Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu an %54 2 buçuk saat ekran süresi var ama dediğim gibi chrome resmen emdi pili bende.Kaç tane telefon kullandım hepsinde de Chrome vardı hiçbirinde bu kadar pil tüketmemişti chrome.39 dk ekran süresi var google chrome'un ve kullandığı mAh miktarı ekran ile neredeyse aynı.Operaya geçtim chrome u kaldırıp sonra yeniden bilgilendiririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Ön siparişle alanlardanım, cihaz dün mağazaya geldi ama teslim etmediler, bu gün aradılar 11 de gittim aldım.

İki sistem güncellemesi yaptım hala programları falan indiriyorum.

Bu kaldırınca uyandırma zenmotion ayarlarında yok.

Parmakla yukarı kaydırma var niye bunu koyduklarını anlamadım zaten çift tıkla uyanıyor.
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Telefon eldeyken çift tıkla uyandırma problem olabiliyor. Ben ikisini beraber kullanıyorum senelerdir.

• Öndeki 3D cam tasarımından olsa gerek bu cihaza uygun kırılmaz cam bulamıyorum, bulan varsa linkini atabilir mi? Çok soruldu zaten de ben de işe yarar bir şey alamadım daha ondan dolayı bi öneride bulunamadım.
    İlk şunu denedimhttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/asus-zenfone-5-ze620kl-temperli-cam-zore-2-al-1-hediye-P255036333

Sonra da şunu
    https://www.aliexpress.com/item/For-Asus-ZenFone-5-ZE620KL-Glass-ZenFone-5-ZE620KL-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Asus-ZenFone/32865083121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1c9c4c4duVINEC

Yeni geldi son attığım, bugün ekrana uyguladım ve manzara bu şekilde malesef. Diğerinde de aynı sorun oluştu, camın bitiş çizgilerinde bu şekilde hava kalıyor ve hiçbir şekilde geçmiyor, ekran açıldığında da çok kötü görünüyor.
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Nillkinin kırılmaz camı var ama 8-9 dolar o da, malum kurda o parayı da bi cam için veresi gelmiyor insanın araya bi toz ya da tüy kaçtığında cam direkt çöp oluyor zaten uygulaması çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 20 Temmuz 2018; 15:21:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Ürün ne zaman kargoya verilmişti?
    Sağolun. dün kargoya verilmişti dün akşam. bugün öğlen gibi bana ulaştı.
  • selam,arkadaşlar bende ilk 5 alacaktım ama ,dün akşam üstü 5z alarak aranıza katıldım,
    tel şimdi geldi,daha teli açmadım,açmadan şarj edip tam dolumu kullansam, yoksa açıp
    kullanıp bitirip mi şarj etsem,doğru senaryo nedir fark edermi,şimdi açınca güncelleme gelir,
    şarj tam dolu olursa daha iyi olmazmı
  • kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Guzel yorumlar gorunuyor, genel yorumlarini bekliyorum, :)

speaky arkadasimiz pil suresine takmis, Pil verimliligi ilk bir kac dongu sonunda oturur simdiden pek bir umitsizlige kapilmamak lazim...

benim kutu evde hanim almis, bakalim acmak ile acmamak arasindayim. Yorumlariniza ihtiyacim var.

Turkcell olan arkadaslarimiz VoLTE konusuna bir aciklik getirirse cok sevinecegim...

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Açıkçası evimde telefon neredeyse hiç çekmiyor, 1. katta oturuyor olmama rağmen hiç bir operatör evin içinde doğru düzgün çekmiyor bir tek pencere kenarlarında sinyal alabiliyorum. Bu sebeple Wi-fi araması benim için çok önemli ve ciddi bir tercih sebebi. Bu yüzden siz veya başka arkadaşlar bu özelliğin bulunup bulunmadığını tespit edebilirse gerçekten çok sevinirim.
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Temperli cam işini nillkinden iyi yapan yok,

zaten dört beş cam ya da film alınca nillkin parasını buluyor.

En iyisi nillkin alıp geriye bakmamak.
    Note8'de yaygin bir telefon olmasina ragmen de oldukca problem yasatam ekran tipleri kavisli ekranlar.

Bu nedenle eski usul cam filmi tek cozum oluyor genelde.

• Cassation kullanıcısına yanıt
    Daha evvel kullandiginiz telefonda boyle bir problem yasiyormuydunuz ?

GSM sinyali alma konusunda bu dikkatimi ceken 3-4. mesaj, 5z modellerinde bu bir problem ise isimiz is.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 20 Temmuz 2018; 15:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakguler59

selam,arkadaşlar bende ilk 5 alacaktım ama ,dün akşam üstü 5z alarak aranıza katıldım,
    tel şimdi geldi,daha teli açmadım,açmadan şarj edip tam dolumu kullansam, yoksa açıp
    kullanıp bitirip mi şarj etsem,doğru senaryo nedir fark edermi,şimdi açınca güncelleme gelir,
    şarj tam dolu olursa daha iyi olmazmı
    Bende aliskanlik, nereden olustu bilmiyum :)

Once acip kullaniyorum ( guncelleme de yaptim icindeki sarjla) sonra pil bitene kadar kullanip, akabinde hic kesinti yapmadan kapaliyken full sarj ediyorum. Ne kadar dogru bilemiyorum ama benim stil bu

Haklısınız hocam galiba Nillkin alıcam ben yine gidip ama onda da kenarlarda bu şekilde boşluk kalırsa 9 dolar çöpe gitmiş olur
  • Hocam cam filmi de denedim ama dokunurken verdiği plastik hissi aşırı rahatsız ediyor insanı o yüzden çıkarmak zorunda kaldım.
  • Hocam ben de daha tam kullanamadım. Eski telefonumu kullanmaya devam ediyoru. Sim takmadım işe gideceğim daha :) kurcalaması yeni ayarların oturması vs derken pil işini daha detaylı test etmek lazım. Kardeşimde note 5 var resmen şarj aleti ile dolaşıyor... İlerleyen zamanlarda deneyimlerimi paylaşacağım. :')

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Birde hydrogel olanlar var ne kadar korur bilmiyorum ucuzu beş para etmez.

Mi Note 3'e uyguladım parmak izi bırakmadığı gibi görüntüyü de bozmuyor.

https://www.aliexpress.com/item/-/32863622154.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.265.3b823c00J92bI7
  • Ben henüz zenfone almadım. Mevcutta böyle bir sorun yaşadığım için zenfone un durumunu soruyorum. Hali hazırda telefonum İphone 8 ve telefonla ilgisi yok eve gelem herkes aynı sorunu yaşıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu da bir tip seffaf film turu ancak dokunma hissi daha gelismis sanirim. (Gordugum resimlerde biraz yesil bir film olabilir mi yoksa yapiskanlarin etkisiyle mi oyle gorunuyor)

• ilk izlenim ekran parlaklığı biraz düşük gibi yarıda mesela sönük standart yaptım,tamam sonda iyi ama arası az gibi
    Hocam peki bunu uyguladıktan sonra nasıl kaldırıyoruz ekrandan bi süre geçtikten sonra cihazın üzerinde bi tabaka gibi duruyor çünkü sökülemeyen
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.