Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SMS infocomm sadece kamera modülünün değişimine 1150 TL dedi. Mahalle telefoncularina vermek istemiyorum. GSM iletişim şirketi çok popüler ama dışarıdan parça takmam diyorlar, sadece kendi temin ettiği parçaları kullanıyorlarmis.

Yardım edebilecek var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, kamera odak sorununu büyük oranda çözmek için, şu saçma yöntemi deneyin. Ekranın sağ üst köşesine yani kameranın olduğu taraf oluyor, buraya üç dört defa kapı çalar gibi tıklatın vurun yani biraz, bu yöntemle, bir şekilde lens içinde sıkışan tozları falan yerinden oynatıyorsunuz ve odak sorunu nerdeyse çözülüyor, maalesef ilk alındığı gibi olmuyor, ama büyük oranda çözülüyor.deneyin mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son pilim bozulup şişince Samsung A73 e geçiş yaptım bende konu sahibi olarak, zaten pek kullanan da kalmadı sanırım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 15 Temmuz 2022; 22:4:17 >
  • ozkantas2018 O kullanıcısına yanıt
    Çok denedim de ise yaramadı hiç. Aliexpressten kamera sipariş verdim kenarda dursun. Düzgün bir tamirci bulursam yaptırırım, kamera olmadan da tadı olmuyor hiç telefonun

• Merhabalar. Cihazımın parmak izi okuyucusu hiçbir sebep yokken kendi kendine çalışmamaya başladı. Daha önce başına gelen oldu mu? Onarım yapan oldu mu?

• BatuhanYılmaz B kullanıcısına yanıt

yedek parça bulamazsanız elimde anakart emmc(bellek) çipi arızalı cihaz var. parmak izi okuyucusu sağlam. ulaşabilirsiniz.

sağlam olan diğer zenfone 5 cihazımı günlük olarak kullanmaktayım. 4 yıl oldu alalı çok memnunum hala.

• Arkadaşlar telefonu kızıma vermiştim, o kullanıyordu. Son bir kaç gündür Mobil veri açık olmasına rağmen İnternete girmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Bağlantı ayarlarını sıfırladım, Google a giriyor ama, başka hiçbir yere gitmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
    Düzeltme:Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versamaxx -- 30 Temmuz 2022; 15:10:36 >
  • Esenlikler dilerim. Telefonumu dört yıldır kullanmaya devam ediyorum. Şu an tek derdim Disney+ uygulamasında yaşadığım sorun. Ne zaman uygulamaya girsem telefon kilitleniyor, sistem yanıt vermiyor. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim, güncelledim, verileri ve önbelleği sildim ama işe yaramadı. Halen Zenfone 5 kullananlardan aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

• Telefonu bilgisayara bağlayamıyorum, telefonu görmüyor. Faklı kablo ile de denedim. Android auto çalışmıyor. Ancak şarj etmede problem yok. Sorun şarj soketinde midir.?

• Selamlar dostlar, babama verdiğim yadigar asus zenfonumun başına bi haller gelmiş. Bir size danışayım dedim.

Telefon asus logosunda sıkışmış kalmış açılmıyor şarjı yok diye muhtemelen. Şarja taktığımda batarya işareti gözüküp bir kaç saniye sonra restart atıyor. güç tuşu + ses tuşlarına bastığımda CSC fastboot mode haricinde hiç bir şey ulaşamıyorum. Ne yapmak lazım.

• otrivnie kullanıcısına yanıt

emmc hafıza çipi arızası. telefon çöp. servis anakart değişimine 3500-4000 lira civarı fiyat çıkarıyor. bir arkadaşımın zenfone5'de aynısı oldu. tamir edemediler. siz yine de bir sorun tamircilere ama apple harici telefonlarda pek emmc değişimi yapılmıyor tr'de

• Yakın zamanda Asus'un kendi servisinde batarya değişimi yaptıran var mı ?

• JustMove kullanıcısına yanıt
    Ben vereceğim servise de Bi türlü fırsat bulamadım

• ByEVOL kullanıcısına yanıt

Hocam bende servise göndermeyi düşünüyorum. Birkaç yerde ellerinde parça yok 20 gün 30 gün serviste bekliyor. Parça sipariş vermemiz lazım deniliyormuş. Ücreti aldıktan 5 gün sonra, parça tedarik edilemiyor deyip geri vermemek için diretiyorlarmış. Kafamı kurcalıyor bu durum. Yakın zamanda internetten batarya alıp kendim değiştirmiştim ama hiç tat vermedi. Servis dışına orijinal parça satsalar göndermeme gerek kalmaz aslında ama illa servise gelecek diyor Asus.

Parça tedarik edilemez ise genel telefon faturasını ödemesi gerekiyor diye biliyorum

• Telefonu yere düşürmüştüm şuan telefon şarj almıyor kesiyor, ist'da yaptırabileceğim biyer var mı? aslında telefonu kullanmayacağım sadece içindekileri kurtarsam yeter, kendim söküp yapabilir miyim?

Edit: telefonu kendim söktüm, internette araştırdığıma göre asus telefonlar yere düşünce batarya soketi gevşiyormuş. Açar açmaz sokete bastırdım ve telefon düzeldi. Tek sorun telefonu zamanında sms info servisine yollamıştım tam bataryanın yanındaki vidayı takmadan yollamışlar. Yani güvenilir diye yolladığımız firmalar bizim malımıza bizim kadar sahip çıkmıyorlar malesef. 1 TL bile etmeyecek vidayı göz göre göre niye takmazlar anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takeshi Kovacs -- 9 Eylül 2022; 18:20:51 >
  • Öyleyse güzel ancak geri alacağım para ile yerine yeni telefon almam imkansız. Teşekkür ederim.

• batarya değiştireceğim internetten temin edebileceğim bir yer var mı link atarsanız sevinirim

• socıopath S kullanıcısına yanıt

C11P1708 parça kodu ile bulabilirsin. Orijinali yok muadili var hep bilgin olsun.

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.