Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neondark20

quote:

Orijinalden alıntı: TOGAR27

quote:

Orijinalden alıntı: neondark20

2 kere verdim garantiye aynı sorundan dolayı asus u aradım sorunu anlattım ilk gittiğinde batarya değişimi olmuş sözde ama teleservis in verdiği dökumanda yazmıyor sadece yazılım atıp gönderdiler.2. verdiğimde yine yazılım atıp gönderdiler .Anlıyacağınız hiç bir şey yapmıyorlar yazılım at geç .bi daha vericem yarın bu sefer değişim istiycem ama teleservise o kadar nalet bi servis ki onay vereceğini sanmıyorum büyük ihtimalle tüketici hakları ve icra yolu gözükecek.Asus ta telefonun arkasında durmuyor malesef

Hocam ben telefonumu kamera bozulduğu için teleservice yolladim telefonu bataryasını ve kamerasini değiştirip bana gönderdiler. Bana geldiğinde ise telefonda şarj anakart ve batarya sıcaklık uyarısı veriyordu. Yani onarırken anakarta zarar vermişler, buda yetmez gibi telefonda çizikler oluşturmuşlardı tekrar yolladim hafta sonları ve urun kayıt suresi ile birlikte 25 gün sonra anakart ellerine geçmiş ama onaramamışlar direk kutusuyla birlikte sıfır cihaz yolladılar. Nazar değmesin bu telefon tabiri caizse ipek gibi sıkıntı yok çok şükür.

Sizin yapmanız gereken telefonun kutusu üzerine D.O.A. yazmak bu telefon ilk 6 ay doa kapsamında yani herhangi bir bozuklukta değişim garantili ben bunu servise yolladıktan sonra ogrendim. Bu telefon bataryası full dolu halde uyku modunda asla 10 saatte bitmez ekran fark edilebilinir şekilde de kırmızı servicecenter_emea@asus.com bu adrese mail atin sikayetlerinizi, servis geçmişinizi ve doa hakkından bahsedin size yardımcı olacaklar ben buraya yazdıktan sonra telefonum değişim aldı. Birde gelişmelerden bizi haberdar edin ki burdaki bu yazıları okuyan arkadaşlar tecrübe kazansınlar.

merhaba arkadaşlar fırsat bulup yazamadım bu çarşamba günü telefonum geldi. D.O.A kararı gereği değişim talep etmiştim.sorunum bekleme modunda aşırı sarj düşmesi problemiydi.2 kere garantiye gönderdim birincide bataryayı değiştirdişler.Sorunum çözülmedi yine garantiye verdim bu sefer yazılım güncelleme yapıp gönderdiler telefonu.yine olmadı bu gönderdiğimde asus tan form doldurup yuriçi kargo anlasmalı telefonu gönderdim teleservise.togar27 arkadaşımızın dediği gibi D.O.A kararı gereği değişim talep ettim değişim talebi onaylandı ve yeni telefon gönderdiler.
    Bu sorundan yaşayan arkadaşlar varsa değişim talep etsinler.
    togar27 arkdaşıma yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Önemli değil bende bu forumda başka arkadaşlar sayesinde bu bilgileri elde ettim. Önemli olan yardim isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmemiz ve bildiklerimizi aktarabilmemiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GakgoBey23

Hocam siz bayağı memnunsunuz herhalde telefondan

Evet memnunum. Olmasam sizi zan altında bırakmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANVATANDAŞ42 -- 26 Haziran 2017; 15:49:21 >
  • İnternette incelemelerini izlerken gece video çekimleri kötü duruyo fps düşüyor birde aşırı karanlık bir çekim var sizler fark ettiniz mi bu durumu? birde ön kamera olduğundan koyu gösteriyo herşeyi bu konu hakkında ne diyorsunuz acaba güncellemeyle düzelmiştir belki bilemiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieAntwoord

İnternette incelemelerini izlerken gece video çekimleri kötü duruyo fps düşüyor birde aşırı karanlık bir çekim var sizler fark ettiniz mi bu durumu? birde ön kamera olduğundan koyu gösteriyo herşeyi bu konu hakkında ne diyorsunuz acaba güncellemeyle düzelmiştir belki bilemiyorum ama

kamera 4k da ise gece ışık toplamak için 11 fps gibi kötü değerlere düştüğünü bizzat gördüm fakat 1080p de böyle bir durum yaşamadım 60 fps ye alırsanız tercihlerden otomatik performansa aldığı için videoyu ışık toplama kabiliyetini azaltıyor cihazın böylelikle performansı artıyor ön kamera benim için gayet yeterli hdr pro gibi modları kullanarak beyaz ve siyah arasındaki zıtlığı açabilirsiniz yüz güzeleştirme modu standart olarak ayarlı geldiği için ilk açıldığında tuhaf gösteriyor

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    3g değil 4 g yi bile destekliyor. Hatta su an 2. Hatta takili turkcell in bayram hediyesi 1 gb interneti kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EpsilonKappa -- 26 Haziran 2017; 6:7:58 >
  • Arkadaşlar iyi bayramlar,

Son zamanlarda telefonumda google play hizmetleri aşırı batarya tüketiyor sizde de ayni sorun olan arkadaş var mi veya bu sorunu çözebilmemin bir yolu var mi?

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• Arkadaşlar merhaba , öncelikle hayırlı bayramlar herkese , zenfone 3 64 gb modelini 23 nisanda aldım, son güncelleme gelene kadar bir sorunum yoktu , kamerasına performansına herkes hayran kalıyorken son güncelleme sonrası kamerada kare atlama sorunu yaşıyorum , video çekimine başlamadan önce , başladıktan sonra ve izlerken videoda kasma olduğu aşırı derece anlaşılıyor , son ggüncelleme yaptigima deli gibi pişmanım , önceden 4k da 1080 de kamera yağ gibi akarken simdi resmen gücü yetmeyen pc de gta5 oynarmış hissi veriyor , bi yardim lütfen arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerzynowka

Arkadaşlar merhaba , öncelikle hayırlı bayramlar herkese , zenfone 3 64 gb modelini 23 nisanda aldım, son güncelleme gelene kadar bir sorunum yoktu , kamerasına performansına herkes hayran kalıyorken son güncelleme sonrası kamerada kare atlama sorunu yaşıyorum , video çekimine başlamadan önce , başladıktan sonra ve izlerken videoda kasma olduğu aşırı derece anlaşılıyor , son ggüncelleme yaptigima deli gibi pişmanım , önceden 4k da 1080 de kamera yağ gibi akarken simdi resmen gücü yetmeyen pc de gta5 oynarmış hissi veriyor , bi yardim lütfen arkadaşlar

Bende 3gb ram olan modelini kullanıyorum eğer yazılım konusunda bir sorunu yoksa kamera düzgün çalışıyor ama isterseniz ayarlardan uygulamalara ordan yukarıdaki 3 noktadan sistem işlemlerini göstersen kamerayı bulup ön bellek ve verileri temizlemeyi deneyin belki yardımcı olur

• Yok olmadi, telefonu fabrika ayarlarına kadar sıfırladım , ama en son gelen bi 500 mn02 civarı bi sistem guncellemesinden sonra mahvoldu performans , kamera kalitesini kaybetti resmen , bu yazılım öncesine nasıl alabilirim telefonu , servise göndermek istemiyorum , varmıdır bilgisi olan

• mirzahi M kullanıcısına yanıt
    Google Play Hizmetleri arada öyle şeyler yapar.

Hangi telefonda yapacağı da belli olmaz.

Ayarlar -> Uygulamalar bölümünden verilerini temizlemeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzahi

Arkadaşlar iyi bayramlar,

Son zamanlarda telefonumda google play hizmetleri aşırı batarya tüketiyor sizde de ayni sorun olan arkadaş var mi veya bu sorunu çözebilmemin bir yolu var mi?

Telefona wipe cache data, factory reset yapın duzelicekmi?

• Geçenlerde format atmıştım, bu google play hizmetleri hortlayinca tekrar format attım ama bu sefer telefon üzerinden yapmıştım yine olmadı, yakında yine format atarım sizin dediniz gibi.

• Arkadaşlar , son gelen sistem güncellemesi performansı ve kamera performansını berbat hale getirdi , varmıdır bir çözümü , bi yardim lütfen

• Jerzynowka J kullanıcısına yanıt
    Hangi güncelleme ?

12 Mayıs tarihli olan şu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerzynowka

Arkadaşlar , son gelen sistem güncellemesi performansı ve kamera performansını berbat hale getirdi , varmıdır bir çözümü , bi yardim lütfen

Zenfoneun yabancı forumlarında , manuel updateler mevcut yüklemesi için ise zip dosyası olarak ana dizine atarak ses tuşu ve güç tuşu kombinasyonunu kullanarak açılan menüden yükleme yapılabileceğini söylemişler uygun firmware i bulabilir deneyebilirsiniz ama riskli bir işlem olduğunu belirtmek isterim , root atarak gm discoveryim de denemiştim farklı roomlar kullanırken uyguladığımız yöntem bu yanlış bir firmware ya da yükleme de yapılan bir hata dosyanın hatalı olması vs vs telefonunuzun açılmaması ve sizin tarafınızdan çözülemeyecek sorunlara yol açabilir

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Evet , malesef güncelleme sonrası böyle saçma bi sorunla karşı karşıyayım , Hadi 4k video da fps kaybı normal desem bile 1080 60p de de kare atlaması yaşıyorum , Örneğin ayarlar menusunde yukarı aşağı yağ gibi akarken şimdi aksayarak geçtiği fark ediliyor , dediğim gibi saçma şekilde performans kaybı yaşadı telefon

• TT1908 T kullanıcısına yanıt
    Açıklama için teşekkür ederim , En olmadı , Böyle bi yöntem denerim artık

• Arkadaşlar whatsapp profil resimlerini rehberde kullanamıyor muyuz? Bri seneçenek var görünecek fotoğraf ve isim diye düzenlemeye girince. Fakat yapınca gelmiyor fotoğraf, deneyen yada kullanan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrossa

Arkadaşlar whatsapp profil resimlerini rehberde kullanamıyor muyuz? Bri seneçenek var görünecek fotoğraf ve isim diye düzenlemeye girince. Fakat yapınca gelmiyor fotoğraf, deneyen yada kullanan varmı acaba?

Hocam Whatsapp profil resmini tam ekran açın.

Sağ üstte paylaşma ikonu var, ona dokunun.

En üstte galeriye kaydet var.

Galeriden açıp sağ üstteki 3 noktadan kişi fotoğrafı olarak ayarlayın.

Başka bir yöntem bilmiyorum.
  • Teşekkür ederim. Bana da hepsiburada daha kurumsal ve güvenilir gibi geliyor. Bir ara oradan sipariş vericem.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.