01

model = MC603DN

OPRT = carrier lab 12.0

apple sürüm = 5.1.1 ( 9b208 ) 16gb lık siyah model

Neler yapabiliriz - kilit - unlock - sim free yapma ve para ile açtırma vb

MC603MD 16 Gb siyah iphone Almanya T mobile ve kontrat süresi bitmeden açılmıyor. kontrat süresi bitince itunesten son sürümü yüklüyorsunuz ve unlock oluyor. Kimseye para vermenize gerek yok. versenizde bir anlamı yok açtım diyorsa kontrat süresi bitmiştir ve bir şey yapmamıştır.https://t-mobile-simlockportal.arvato-services-mocom.com/PUBSILO/ buradan kontratın ne zaman bittiğini öğrenebilirsiniz.https://www.fenomac.com/jailbreak-unlock/29856-t-mobile-almanya-imei-unlock-ile-ilgil-soru.html buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys123 -- 25 Eylül 2012; 21:52:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sys123

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

merhaba elimde ARKADAŞIMA ait iphone var

modem frmw = 04.12.01

model = MC603DN

OPRT = carrier lab 12.0

apple sürüm = 5.1.1 ( 9b208 ) 16gb lık siyah model

Neler yapabiliriz - kilit - unlock - sim free yapma ve para ile açtırma vb

MC603MD 16 Gb siyah iphone Almanya T mobile ve kontrat süresi bitmeden açılmıyor. kontrat süresi bitince itunesten son sürümü yüklüyorsunuz ve unlock oluyor. Kimseye para vermenize gerek yok. versenizde bir anlamı yok açtım diyorsa kontrat süresi bitmiştir ve bir şey yapmamıştır.https://t-mobile-simlockportal.arvato-services-mocom.com/PUBSILO/ buradan kontratın ne zaman bittiğini öğrenebilirsiniz.https://www.fenomac.com/jailbreak-unlock/29856-t-mobile-almanya-imei-unlock-ile-ilgil-soru.html buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

TŞK EDERİM,

03 / 2014 E KADAR DENİLİYOR :((

• Faxed documentation is ineligible or not received.

Boyle bir mesaj geldi faturayi faxladiktan sonra ulasmamis yada gecerli degilmis sinirden cildiricam yahu elimdeki fatura yolladim iste girmis oldugum imei ile tutuyor faturadaki hersey ne yapmaya calisiyorlar anlamiyorum ki en sonunda yollayacagim telefonu fatursi ile acip yollasinlar olacak is degil ya
  • Bence bezdirmeye çalışıyorlar.
    Bende 3 telefon vardı ve 7 defa fax çektim. Kaç para geleceğini Allah(c.c.) bilir.
    Ve bir tanesi için 3 fax çektiğimde aldığım cevabın türkçe mali şuydu: "Bu imei numarası için belirlediğimiz süre içinde maximum deneme sayısına ulaştınız." Süre de belli değil.
    At&t ile telefonlardan sadece 1 tanesini açtırabildim. diğer ikisi için unlockfusion'dan açtırdım. Ve dedimki "Bukadar boşuna uğraşmışım."

İki yöntemi de deneyen biri olarak söylüyorum. Değmez bence.
    7 saatte açıyorlar. Akşam 1'de satın aldım. 17TL gibi bir şey tuttu. Sabah 8'de uyandığımda Mail gelmişti.
  • Merhabalar üniversitemde yabancı bir arkadaşımın iphonunu unlock etmeye çalışıyorum adam telefonu amerikadan at t den almış abisi anladığım kadarıyla ve kontraktın süreside dolmuş mail yoluyla at t ye mail attığımda unlock edebilmemiz için at t numaranız olması gerekmektedir diye bir geri cevap geldi siteye üye olmaya çalışıp online chat e girmeye çalıştığımdada aynı şeyle karşılaştım at t telefon numarası istedi skyple aradım fakat çalışma saatleri içinde değillermiş şuan telefon elimde yardım edebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: szralp

Merhabalar üniversitemde yabancı bir arkadaşımın iphonunu unlock etmeye çalışıyorum adam telefonu amerikadan at t den almış abisi anladığım kadarıyla ve kontraktın süreside dolmuş mail yoluyla at t ye mail attığımda unlock edebilmemiz için at t numaranız olması gerekmektedir diye bir geri cevap geldi siteye üye olmaya çalışıp online chat e girmeye çalıştığımdada aynı şeyle karşılaştım at t telefon numarası istedi skyple aradım fakat çalışma saatleri içinde değillermiş şuan telefon elimde yardım edebilirseniz sevinirim.

üstteki arkadaşın dediği gibi uğraşmak istemiyorsanız, unlockfusiondan satın alın, halletsinler...siz aramakla, fax çekmekle uğraşmayın AT&T'yi...

• unlock fusiondan 6 saat içinde hallettim fax ile hiç ugraşmayın
  • ne kadara mal oldu
  • We cannot complete your request because the service commitment for this iPhone has not been completed or no valid current/ former mobile number is associated with the request.
    If you have questions, review the general eligibility requirements for unlocking an iPhone.

Olacak is degil yapmamak icin direniyorlar resmen!!!

Ne yapabilirim artik kafayi yemek uzereyim!!! iki kere fatura faxladim hala onume boyle ipe sapa gelmeyecek seyler sunuyorlar
  • sımdı bu yontemle artık ipod olarak kullanılan iphone ler tarıh mı oluyor ?
  • parali olarak nasil unlock yapicaz ? nerden ve nasil yapildigini biri anlatirsa cok sevinirim. konuyu okuyorum ama cok karisik
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNGDuM

parali olarak nasil unlock yapicaz ? nerden ve nasil yapildigini biri anlatirsa cok sevinirim. konuyu okuyorum ama cok karisik

hocam 5 mesaj yukarda ebay linklerini vermişler yapacağınız tek şey satın almak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: na-nick

quote:

parali olarak nasil unlock yapicaz ? nerden ve nasil yapildigini biri anlatirsa cok sevinirim. konuyu okuyorum ama cok karisik

hocam 5 mesaj yukarda ebay linklerini vermişler yapacağınız tek şey satın almak...

satin aldiktan sonra unlock oldu mesajida geldikden sonra ne yapmaliyim hocam?
  • quote:

quote:

quote:

hattınızı takıp kullanmak....tabi istereniz yeni sürüme de update edebilirsiniz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hattınızı takıp kullanmak....tabi istereniz yeni sürüme de update edebilirsiniz...

teşekkürler .ama restore falan yapmiyomuyuz ?

• beyler bu arada fiyatlar türkiyedede baya baya düşmüş

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/at-amp-t-usa-iphone-3-3g-3gs-4-4s-unlock-yasal-65125371

nerdeyse ebayle aynı fiyatlar. paypalı olmayanlar yararlanabilir.
  • We cannot complete your request because the service commitment for this iPhone has not been completed or no valid current/ former mobile number is associated with the request. If you have questions, review the general eligibility requirements for unlocking an iPhone.

Bu durum ile karsilasanlar oldu mu ? Sizce ne yapmam gerekiyor...

Iki kere Request Number alip 3 kez fax cektim. Ancak yine bir sorunla karsilastim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

ne kadara mal oldu

7.50 dolar
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.