Şimdi Ara

asus zenfone 6 açılmama problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dün telefon wireless a bağlandıktan sonra bir şeyler güncelledi tam ne oldu takip edemeyip yapılan işlemleri kapattım, daha sonra aramalarımda karşıya ses gitmediğini fark ettim, ses kaydediciyi açtım mikrofon yok hatası aldım.

telefonu kapadım açtım, düzelmedi.

fabrika ayarlarına döndüm, telefon bir daha açılmadı. ekranda USB işareti çıkıyor, prize taktığımda saniyelik açılıp USB işareti çıkıp kapanıyor. bilgisayara taktığımda ise USB işareti sabit kalıyor ancak bilgisayar donanım bulunma ve donanım çıkarma sesi çıkarıp duruyor. ilk başta normal USB işareti oluyor, arada çizgi çizgi bir şeyler çıkıyor( görselleri ekledim) bütün gece bilgisayara bağlı kaldı bir şey olmadı. laptopa takılıyken arada telefon yeniden başlıyor.

ne yapmam lazım bilgisi olan var mı ? tek yol teknik servis mi ?
     asus zenfone 6 açılmama problemi asus zenfone 6 açılmama problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashwood -- 9 Eylül 2015; 9:22:58 >

• ashwood A kullanıcısına yanıt
    yapman gereken usbden çekip power tuşu ile ses + ya basarak boot menüyü açmak ve recovery modu seçmek yada direk ekranda reboot system now var ise onu power tuşu ile seçin telefon açılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

yapman gereken usbden çekip power tuşu ile ses + ya basarak boot menüyü açmak ve recovery modu seçmek yada direk ekranda reboot system now var ise onu power tuşu ile seçin telefon açılır

çok teşekkür ederim. çalıştı
  • merhaba ben zenfone 6 kullanıyorum telefon kapandı ve açılmıyor ekran da yarım saattir böyle bana yardımcı olur musunuz ? telefonu nasıl açabilrim ? asus zenfone 6 açılmama problemi
  • ASLI AMUK A kullanıcısına yanıt
    Telefon bootloop olmuş bir hard reset atmayı dene olmazsa sıfırdan yazılım at
  • İyi günler benim Asus Zenfone 6 cihazım var. Batarya , sim cart flex ve ses açma kapama tuşu değiştirttim 1 ay önce ama şu anda telefonum açılmıyor. Telefonum hiç tetiklemiyor şarj almıyor pc ye bağlayınca da hiç tepki vermiyor yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photonics

İyi günler benim Asus Zenfone 6 cihazım var. Batarya , sim cart flex ve ses açma kapama tuşu değiştirttim 1 ay önce ama şu anda telefonum açılmıyor. Telefonum hiç tetiklemiyor şarj almıyor pc ye bağlayınca da hiç tepki vermiyor yardımcı olur musunuz?

selam arkadaslar ayni sorun bende de oldu. simkart flexi degistikten sonra telefon acılmıyor ve sarj almiyor.

yardimci olabilecek olan birileri var mi acaba ?
  • Slm arkadaşlar.
    Telefon asus yazısınada takılı kalıyor.
    Adb yöntemiyle yazılım atmayı denedim her şey düzgün gidiyordu ama en sona gelince ana dosya 100 de 100 yüklendikten sonra ''signature verification failed'' ve'
    end of footer from /tmp/update.zip not 0xffff (file exists) hatası veriyor.yazılım yüklenmiyor.
    Bu durumda ne yapmak lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.