Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diavolo16

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/asus-zenfone-5-5z-ze620kl-nano-glass-ekran-koruyucu-cam-P254797984 hocam ben bunu aldım ön tarafın tamamına yakınını kaplıyor ekrandan görüntü kaybı da olmadı.
    Tesekkur ederim siparis verdim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm güncellemeleri yaptıktan sonra ne yapmamız gerekiyodu ? Fabrika ayarlarına mı döndüryoduk.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Siz aldınız mı aldıysanız telefonun ekranını çekip atabilir misiniz... Ve dokunma hissiyatı nasıl parmak izi kalıyor mu... Bende kırılmaz cam var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eymengokhan

Arkadaşlar merhaba dün rasgele vatana girdim samsung s8 plus almaya niyetim vardı telefonlara bakınırken asus z5 dikkatimi çekti biraz kurcaladım telefon hoşuma gitti oradaki satıcı arkadaş sağolsun beni telefondan soğuttu huawei p20 lite tı bana övdü durdu bende daha 1ay oldu p20 lite alalı kasma ve takılmalar olduğu için babama verdim p20 lite tı bu durumu satıcıya ilettim olmaz öyle şey ben kullanıyorum o telde sorun vardır birsürü kafamı çeldi aslında niyetim s8 plus almaktı ama amoled yanığından çok şikayet okudum açıkcası gözüm korktu şimdi size sormak istediğim z5 kullananlar tavsiye edermisiniz memnunmusunuz kullanıcılar samimi cevap verirse çok memnun olurum
    Hocam sen donanimhaber üyesisin, oradaki arkadaşların lafını mı dinliyorsun?

• Yani p20 lite beğenerek almıştım ama kasmalar canımı sıkıtı normal kullanımda z5 de kasma yaşarmıyım oyun oynamam z5 ama z5z demiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bas ve tiz ayarını bana da yaptırmadı il başta. Dokunulmuyordu o alanlara. Sadece desibel olarak hz ayarı yaptırıyordu.

Kaydedip tekrar girdiğimde o alanlar açıldı hocam.

Düzeltme: kulaklıkta çalışmıyor, sadece kendi stereo hoparlöründe çalışıyor ilginç olmuş.

Alıntıları Göster
    Delimi bu asus, saçmalığa bak. Kulaklıkla kullanılmıyormu yani?

• quote:

Yani p20 lite beğenerek almıştım ama kasmalar canımı sıkıtı normal kullanımda z5 de kasma yaşarmıyım oyun oynamam z5 ama z5z demiyorum
    Günlük kullanımda huawei den daha hızlı bir işlemciye sahip bir telefondan söz ediyoruz, günlükte zenfone 5 sizi yarı yolda bırakmaz, ancak 50 ye yakın uygulama yükleyip ağır bir şekilde kullanırsanız 1 sene sonra takılmalar başlar snapdragon 636 lı zenfone 5 te.

• quote:

Yani p20 lite beğenerek almıştım ama kasmalar canımı sıkıtı normal kullanımda z5 de kasma yaşarmıyım oyun oynamam z5 ama z5z demiyorum
    kirin işlemciler darboğaz yapıyor hocam,hani uyuyan biri hemen kendine gelemez ya o şekilde,telefonu uykuda iken kamerayı açayım şunu çekeyim derken ertesi gün oluyordu,o yüzden bende p9 lite 2017 elden çıkardım..
  • Yahu özelliklerde belirtilmemiş ama 5Z ekranı HDR oynatıyor hemde XZ1 den daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faruk4141

Arkadaşlar ben telefonu alalı 3 hafta oldu telefonda sözde hızlı şarj desteği var telefonu ilk aldığımda ℅5 le şarj a taktım telefon tam 3 saatte şarj oldu bugun sabah 10 da ℅1 le şarj taktım öğlen 13:00 ta tamm ℅100 dolmuş tu anlayan varmı hızlışarj dedikleri telefonun 4 saatte şarj olmasımı.??
    Sizin mesajınızı okuduktan sonra %25 şarjım vardı şarja taktım 1 saatte %100 doldu demekki sıfırdan dolması en çok 1.5 saat sürer

• EmperorMan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam telefon kapalıyken güç+ ses kısma tuşuna aynı anda basıyorsunuz sonra çıkan ekranda ses tuşlarıyla ilerleyerek wipe data (yanlış hatırlamıyorsam) a basıp sıfırlıyorsunuz bütün iş bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonklavyebükücü -- 21 Temmuz 2018; 21:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Hocam sen donanimhaber üyesisin, oradaki arkadaşların lafını mı dinliyorsun?

Alıntıları Göster
    Biraz önce vatana gittim z5 almaya gittim aynı senaryo p20 lite övmeye başladı istemiyorum z5 istiyorum dedim sen bilirsin 1 hafta içinde dha 20 adet sattık 4adet geri geldi dedi z5de hayak kırıklığı yaşadık diyor peki neden dedim ön kamera sürekli takılıyor telefon aşırı ısınıyor daha birsürü şey ben tabi yine almadan çıktım ya bu nasıl bişeydir adam bana telefonu satmak istemiyor şikayet edicektim ama zaten başındakiler veriyordur bu talimatları

• quote:

Biraz önce vatana gittim z5 almaya gittim aynı senaryo p20 lite övmeye başladı istemiyorum z5 istiyorum dedim sen bilirsin 1 hafta içinde dha 20 adet sattık 4adet geri geldi dedi z5de hayak kırıklığı yaşadık diyor peki neden dedim ön kamera sürekli takılıyor telefon aşırı ısınıyor daha birsürü şey ben tabi yine almadan çıktım ya bu nasıl bişeydir adam bana telefonu satmak istemiyor şikayet edicektim ama zaten başındakiler veriyordur bu talimatları

Alıntıları Göster
    Bu nasıl iş anlamadım bende vatandan aldım bana ise zenfone 5 i övduler

Tam tersi p20 lite ile karşılaştırilmaz, z5 her yönüyle tam bir cihaz çok başarılı dediler

Hakliydilar ayrıca

İlginç olaylar

• Demek ki diğer markadan iyi prim alıyorlar.

Bu konuda daha önce hiç bahsedilmedi kamera sorunundan, olsaydı mutlaka burada ki kullanıcılarda çıkardı.

Ayrıca bir sürü inceleme var YouTube da

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Demek ki diğer markadan iyi prim alıyorlar.

Bu konuda daha önce hiç bahsedilmedi kamera sorunundan, olsaydı mutlaka burada ki kullanıcılarda çıkardı.

Ayrıca bir sürü inceleme var YouTube da
    Söylediğinize katılıyorum bencede prim alıyolar merak ettiğim konuda servisi nasıl acaba cihazın arkasında dururmu asus sizce teknik servis olayında

• eymengokhan kullanıcısına yanıt
    Ben birkaç gündür kullanıyorum, gayet memnunum. Bana da aynısını yaptılar Vatan'da, Asus yerine Huawei tercih etmem için ne laflar ettiler. Aslında hem rekabete aykırı, hem de tüketiciyi yanıltıcı bir yaklaşım sergilediler..
  • Arkadaşlar güncellemeleri yaptıktan sonra ne yapmam gerektiğini anlatır mısınız ? Tüm güncellemeler yapıldı.Ne yapmalıyım şimdi? Temiz kurulum için
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Ben %4'teyken takmıştım, yaklaşık 90 dakikada dolmuştu tamamen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavolo16

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/asus-zenfone-5-5z-ze620kl-nano-glass-ekran-koruyucu-cam-P254797984 hocam ben bunu aldım ön tarafın tamamına yakınını kaplıyor ekrandan görüntü kaybı da olmadı.
    Hocam Ekranın görüntüsünü atabilir misiniz, ne kadar boşluk kalıyor

Ben de bunları buldum şimdilik

https://www.mobilcadde.com/dafoni-asus-zenfone-5-ze620kl-nano-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-94151

https://www.mobilcadde.com/dafoni-asus-zenfone-5-ze620kl-slim-triple-shield-ekran-koruyucu-94152

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/asus-zenfone-5z-zs620kl-zore-nano-glass-temperli-cam-ekran-koruyu-P268702868

Son ürünü GM 5 Plus için almıştım zamanında ama kenarlar çok boş kalmıştı

• Vatandakiler sürekli huawei p20 lite satmaya çalışıyor, prim veriyorlar onlara, birde daha iyi demeleri yok mu

Ne işlemciden anlıyorlar ne donanım dan ne yazılımdan, herkesi keriz yerine koymuyorlar mı.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.