Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ergunx

Güncellemeyi yapan varmi
    Ben yaptım, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • şuan en güncel android 9 sürümünü kullanıp kronik sorun yaşayan var mı acaba hala android 8 de telefon.Bayadır erteledim kronik sorunları yabancı forumlarda takip ettim.Ona göre geçmeyi düşünüyorum artık bilgilendirirseniz çok sevinirim.Kamera,arayüz vb. sorunları hala varsa yazarsanız çok iyi olur.
  • aquser A kullanıcısına yanıt
    Şu an bir sıkıntı göremiyorum hocam ben. Son sürümdeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

asuslarda otomatik görüşme kaydetme özelliği var mı?
    Bu telefonda var, telefon simgesi-sağ üst köşe üç nokta-ayarlar-arama-gelişmiş-arama kaydı-otomatik arama kaydı işaretlenirse yapabilirsiniz ayrıca sadece seçili numaraları yada tüm numaralarıda yapıyor, ses kaliteside oldukça iyi diyebilirim.
  • Al Desteği kapalı olunca şarj çok hızlı azalıyor, birde bu ayar açıkken hep şarj %95 e geldiğinde bekliyor epey bir zaman geçiyor sonra %100 oluyor, garip şekilde çalışıyor
    android 9 a aylar evvel gectim.gectikten sonra format hic atmadim.

suan son guncelleme geldi onu yapmadim bi tek.

bence kutudan ciktigi surumde sarji daha cok gidiyordu.suan ekran surem epey dusuk.

ayrica 8'de daha stabildi sanki.benim edindigin tecrubeler boyle.

• cevapsız çağrı geldiğinde ekranda gözükmeme sorununun çözümü bulundumu , telefon simgesinde 1 yazmasa cevapsız aramal geldiğini bile öğrenemicez.
  • re_death kullanıcısına yanıt
    Hocam bende olmuştu o sorun kişileri bildirimlerden kapattığım için oluyormuş onu açtım düzeldi.

Bu arada beyler telefonun parmak izi okuyucusu son güncelleme ile uçuyor ya. Tanımladığım parmakla sadece tokatlıyorum okuyucuyu ve açıyor.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    epey düşük derken ne kadar azaldı bir günü çıkartmıyor mu rahat artık mesela günlük kullanımda.Telefon eskidiği için de pilin ömrü azalıyor onun da etkisi olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquser

epey düşük derken ne kadar azaldı bir günü çıkartmıyor mu rahat artık mesela günlük kullanımda.Telefon eskidiği için de pilin ömrü azalıyor onun da etkisi olabilir belki.
    bu telefonumdan önce lenovo vipe p1 kullanıyordum onda bu tip bir sorun olmamıştı.gerçi 5000 mah batarya vardı kendisinde

ben yoğun kullanıyorum cihazı.şuan bana neredeyse bir günü çıkarmıyor diyebilirim.bazen günde iki kez şarja taktığım oluyor.arabadayken şarja takma ihtiyacı hissediyorum artık mesela.eski sürümdeyken bu derece değildi,aynı kullanım senoryalarında.

daha önce samsung s4 kullanıyordum onda da günde iki kez şarj etmek zorunda kalıyordum

belki benlik bir sıkıntıdır

• Antutı V8 Puanı

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Uzun zamandır Android 9 kullanıyorum. 8'e göre şarj süresi biraz değişti. Önceden 7-9 saat arası ekran kulanımı alıyodum kullanıma göre ekran görüntüsü paylaşmıştım. Şimdi 6-7 alıyorum o açıdan bi tık geride Pie. Uygulama açılış süreleri de 1-2 sn. uzadığını hissetmiştim ama şu an alıştım mı bilmiyorum normal geliyor. Özel bir sorunu yok.
  • teşekkür , yaptım düzeldi
  • peki 8 e göre iyi yönleri var mı sizce yeni android sürümüne geçmeli miyim? google play da güncelleme sıkıntısı var misal şuan onun dışında çok bir şikayetim yok.
    Her güncellemeyle yazılım teknik sorunlar zamanla düzeltiliyor, o Google Play guncelleme sorunu artık yok mesela. Telefonu 13 aydır kullanıyorum, oyun hiç oynamam, günlük kullanımda ilk aldığım günden bir farklılık hissetmiyorum. Oreo ve Pie arası aman aman fark yok bence. Şarj konusu da beni yolda bırakmadı, onu söyleyeyim. Ama teknoloji şans işi, bana normal gelen güncelleme başka telefonu bozabilir hocam :)

• 8 ekimde yayınlanan güncelleme bana daha yeni geldi, 200 mb kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 20 Ekim 2019; 17:56:29 >
  • Son güncellemeden sonra bildirim panelinde sıkıntı yaşamaya başladım. Açıp kapatmaya çalışırken tepki vermiyor. Bazen de simgeler işlevsizleşiyor bildirim menüsünde.
  • En son 200mb güncellemeden sonrası için g cam link var mı acaba?

• TGrdL kullanıcısına yanıt
    sendede varmo bu problem ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemeyle uygun gcam için link bulunursa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.