Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk zamanlarda dikkat etmemiştim hatırlamıyorum bugünlerde wifi az çekiyor evimde yan odadan nokta çekiyor sınıfta en arkada çekmiyor arkadaşların iphone htc samsung falan canavar gibi çekiyor acaba benim telefonda mı sorun anlamıyorum sony tv var miracastla bağlanınca anında kopuyo wifi falan komple gidiyor note 2 var onu bağlıyorum 2sn de bağlanıyor sorunu ney çözemedim servise götürmeye kadar gitti olay bu konuda size danışayım dedim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.staticxxx

merhaba arkadaşlar

telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk zamanlarda dikkat etmemiştim hatırlamıyorum bugünlerde wifi az çekiyor evimde yan odadan nokta çekiyor sınıfta en arkada çekmiyor arkadaşların iphone htc samsung falan canavar gibi çekiyor acaba benim telefonda mı sorun anlamıyorum sony tv var miracastla bağlanınca anında kopuyo wifi falan komple gidiyor note 2 var onu bağlıyorum 2sn de bağlanıyor sorunu ney çözemedim servise götürmeye kadar gitti olay bu konuda size danışayım dedim teşekkürler

bende böyle bir sorun yok. wifi normal şekilde çekiyor aldığımdan beri. hiç kopma da yaşamadım. fabrika ayarlarına döndürmeyi denedin mi hiç? bu arada bugün kitkata güncelledim pilde düzelme oldu baya. en azından oyuna girip çıkmalarımda ani pil düşüşleri görmüyorum ayrıca ekran kapalıyken sarj yeme durumu da yok oldu.

• Arkadaşlar
    Bazı sitelerde Zenfone 5 çift sim diyor. Ama yanılıyorlar
    Teknosada bugun baktım 11.10.2014 tarihinde ısrarla çift olması gerekiyor diye dedigim halde degilmiş. kapagını da acıp baktık tek sim.
    Teknosada yani teksim li versiyon var eger cift sim ise telefon

Zenfone 6 cift sim evet ama bazı yerlerde zenfone 5 in de cift oldugu yazıyor zaten ilk syafaya bakarsanız bu konuda göreceksiniz orada cift yazıyor ki yanlış
    Ha unutmadan teknosadaki zenfone 5 16 Gb bilginize.Diger tüm özellikler aynı. ama teksim ve 16 Gbdır bilginize
  • Bende almayı düşünüyorum
    Zenfone 6 Mı Almalıyım yoksa Zenfone 5 mi?
    2sinin arasında ne gibi farklar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Bende almayı düşünüyorum
    Zenfone 6 Mı Almalıyım yoksa Zenfone 5 mi?
    2sinin arasında ne gibi farklar var?

ikisi arasında ekran birinde 5 inch digerinde 6 incih

zenfone 6 cift sim kart girişli
    zenfone 5 ise tek sim
    tabi zenfone 6 bataryası 3400 lerde digerinin 2110
  • pennywisetr kullanıcısına yanıt
    Hmm
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Hmm
    Teşekkür ederim

rica ederim
    ama zenfone 6 alacaksan piyasada yok.
    sahibindende falan gördüm gecen 700 filandı.
    zenfone gelip gelmeyecegi mechul dedi teknosadaki personel
    2hafta önce teknosada vardı Zenfone 6 sonra alırım diye salaklık yaptım şimdide kalmamış
    Artık gelince alıcam yapıcak bişey yok
    Telefon tanitilirken hem cift hemde tek sim kartli modelinin oldugunu ve ikisinin birden satisa sunulacagini ve aralarinda baska bir fark olmayacagini bir iki yerde okumus bir inceleme videosundada bahsedilmisti bildigim kadariyla 4-5 ve 6 nin iki tipide var ve magazadaki satislarda boyle hatta kliksada zf 5 in ikisini ayri ayri gormustum bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmbsoylu

Telefon tanitilirken hem cift hemde tek sim kartli modelinin oldugunu ve ikisinin birden satisa sunulacagini ve aralarinda baska bir fark olmayacagini bir iki yerde okumus bir inceleme videosundada bahsedilmisti bildigim kadariyla 4-5 ve 6 nin iki tipide var ve magazadaki satislarda boyle hatta kliksada zf 5 in ikisini ayri ayri gormustum bilginize

Teknosaya dün gittim ve bana tek hatlı var dediler. diger teknosalarda var mı dedim oralarda da olmadıgını söyledi oradaki arkadaş.
    Kliksada belki vardır ama emin olmadan almayalım
  • Arkadaslar bugun bu telefonu aldim. Instagram twitter gibi uygulamalarda buna sms de dahil emoticon ya da diger adiyla emoji kullanamiyorum. Whatsappdaki gibi emojileri nasil kullanabilirim ? Playstore'da uygulamalar var ancak hem guvenemedim hem de klavye ustundeki numaralar onda yok. Yardimlariniz benim icin cok onemli simdiden tesekkur ederim.
  • Arkadaslar bugun bu telefonu aldim. Instagram twitter gibi uygulamalarda buna sms de dahil emoticon ya da diger adiyla emoji kullanamiyorum. Whatsappdaki gibi emojileri nasil kullanabilirim ? Playstore'da uygulamalar var ancak hem guvenemedim hem de klavye ustundeki numaralar onda yok. Yardimlariniz benim icin cok onemli simdiden tesekkur ederim.

• Selamlar. Asus zenfone 5 ile lg g2 mini arasında kaldım. Telefonu bayan kullanacak ve guncelleme,oyun ve mühim değil en fazla whatsapp ve bir iki nette gezinecek. Sizin tavsiyeniz hangisi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

Selamlar. Asus zenfone 5 ile lg g2 mini arasında kaldım. Telefonu bayan kullanacak ve guncelleme,oyun ve mühim değil en fazla whatsapp ve bir iki nette gezinecek. Sizin tavsiyeniz hangisi olur.

Mutlaka gidip ikisini de incele öyle al derim.
    Ben lg g2 yi incelemedim. ama Zenfone 5 inch
  • trimmm kullanıcısına yanıt
    Zf5 bayan için çok kaba bir telefon dostum lg tercih et derim ben.

• Mall of istanbul da ikisinide inceledik lg daha güzel geldi. Kendime alacak olsaydım 2 si arasından asus tercih ederdim.

• taşındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konkat -- 14 Ekim 2014; 15:16:03 >
  • Arkadaşlar eşime aldım bir sure önce zenfone 5 arada elime alıyorum bende
    Herşeyi iyi güzel hoş da hucresel veri den internet bağlantısı biraz zayıf çekiyor sanki benim lumia625 ile kıyasladığımda
    Wifi sıkıntısZ gayet hızlı ama 3g açık olsada hucresl veri yavaş gibime geliyor
    İkimizinde hattı avea benimki farklı olsa ona bağlayacağım ama değil neden yada çozumu ile ilgili fikri olan var mı
    Gerekli güncelleme leri de yapmış bulunmktayım

• Bütün Android telefonların çekim gücü zayıf.

G2 de de z2 dede var bu sorun. yapacak bişi yok.

lumia telefonlar daha çerçeveli ve kalın olduğundan anten kapasitesi de daha iyi.
  • kullanan arkadaşlara bir sorum var, çift simli olduğunu duydum, iki ayrı simdeki hücresel bağlantı ayrı ayrı kulanılabiliyormu, yoksa daima sim1 hücresel alıyor gibi bir durum varmı?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.