Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakuza07

quote:

Orijinalden alıntı: dersolog

Siz stok bittikten sonra ödemeyi görünce sevineceksiniz sonra da ertesi gün stokta kalmadığı için paranızı iade ediyoruz dediklerine asıl şafak nasıl atıyor görün dediğim gibi asus Türkiye asus'un ismini kirletmektedir ve hiçbir şekilde çözüm için çaba vermemektedir.Asusa bu durumu bildirmek için yazacağım şikayet mektubunu İngilizceye çevirecek bir yardımsever dilci aranmaktadır

Merhabalar,

Özel mesajdan metninizi bekliyorum, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Özelden şikayet mektubunu gönderdim teşekkür ederim yardımını için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam halledebildiniz mi sorununuzu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: basmane

Çok hoşuma gitti banggood dan xiaomi 10400 lük aldıktan sonra eşimede asus aldım.Daha ufak daha güzel geldi gözüme süper birşey.Bu arada 13ünde verdim kargoya 14ünde ulaştı.
    Xiaomi 40 TLye geliyor ucuz fakat nerdeyse 1 ay beklmeye değmez stok varken alın bir tane.

xiaomi 10bin takipsiz 33tl ye geliyor
  • Ürün dün kargo şubesine gelmis ama dagıtıma çıkartmamıslar, bugün gidip aldım. Yola çıkacagım için şöyle bir bakıp eve bıraktım.

Mavi renk güzel görünüyor, boyu kücük ama tahminimden daha agır gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

ZenPower bozuk mu ?

Arkadaşlar telefonu şarja takınca aşağıdaki gibi 4 ışıkta birden yanıp sönmesi normal mi?
    Arkadaşımda aldı ama onda boyle bir durum yok, mesala full iken sadece son led yanıp telefonu sarj ederken.

Hayatımda gördüğüm en anlamsız kullanım kılavuzu, Ürünün hata vermesi diye acıklama var birde.

Telefonu powerbank ten şarj ederken eğer powerbank full ise 4ü de yanıp sönüyor. Sadece en sonda ki ışığın yandığı tek kombinasyon powerbank şarj olurken şarjı %75 ten fazla dolduğunda diğer 3 ışık sürekli yanar sonda ki yanıp söner

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

quote:

ZenPower bozuk mu ?

Arkadaşlar telefonu şarja takınca aşağıdaki gibi 4 ışıkta birden yanıp sönmesi normal mi?
    Arkadaşımda aldı ama onda boyle bir durum yok, mesala full iken sadece son led yanıp telefonu sarj ederken.

Hayatımda gördüğüm en anlamsız kullanım kılavuzu, Ürünün hata vermesi diye acıklama var birde.

Telefonu powerbank ten şarj ederken eğer powerbank full ise 4ü de yanıp sönüyor. Sadece en sonda ki ışığın yandığı tek kombinasyon powerbank şarj olurken şarjı %75 ten fazla dolduğunda diğer 3 ışık sürekli yanar sonda ki yanıp söner

Videodaki 3 ışığın yanıp-söndüğü (ilk taktığımda 4 ışık yanıp sönüyordu telefonu şarj ederken) durum sizin cihazda da aynı mıdır.
    Şarj olurken de örneğin %50 si doluysa %75 i gosterem led yanıp sonuyor ve bence bu normal.

Aynısını arkadaşımın zenpowerı yapmıyor, örneğin: sadece 3 ışık yanık duruyor tel. şarj ederken.
    Kullanım kılavuzunda da telefonu sarj ederken ışıkların yanıp sonmesı durumu hata olarak belirtilmiş ve aletin bozuk olduğunu düşündürüyor beni ki saş sırasında tel. çok ısındı.

• arkadaşlar şu kıyaslamada hangisine daha iyi diyor(performans) İngilizcesi iyi olan biri Özet geçebilir mi ?
    http://www.unbox.ph/gadget/xiaomi-mi-powerbank-10000-mah-vs-asus-zenpower-10050mah-the-definitive-head-to-head/
  • quote:

quote:

quote:

ZenPower bozuk mu ?

Videodaki 3 ışığın yanıp-söndüğü (ilk taktığımda 4 ışık yanıp sönüyordu telefonu şarj ederken) durum sizin cihazda da aynı mıdır.
    Şarj olurken de örneğin %50 si doluysa %75 i gosterem led yanıp sonuyor ve bence bu normal.

Aynısını arkadaşımın zenpowerı yapmıyor, örneğin: sadece 3 ışık yanık duruyor tel. şarj ederken.
    Kullanım kılavuzunda da telefonu sarj ederken ışıkların yanıp sonmesı durumu hata olarak belirtilmiş ve aletin bozuk olduğunu düşündürüyor beni ki saş sırasında tel. çok ısındı.

Benimki de aynı şekilde yanıp sönüyor. Bozuk olduğunu sanmıyorum.

• Anladım hocam. Bende bankadan aldığım onay kodunu fln bugün sabahleyin mail attım öğlen 2 de aradım bi işlem yapılmadı diye. Ama bayram diye çalışmıyoruz dedi telesekreter. P.tesi ye kaldı işimiz.

• Sizce almalı mıyım yani ödeme sonrası problem çıkar mı ? Kaspersky kullanmıyorum daha doğrusu İnternet erişimime doğrudan ilişkili bir koruma yazılımı kullanmıyorum.
  • Benim bile alasim geldi . Yapmayin beyler ihtiyaciniz varsabalin!!

• zenpower alacaktım ama burada yaşanan durumlardan sonra rahatsız oldum, üstüne bir de mavi bumper stokta kalmayınca tamamen vazgeçmiş durumdayım, bunun yerine xiaomi 1000 mah powerbank alacağım. Umarım pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Njord-

zenpower alacaktım ama burada yaşanan durumlardan sonra rahatsız oldum, üstüne bir de mavi bumper stokta kalmayınca tamamen vazgeçmiş durumdayım, bunun yerine xiaomi 1000 mah powerbank alacağım. Umarım pişman olmam.

Öyle aralarında aşırı bir fark yok hemen hemen başabaş hocam karşılaştırma haberini şu mesajımdan okuyabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=108113572

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    kısaca kapasite olarak xiaomi %10 kadar daha fazla kapasite sunarken asus %20 daha hızlı şarj oluyor. Yani öyle çok uçurum bir fark yok bu arada kullanmaya devam ediyorum oldukça memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

kısaca kapasite olarak xiaomi %10 kadar daha fazla kapasite sunarken asus %20 daha hızlı şarj oluyor. Yani öyle çok uçurum bir fark yok bu arada kullanmaya devam ediyorum oldukça memnunum

eğer iki cihaz arasındaki en temel fark bu ise bence asus zenpower bir gömlek daha üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

quote:

quote:

quote:

ZenPower bozuk mu ?

Benimki de aynı şekilde yanıp sönüyor. Bozuk olduğunu sanmıyorum.

Peki ya hocam Bir parti malın tamamının arızalı olma ihtimali?

• bir gümüş bir de ablama altın rengi aldım aslında siyah almayı düşünüyordum ama telefonlarım hep beyaz oldu gümüş ve beyaz karşımı daha şık durur dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

bir gümüş bir de ablama altın rengi aldım aslında siyah almayı düşünüyordum ama telefonlarım hep beyaz oldu gümüş ve beyaz karşımı daha şık durur dedim.

Satın alırken tarayıcı veya kart problemi yaşadınız mı?

• world özellikli kartlarla alınmıyor sanırım. finansbank kartım ile aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaphorive

world özellikli kartlarla alınmıyor sanırım. finansbank kartım ile aldım.

garanti bonus hakkında bir bilginiz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.