Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar usb bağlantısı ile pc ye resim atmak istiyorum ama pc görmüyor otobüste usbden şarj olsun diye bağlamıştım orda çıkan bir sekmede kapatmıştım sanırım simdi nasıl olacak nasıl açacam geri :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar-depolama sağ ist köşeye tıkla MTP yi isaretle!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Her hafta farklı bir sürüm yüklemiyolar. Güncelleme ile ilgili içeriği okumadığın çok belli. Neyse kolay gelsin size.

• quote:

Orijinalden alıntı: fakasupi

Ayarlar-depolama sağ ist köşeye tıkla MTP yi isaretle!

Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alper_48 kullanıcısına yanıt
    Takip ediyorum her 2 güne bir sen rahat ol güzel kardeşim.
    Neyse yukledim az önce en yeni sürümü manüel olarak. Simdilik bir sorun York hersey gayet hızlı ve stabil. İlerleyen günlerde bir sorun çıkarsa yazarım buraya.

Örnek vereyim sana uc browser ayni sürümle farklı güncellemeler yayınlıyor. Sence adamlar can sikintisindanmi aynı sürümü yayınlıyor? Benim gözlemlerim farklı yenilikler algılıyor!?
    http://wap.uc.cn/verlist/english_354/ucbrowser/151?from=wap-slp-ver-mob&session=0hude6p6o7du4bk2ta3ufrvnl6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 12 Ağustos 2015; 23:17:08 >

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Sen kontrollere devam et madem. Bir farklılık olursa haber edersin

• alper_48 kullanıcısına yanıt
    Tabiki kardeşim her ne konuda olursa olsun tecrübe edindiğimiz bilgilerden hiçkimseyi mahrum bırakmayız. Hayırlı geceler ;)

• arkadaşlar telefon şarj olmuyordu servise yolladım geldi 2 hafta şarj oldu sonra gene olmamaya başladı tel kapalıyken oluyor diye gördüm internette denedim bazen oluyor bazen olmuyor bir önerisi bir çözümü olan lütfen yardım edermisiniz birdaha servis yolları gözlemek istemiyorum 1 ay :S
  • Hocam ben teknosa aracılığıyla gönderdim. Teknogaranti yaptırmıştım o yüzden gerçi bir işe de yaramadı. Teknosa sitesi üzerinden kontrol edemedim bir türlü sürekli arıyorum. bugün son gün bakalım ne olacak.

Uzaklıkla alakası yok gibi geldi bana çünkü ilk gönderdiğimde 11 gün sonra elimde olmuştu.
  • rootlu cihazda yeni sürümü nasıl yükleriz acaba . otadan direk kendi yükleme yapmıyor değil mi ?
  • RaDLoFF74 R kullanıcısına yanıt
    keşke ilk sayfada bahsedildiği gibi gönderseydin daha hızlı sonuç alırdın.eğer garanti dışı bi durum olursa teknogarantiyi kullanmak mantıklı yalnız emin olun teknogarantide garanti dışı bi durumu üstlenmemek için 40 takla atacaktır ...
  • kadir160 K kullanıcısına yanıt
    Şu an sitesinde şöyle bir dosya eklemişler bununla işinizi görebilirsiniz

Version WW_3.23.40.60 (Android L to L)

Kolay gelsin
  • keşke direk asus servise gönderseydin. bende vatandan aldım servise kendim gönderdim asusun sitesinden kayıt açarak ilk gönderdiğimde format atıp geri gönderdi teleservice. Bu arada dokunmatik sorunu vardı telde. sonra aynı gün tekrar kayıt açtım ertesi gün gönderdim bu sefer SMS Infocomm diye bir servise gitti telefon 4 günde değişim kararı çıktı. 3 günde rapor bana geldi dün raporu vatana götürdüm alıp sisteme girdiler. bu akşamda zen 2 alacağım gidip. durumunu öğrenmek istiyorsanız asusun sitesinde online chat var ordan sorabilirsiniz. acayip ilgileniyorlar ne durumda hemen söylüyorlar. teleservice denen firma telefonun durumunu bile güncellemiyor asusun sitesinden kontrol edince telefon ulaştı yazısında kalıyor. Diğer servis ise herşey ianında işliyor. Online chatte eğer telefon yada rapor kargolandıysa kargo nosunu öğrenebilirsiniz.
  • Version WW_3.23.40.60 (Android L to L) bu versiyonu kullanan arkadaşlar şarj durumu nasıl bir önceki lolipop a göre ona göre gececem bilgi verirmisiniz?

• 20 is gününün dolmasına iki saat kala geldi telefon :) ekran değişimi yapılmış inşallah tekrarlamaz gerçi sıfır telefonda parça değişimi pek iyi bir şey olmasa da yapacak bir şey yok. Bakalım sonuç ne olacak

• merhaba. Anneme zenphone6 almayı düsünüyorum. konu baya uzamış. kısaca sormak istedigim , telefondan memnun musunuz? önerir misiniz? son birkac sayfaya baktım , radyo calısmıyor, yok navigasyon vs sorun filan denmiş. kronik sorunları mı var telefonun? donanım olarak iyi görünüyor ama kullanımda nasıl bir telefon?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaDLoFF74

20 is gününün dolmasına iki saat kala geldi telefon :) ekran değişimi yapılmış inşallah tekrarlamaz gerçi sıfır telefonda parça değişimi pek iyi bir şey olmasa da yapacak bir şey yok. Bakalım sonuç ne olacak

Hayırlı olsun, az farkla para iadesini kaçırmışsınız. İnşallah sorun çıkmaz yeniden.

• İnşallah çıkmaz. Bu arada kitkata döneceğim de kitkatın en iyi sürümü hangisiydi?
  • 40.44 te radyo çalışmıyor. (son sürüm)
    Öncekinde radyo çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 13 Ağustos 2015; 20:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: Masteryoda_

Arkadaşlar Zenfone 6 'da İgo navigasyon çalıştırabilen var mı acaba. Bende konfigürasyon bitiği gibi yazılım kendiliğinden kapanıyor.

Google play dan here indirin. Güzel program.

here android de vasat asiri kasiyor

• 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.