Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone 9 3999₺, plus versiyonu gelirse 4999₺ olacak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ekran ve batarya yüzünden garantiye gönderecektim ama bu aralar sıkıntı diye göndermedim hemen yapıyorlar mı yavaşlık var mı

• inexo kullanıcısına yanıt
    Ben dün onarım talebi oluşturdum, kuryeyi bekliyorum. 2-3 hafta önce de bi oluşturmuştum ekranım kırıldığı için ama kurye 10 gün sonra gelmişti, ben de dayanamayıp kullanmaya başlamıştım. Ekranım kullanılamaz hale gelince tekrar onarım istemeye mecbur kaldım. Bakalım umarım bu sefer erken gelir. Ekran değişimini 680 lira diye biliyorum umarım zamlanmamıştır.
  • Merhaba. sizinde telefonunuzun dosya yöneticisinden dahili alanına girdiğinizde "bat_safety" adında bir dosya gözüküyor mu? Bu bir sistem dosyası mıdır?
    Cevaplarsaniz cok sevinirim.

• bu telefonda xiaomi telefonlarda olduğu gibi otomatik görüşme kaydetme özelliği var mı?
  • Beyler cihaza android 10 beta geldi. Ben şuan yükledim foruma gireyim ne demişler dedim bahsi bile geçmemiş konunun :/

• Nereden nasil yüklediniz

• Trepeci T kullanıcısına yanıt
    Sitesine gelmiş😊 nasıl memnunmusun

• Evet Android 10 beta gelmiş arkadaşlar AOSP sürümü yani saf Android Zen Uİ yok yüklerseniz bütün bilgileriniz ve Asus programlarınız silinir bilginize...

• Zaten Zen UI 6 olmadan saf Android 10 olsun bu cihaz hadi inşallah... O zaman tadından yenmez 😊😊

• semiar S kullanıcısına yanıt
    Cihaz saf android hiç bir özelleştirme yok. Onun dışında hızı falan gayet iyi takılma hiç yok. Ama beni biraz tilt eden 2 3 sorun var onun dışında gayet iyi bir sürüm olmuş beta olmasına rağmen

• Evet ben de şimdi yükledim saf android ama Asus FM Radyo ve Ses kaydedici mevcut beta olmasına rağmen baya stabil. Parmak izi ve yüz tanıma çok hızlı çalışıyor.Geçiş animasyonları ve haraketle kontol baya iyi kamera Gcam değil valla şunun tam sürümünü stabil becerirlerse bu telefon sınıf atlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiar -- 12 Nisan 2020; 16:54:5 >
    Parmak izi ile kilidi açınca cihaz titreşiyor mu sizde de? Ve 9 a dönüş yapmayı düşünüyor musunuz?

• Evet titreşiyor. Ekran kilidi her açtığımda titreşiyor. Daha çok yeni yükledim şimdilik 9'a dönmeyeceğim. Ben geri bildirim ve raporlamaları da açtım güncelleme çalışmalarına destek olabilir diye... ufak tefek birkaç arayüz hatası mevcut ancak Zen UI olmadan saf android ile telefon çok guzel sanki yeni telefon almış gibiyim keşke zen ui 6 eklemeden saf android yapsalar telefonu😁

9 a dönüş işlemi için SD kart kullanin diyor ama bende SD kart yok o yüzden maalesef asıl sürüme kadar betada kalmak zorundayım inşallah asıl sürüm çabuk gelir

• Betaya geçen arkadaşlar şarj durumu nasıl 9 a göre ?

• İnşallah

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    3 saattir kurulum, kurcalama indirmeler ile %100 den %68 e indi güç tasarrufu açık değil başlangıç sayfasında ki pil süresi uzatma işlemleri hiçbiri yapılmadı. Ama pil hakkında konuşmak için çok erken...

• Kurulu programların (wattsap,viber, bankacılık vs) kullanıcı bilgileri (ayarları) siliniyor mu?

• Herşey siliniyor...

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.