Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volte nasıl açtınız acaba bende de turkcell var aktif değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bağlantılar mobil ağ yolunda hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Sizde 5/5z mi var ?

• 5 var bende

• Arkadaşlar 5z aldığım için teknosa dan aldığım (2499a almıştım ben) zenfone 5 i satıyorum. Tam bir aylık, 20.06 faturalı, kesinlikle çiziksiz. 2000tl ankara içi elden teslim. Pazarlıksız :)

Edit: renk gece mavisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlunrssl -- 20 Temmuz 2018; 12:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

mağazadan satın alıp ürünü gelen varmı?

Benimkinden haber yok
    Az once teslim aldim hocam, forum İstanbul

• Arkadaslar kablosuz şarj ozelligi ve ekrana cift tiklayip uyandirma ozelligi var mi 5z de?

Hep kilit tusuna basip mi yuz tanima yapmak zorundayiz? Ekrani kaldirinca dikey konumda uyanma yapmiyor menuden actigimi dusundugum halde (eksik bisey yapmis olabilirim tabi)

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    Çift tık var, kablosuz şarjı da mantıken desteklemesi lazım çünkü arkası cam ama var mı kesin bilmiyorum.Çift tık ayarlar gelişmiş zenmotion sekmesinden açılıyor.Parmak izi ekran kapalıyken direk açıyor yüz tanıma ekran kapalıyken aktif olmuyor.Ekranı kaldırınca uyandırma özelliği 5te olmasına rağmen bu telefonda yok

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Simdi gorustum faturasi hazirlanmis is cikisi alacagim izmir/balcova sube

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu patates

O değil de Chrome pili sömürdü benim daha ilk tam kullanımdan,ekrandan çok chrome tüketti pili yüzde olarak.Tarayıcı önerisi olan var mı arkadaşlar az pil tüketen?
    Samsung tarayıcıyı bir deneyin isterseniz.

• Ürün az önce UPS ile bana ulaştı beyler. Bölge Kadıköy.
  • Şimdilik şarj böyle ve gayet kötü.Bunun sebebi de chrome'un pili emmesi.Yüzde farkına bakmayın mAh olarak tüketimler arasında 23 fark var ekranla chrome'un.Samsunf tarayıcı indirip farka bakacağım.Çok daha iyi olabilecekken pili sömürüyor tarayıcı.Zaten nedenini anlayamadığım şekilde chrome son kullanılan uygulamalar listesinde görünmüyor çıkıldığı an kayboluyor ama hafızada kalıyor ana ekrandan tıklayınca anında açılıyor sanırım bununla bir alakası var pil tüketiminin,önbellekle alakalı olabilir.Şimdilik gördüğüm bir iki çok ufak ve kişiden kişiye değişebilecek sıkıntı şunlar

1) 11. ve 12. ses seviyeleri arasında çok büyük bir seviye farkı var,umarım yeni yazılımla biraz daha dengelerler,bana biraz sorun yarattı açıkçası

2) Uygulama çekmecesindeki kaydırma efekti en nefret ettiğim efekttir inşallah uygulama çekmecesine öyle bir seçenek eklerler,ana ekranda seçilebiliyor ama çekmecede öyle bir seçenek yok

3)Ekranı uyandırmak için kaldır özelliği 5'te var ama bunda yok,çok kullanışlı bulduğum bir özellikti.

Bunlar dışında ki sorun olarak görmüyorum ben bunları, daha iyi olsa olabilirdi olarak görüyorum.Samsung tarayıcı kullanarak pili tekrar test edeceğim ve daha iyi çıkacağına da eminim

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• cedubal C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Ürün ne zaman kargoya verilmişti?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassation

Arkadaşlar merhaba, zenfone 5 te VoLTE ve WiFi araması özelliği yok ama Zenfone 5z de de mi yok bu iki özellik?
    Sanırım bunda volte olarak görünmüyor ama kablosuzu kapattığınızda 4,5g olarak görünüyor ayrıca kablosuz ile arama özelliği var.
    Aramaya yani telefona tıklayın sağ üstte 3 noktaya tıklayın ayarlardan aramaya tıklayın en altta kablosuz çağrı var.
  • grolof kullanıcısına yanıt
    yazılım 5z ile farklı mı ?volte desteği operatör ile alakalıdır.turkcell de henüz destek yok diye biliyorum.
  • bahçeşehir vatanı aradım, ürünüm topkapı vatandan çıkmış yarın ya da pazartesi elimizde olur dediler umarım yarın gelmiş olur.
  • Telefonum az önce geldi (İstanbul Avcılar bölgesi). Kargo kutusunun köşesi yırtıktı ve görevlinin yanımda açtım kutuyu herhangi bir sorun yoktu.

Telefonun güncellemelerini yaptım henüz sim takmadım.

Telefon şimdilik çok olumlu hisler bıraktı. Umarım 3299tl den tepe fiyattan almış olmayız. (telefon 100 tane bile satmadı mı ki vatan stok 100 dediği halde hâlâ 3299 da tutuyor her neyse)

Telefonun hoparlörü gayet iyi ses veriyor. Ses kademeleri birkaç tane daha fazla olsaydı daha iyi olurdu.

Parlaklık gündüz vakti için gayet yeterli. Ama en kısık hali aşırı karanlık ancak açılır biraz daha halledilir. Ayrıca pil performans modu ile parlaklık artış gösterebiliyor.

Yüz tanıma çok hızlı ve güzel çalışıyor gündüz vakti için. Ama kilitli iken açmıyor ve telefonu kaldırdığınızda uyanma olmadığı için çift tıklama yapıp yüz tanıması yaptırmak makul çözüm.

Parmak izi okuyucu hızlı çalışıyor ve kilitli iken çalışıyor gayet güzel.

WiFi çekim gücünü zenfone 2 ile test ettim. Evimin WiFi ağında 5Z DAHA YÜKSEK Mbps Alıyor. (birkaç telefonla daha deneyeceğim)

İşlemci hızı gerçekten çok iyi. Sd845 ilk defa kullanıyorum ve çok hoşuma gitti. Sırf alma sebebi denebilir..

Kamerası başarılı. Fotonun galeride oluşma süresi hızlı. Portre modu iphone 7 plus gibi aynı sürede galeride oluşuyor bence. Bi tık daha iyi olsaymış dedirtti.

Zenfone ara yüzü gerçekten sadeleştirilmiş. İlerleyen zamanlarda pil, işlemci, kamera deneyimlerime göre yorumlar paylaşacağım.

Alanlara hayırlı olsun ☺ bilgi paylaşmaya devam...

• Hocam kaç saat ekran süresi aldınız?
  • Cihazın kulaklık performansını test eden oldu mu? Ses kalitesi benim için oldukça önemli bir kriter. Şöyle uygun fiyatlı bir Lg v30+ bulabilsem güzel olacak aslında:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu patates

Çift tık var, kablosuz şarjı da mantıken desteklemesi lazım çünkü arkası cam ama var mı kesin bilmiyorum.Çift tık ayarlar gelişmiş zenmotion sekmesinden açılıyor.Parmak izi ekran kapalıyken direk açıyor yüz tanıma ekran kapalıyken aktif olmuyor.Ekranı kaldırınca uyandırma özelliği 5te olmasına rağmen bu telefonda yok
    Hocam cok tesekkurler, usenmeyip yazmissiniz cok sagolun

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.