Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdekler123

Öncelikle Merhaba . Yaklaşık 4 -5 haftadır Asus zenfone 5 kullanıcısıyım zenfone 5den önce S3 kullandım .Öncelikle batarya konusuna değinicem ilk aldığımda sanki sayaç gibi pil yüzdesi aşşağı düşüyor gibi geldi cihazı 1 hafta kulandıktan sonra nerdeyse 2 katına çıktı şarz süresi büyük olasılıkla batarya kendini açtıgını söliye bilirim telefona çok abanmayan 1 günü çok rahat çıkarıyo hatta 2 gün bile oluyo cihazda 1 saat film dizi izledigimde pil yüzdesi 16 20 arasında indigini gördüm bana göre süper bi rakam bu konuşmayı yapmamın sebebi "şarz az gidiyo telefon kitleniyo" gibi yorumları okuyunca ya arkadaş bizde niye böle sorun olmadı diyorum 4.4.2 güncelemsini telefon kendi yaptı herhangi bi indirme fln yapmadım arkadaşarımın telefonları gözlemledigimde s4 mini ve diskavri 1 i çok rahat geride bırakıyo hatta kıskanıyolar diye bilirim benim gözlemlerim bu. Asusun ara yüzü ve kameradan olsun her zaman 1gb ram boşta olması ve bir çok özelligi benim çok hoşuma gidiyor . Son sözüme geliyorum asus zenfone 5 i çok begendim eger alıcak varsa gönül rahatlıgıyla alın derim iyi forumlar

Bende dizi izlemeyi seven biriymde ev ortamında parlamlık nasıl ve karanlık sahneler belli oluyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

siz sabaha kadar bu cihazı yağlayıp sıvazlayın 4.4.2 ve 4.4.3 ten sonra güncelleme almayıp elinizde patlayacak sonra burda konu açıp ağlarsınız

Telefonun 04/2015'te 5.0 güncellemesi alacağı açıklandı. Ancak bu kadar ön görüsüz bir yorum yapılabilirmiş tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

siz sabaha kadar bu cihazı yağlayıp sıvazlayın 4.4.2 ve 4.4.3 ten sonra güncelleme almayıp elinizde patlayacak sonra burda konu açıp ağlarsınız

Telefonun 04/2015'te 5.0 güncellemesi alacağı açıklandı. Ancak bu kadar ön görüsüz bir yorum yapılabilirmiş tebrikler.

Sağol

• Beyler geliştirici seçeneklerine ART (android runtime) veya Dalvik seçimi bulunmuyor 4.4.2 sürümünde sizde varmı daha alt sürümlerde olanlarda sanki 4.3 varken görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdekler123

Öncelikle Merhaba . Yaklaşık 4 -5 haftadır Asus zenfone 5 kullanıcısıyım zenfone 5den önce S3 kullandım .Öncelikle batarya konusuna değinicem ilk aldığımda sanki sayaç gibi pil yüzdesi aşşağı düşüyor gibi geldi cihazı 1 hafta kulandıktan sonra nerdeyse 2 katına çıktı şarz süresi büyük olasılıkla batarya kendini açtıgını söliye bilirim telefona çok abanmayan 1 günü çok rahat çıkarıyo hatta 2 gün bile oluyo cihazda 1 saat film dizi izledigimde pil yüzdesi 16 20 arasında indigini gördüm bana göre süper bi rakam bu konuşmayı yapmamın sebebi "şarz az gidiyo telefon kitleniyo" gibi yorumları okuyunca ya arkadaş bizde niye böle sorun olmadı diyorum 4.4.2 güncelemsini telefon kendi yaptı herhangi bi indirme fln yapmadım arkadaşarımın telefonları gözlemledigimde s4 mini ve diskavri 1 i çok rahat geride bırakıyo hatta kıskanıyolar diye bilirim benim gözlemlerim bu. Asusun ara yüzü ve kameradan olsun her zaman 1gb ram boşta olması ve bir çok özelligi benim çok hoşuma gidiyor . Son sözüme geliyorum asus zenfone 5 i çok begendim eger alıcak varsa gönül rahatlıgıyla alın derim iyi forumlar

S3'den geçilir mi?

• Beyler zenfone5 almaya karar verdim ama şarj sorunu aklıma takılıyor çok oyun oynarım telefonda hiç mi dayanmıyor şarj ona göre başka telefona bakacagım
  • 3 gun once sifiri temizlikte akilli kapakla birlikte 480 tlye teknosadan alia full kutu telefonumu aldim sarj olayi berbat derecede kotu diger yanlari muhtesem arka plani bosaltmaktan gina geldi neden cift cift atiyor bu batarya seviyesi anlamiyorum note 3 ten sonra sarj cok sıkıntı ya..

• bende bu mesaj simgesi kayboldu (güncellemeden sonra) mesajlar hangouts dan geliyo ?
  • ben de zenfone 5 siparişi verdim ama kafama bir şey takıldı. bu telefon çift sim kartlı mı? konunun başında çift sim kart yazıyor.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 27 Kasım 2014; 22:30:48 >
  • Asus z5 mediamarkt internet sitesinde 30 kasıma kadar ücretsiz kargo ile 649 lira.ve 500 üzeri alışverişe 75 tl hediye çeki veriyor.alacağım fakat kafama takılan sitede tek sim veya çift sim yazmıyor.tek istiyorum.oradan alan bilen varsa yardımcı olabilirmi acil bana.müşteri hizmetleri bu konuda bilgimiz yok dior.sitede dahili radyosu var yazıor.fm radyomu bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: htcetinm79

Asus z5 mediamarkt internet sitesinde 30 kasıma kadar ücretsiz kargo ile 649 lira.ve 500 üzeri alışverişe 75 tl hediye çeki veriyor.alacağım fakat kafama takılan sitede tek sim veya çift sim yazmıyor.tek istiyorum.oradan alan bilen varsa yardımcı olabilirmi acil bana.müşteri hizmetleri bu konuda bilgimiz yok dior.sitede dahili radyosu var yazıor.fm radyomu bu?

Telefonu 1 aydır kullanıyorum.Vatan ve teknosa dan inceledim bizzat tek sim idi. Çok emin olmamakla birlikte Konu ile ilgili daha önce başka bir başlıkta sorulmuştu bir arkadaş Asus'un TR piyasasına sürdüğü tüm zenfone5 ler tek hatlı demişti. Yine de araştırın.
  • Teşekkürler yanıt için.peki fm radyo olayını nasıl hallettiniz?genel kullanımından memnunmusunuz?

• http://www.ebay.com/itm/NEW-Original-5-0-Stand-Flip-Case-PU-leather-Cover-For-Asus-zenfone-5-smartphone-/181472366695?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item2a40989067

bu kılıfı kredi kartı ile alabilir miyim? kargo ücreti bedava diyor ama buraya gelince de bedava oluyor mu acaba?
  • arkadaşlar telefon dün geldi akşamdan sabaha kadar sarja taktım . sabah 9da çıkardım daha hiçbişe yapmadan %80 sarj kaldı su gibi gidiyor. Sonradan düzelirmi bu ? Birde microsonic kılıf almıştım hepsiburadadan. Telefon uyku moduna geçiyor ancak kılıfın kapagı açık kalıyor birazcık. Tam kapanması gerekmezmi?
  • Arkadaslar menu tuslarinin isigini nasil acacagimizi bilen mi karanlikta sorun oluyor.

• Tiny Titan kullanıcısına yanıt
    Tusların aydınlatması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramanujman -- 4 Aralık 2014; 21:43:32 >
  • Sayin forumdaslar abilerim ablalarim 1 haftadir zenfone 5 kullaniyorum soyle bir durum var konusma sirasinda ahizeden gelen ses bi acaip son ses ve 1 tik altinda boguluyo cizirtili gibi bisey allah icin sizdede aynisimi netten aldim yoksa iade edecegim son ses ahize sesi nasildir konusma kalitesini bir test edermisiniz ona gore degisim talep edecegim bi yardim.
  • Beyler telefonu biraz önce aldım fakat yanlışlıkla açtım sonra hemen kapattım kullanma klavuzunda açmadan önce şarj etmemiz gerektiği yazıyor bir sıkıntı olur mu ?

Biraz karışık oldu ama kusura bakmayın

• Arkadaslar zenfone 5 cift hatli mi,hepsiburadadan aldim tek hatli geldi,problem mi var

• Arkadaşlar s4 mini den zenfone 5 e geçersem pişman olurmuyum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.