Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
62
Favori
234.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel versyon o zaten, en son 30 eylülde güncelleme geldi.
  • hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkkürler.ayrıca bende belirtmek isterim ki launcher bendede hatasız çalışıyor 40.18 sürümlü, rootlu.
  • Muazzam konu emeği geçenlerin eline sağlık. 4.3 Android sürümündeyim şuan elimden geldiğince yardımcı olacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın..

Günaydın millet :)) İş gitmeden girmezsem ölürüm didim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Eyvallah sağolasın..

Günaydın millet :)) İş gitmeden girmezsem ölürüm didim :)

günaydın bizim bekledigimiz yazılımı yüklemişler en sonunda (T00F/T00J)
  • tpnrck kullanıcısına yanıt
    ZF 6 için linkleri ekledim, aynı makine olduğuna göre yükleme işlerinde farkda yoktur diye düşünüyorum.
  • Zenfone 6 için firmware ve root scripti eklendi..
  • Bu arada fark ettim, radyo çalışmıyor malesef durdu diyor bu neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım siz bişeyleri kaparken gerekli şeyleride kapatıyorsunuz bilmeden. O yüzden çeşitli yerlerde malsesef durdu hatası alıyorsunuz. Böyle olan 1-2 arkadaş daha var. Cihazda henüz malesef durdu hatası hiç almadım ki cihazlan yapmadığım şey kalmadı bunu sizlerde biliyorsunuz. CWM bile atıp kaldırdım yani düşününce. :)
  • seven44 S kullanıcısına yanıt
    Yüklenen bişey yok hocam, link aynı, sadece T00J ibaresini eklemişler açıklamaya :)
  • Arkadaşlar 2 büyük soruya cevabı buldum kendi kendime:

1. Yeni Zen UI güncellemesinden sonra hata alıyorduk. Bunun nedeni APPLOCK u dondurmamız, applock un dondurmasını kaldırıp güncelleyin, düzelecektir.

2. Radyo çalışmıyordu, kendi ses düzenleyicisini durdurmuşum ondan açamadı radyoyu, sonra viper ı da kurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilucifer85

Arkadaşlar 2 büyük soruya cevabı buldum kendi kendime:

1. Yeni Zen UI güncellemesinden sonra hata alıyorduk. Bunun nedeni APPLOCK u dondurmamız, applock un dondurmasını kaldırıp güncelleyin, düzelecektir.

2. Radyo çalışmıyordu, kendi ses düzenleyicisini durdurmuşum ondan açamadı radyoyu, sonra viper ı da kurdum.

ben hepsini komple kaldırdım nova launcher devam

• devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Demek ki doğruymuş dediğim. Neyse düzeldiğine sevindim.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Bende uzun zamandır nova kullnıyorum. Kesinliklen çok kaliteli bir yazılım.
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    teşekkürler deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilucifer85

Arkadaşlar 2 büyük soruya cevabı buldum kendi kendime:

sayın devilucifer85 benim mobil internet bağlantımın hatası bundan olabilirmi? ayrıca bahsttiğiniz mesajımda resimleri ekledim orada resimlerde hasıl bir işlem olduğunu görebilirsin. Not telefon rootlu değil. Eğer bunu çözebileceksek telefonuda rootlarım.

• Viper Fx geliştirmesini kurdum fakat ayarlarını kurcaladıkça seste bir değişim farketmiyorum,
    ya da gerçekten de bir değişim olmuyor (o kadar da sağır olmadığımı düşünüyorum en azından)

İkinci olarak bu kamera geliştirmesini yapınca elde ettiğimz foto kalitesi ne kadar farklı oluyor, karşılaştırmalı resimler fena olmazdı ?
  • Ğüç yönetimi hangisini işaretliyecegiz acaba. ben kisini yapıyorum dogrumu

aygıtı uyandırılmaya karşı engelle

aygıtı uyanık tutulmaya karşı koru
  • Arkadaşlar şuan herşey sorunsuz çalışıyor, dondurduklarım resimdeki gibidir.

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL
  • Buarada VIPER 10 numaraymış. Bilmeyenler için küçük bir örnek yaptım.

.tabi önce ilk mesajdaki kurulum işlemini yapacaksınız.

Daha sonra;

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.