Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10kerem10

Öncelikle hoş bulduk ve cevap için de teşekkür ederim,

Yukarıda belirttiğim bildirim çubuğunun kendi kendine açılması ve kapanması ile sayfaların kendi kendine açılması bundan olabilir mi?

İkinci olarakta;telefonda posta uygulaması yüklü değil,bu normal mi,eğer gerçekten yoksa şirket mailimi de kurabileceğim hangi posta uygulamasını önerebilirsiniz?

Hocam ben myMail uygulamasını kullanıyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.mail&hl=tr

Bu uygulamaya 1 GMail, 2 Hotmail adresi tanımladım.

Arkadaşların dediği gibi GMail de olabilir.

Benim GMail kullanmama nedenim; reklam e-Mailleri fazla geliyor. Bu uygulamayla bunları direkt bildirim panelinden silebiliyorum. GMail'de silmek için uygulamaya girmek gerekiyor.

• emreaplk kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle eldiven modundan imiş,eldiven modunu iptal edince sorunda ortadan kalktı teşekkürler
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Mail için Vmware Boxer uygulamasını tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10kerem10 1 kullanıcısına yanıt
    Sorununuzun geçtiğine sevindim hocam. Demek ki eldiven modunda dokunma hassasiyeti baya bir artıyor ki bu tarz buglar ortaya çıkıyor. Daha önce hiç o mod ile kullanmadım ama güncellemeler ile düzeltilir umarım.

• telefon rehberindeki kişileri gmail adresim altında tutuyorum, kişileri girdiğim zaman bir süre sonra bir bakıyorum alaksız kişileri birbirine bağlıyor,telefonu çift hat kullanıyorum ve her hatta da whatsapp kurdum(whatsappı diğer hatta parallel space apk si ile kurdum)

Bazende (isimleri burada atıyorum) örnek olarak Ahmet Can ve Osman Canan isimi iki ayrı kişiden soyadlarını değiştirerek Ahmet Canan diye bir isim üretiyor kendi kendine

Bazen de Ahmet Can ın altına getirip 2.numara olarak Osman Canan ın numarasını yazıyor ve gene Ahmet Can olarak iki numarada gözüküyor

Kişi bağlamayı denedim ama bu sorun hep oluyor,çözümünü bilen var mı acaba?Tüm rehberi silip tek tek elle yeniden mi gireyim?

Sizler telefon rehberini nerede tutuyorsunuz(aygıt,sim kartlarda veya gmail altında mı),kendi rehberinizi kontrol edebilirmisiniz benzer bir durum var mı,iş yermden bir arkadaşta da daha düşük model olan asus var,kendisi olayın farkında değildi bakınca o da benim dediklerimi gördü.

Simpler Merge apk sı ile tarattırıyorum bazılarını yakalıyor bazılarını yakalayamıyor,aynı kayıttan bir daha açması sorun değil ama alakasız isimler yaratması,başkasının numarasını getirip diğerine yapıştırması çok sinir bozucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kerem10 -- 5 Aralık 2017; 17:28:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ebubekirc

Ürünü yaklaşık 3 hafta önce mağazadan aldım. Donanım olarak gerçekten fazlasıyla yeterli. Ancak yazılımsal bazı hatalar gerçekten can sıkıcı. Örneğin özellikle bazı uygulamalarda olan(facebook,hürriyet) ghost touch, konuda bi arkadaşın da belirttiği gibi facebook da gelen bildirime tıklamamıza rağmen uygulama ekranında hala yeni bir bildirim varmış gibi görünmesi, bazen arama ekranının telefonu kulağımıza götürmemize rağmen uyku moduna geçmemesi. Şimdilik yaşadığım sıkıntılar bunlar. Ve sadece 3 haftada bunlarla karşılaştım. Bir önceki telefonum Lg Nexus 5 di ve gerçekten kırılmasa kullanmaya devam ederdim. Çünkü böyle saçmalıkları hiç yaşatmadı bana. Sormak istediğim bu telefonu geri verip ücret iadesi istiyorum. Direk mağazadan aldım ama böyle bir imkanım var mı?

Hocam telefonun Rehber uygulamasında sağ üstte 3 nokta simgesine dokunun.

Gelen ekranda: Ayarlar->Çağrı Ekranı Ayarları->Yakınlık Sensörünü Aç seçeneği işaretli mi?

İşaretli değilse işaretleyin.

Arama sırasında telefonu kulağınıza götürdüğünüzde uyku moduna geçmemesi bundan olabilir.

• Merhaba,

Geçenlerde (1 ay önce falan) güncelleme gelmişti ve sorunlu dendiği için yapmamıştım.

Bugün baktığımda bugünün tarihi var daha yeni bir güncelleme sanırım.

Telefonu güncellemeli miyim?

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdOfWeB -- 5 Aralık 2017; 20:52:36 >

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim, bu güncelleme bazı arkadaşların sorun yaşadığı güncelleme. Bana sorarsan riske girme

• Teşekkürler önerin için.

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Hocam garantili ürün alıyoruz nereye kadar güncelleme yapmayacaksınız? Bende sizin gibi düşündüm 1 ay yuklemedim sonra dedim bosa mi garantili telefona bu kadar para verdik bozulacaksa bozulsun dedim. Yaptım sorun çıkmadı çıksaydı eğer garantiye gönderir iade yada değişim için ne gerekiyorsa yapardım ki zaten servis kendi ugrastirmadan gerekeni yapıyor. Ha işiniz vardır telefonla ugrasacak vaktiniz yoktur ona bişey diyemem herkese iyi forumlar.

• Hiç düşünmeden güncellerim ,sorun da yaşamadım.Ancak Ekranın altındaki tuşların ışıksız olması çok yanlış olmuş.Bunları ışıksız yapalım derken ne düşünmüşler onu anlamadım..Çok zor ve maliyetli bir işmidir bu?
  • ZenUI 4.0 simgeleri ve uygulama çubuğu güncellemesi geldi Ocak ayında zenui 4.0 tamamen gelmiş olacak galiba. Artık uygulamalar yukarı çekerek de açılıyor. Güncelleme markette
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    Asus bu konuda bir inatlaşmaya gitti gibi birşey oldu zenfone 2 den beridir eleştirilen bir konu diğer konuları eleştiriler yönünde düzeltti ama bu kaldı

Fakat benim kendi fikrimdir samsunglardaki bastıktan sonra yanacaksa olmasa da olur yani ayarlara bir seçenek ile ekran açıkken sürekli yanık tut ve kapat seçenekleri ile eklenebilir

Öbür türlü bastıktan sonra yanmasının anlamı yok zaten ben tuşu bulup basmışım yanmasa da olur zahmet edip karanlıkta göz yormasın bir süre sonra ışık aramayacaksınız

• Arka arkaya fotoğraf çekince kamera yanıt vermiyor hatası alıyorum. son güncellemeyi de yaptım çözüm olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Hocam garantili ürün alıyoruz nereye kadar güncelleme yapmayacaksınız? Bende sizin gibi düşündüm 1 ay yuklemedim sonra dedim bosa mi garantili telefona bu kadar para verdik bozulacaksa bozulsun dedim. Yaptım sorun çıkmadı çıksaydı eğer garantiye gönderir iade yada değişim için ne gerekiyorsa yapardım ki zaten servis kendi ugrastirmadan gerekeni yapıyor. Ha işiniz vardır telefonla ugrasacak vaktiniz yoktur ona bişey diyemem herkese iyi forumlar.

Aynen hocam.

Yoksa aynı paraya Xiaomi, OnePlus falan alalım.

Hiç uğraşmayalım.

Ancak ben herkesin elinin altında bir yedek telefon bulundurmasını tavsiye ederim.

Zira geçti artık o, NOKIA, Ericsson vs firmaların taş gibi telefon üretme devri.
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    TT1908 T kullanıcısına yanıt
    Telefonu neredeyse 9 aydır kullanıyorum.
    "Keşke şu tuşlarda aydınlatma olsaydı" demedim.

Sonuçta ekranın;
    Sol altı: Geri tuşu
    Orta altı: Ana ekran tuşu
    Sağ altı: Çoklu işlev tuşu

Aydınlıkta bile tuşlara bakarak basmıyorum.

Bir de karanlıkta sürekli aydınlansa güzel olmaz. Mesela gece kitap okuduğumdan sadece ekrana bakıyorum; başka bir aydınlık dikkatimi dağıtmıyor. Bende Samsung Galaxy Tab S var. O da tuşa basınca aydınlanıyor. Zaten basmışım, o saatten sonra aydınlanmasa da olur.
  • Merhaba

Mart ayinda aldigim Zenfone 3 umun ekraninda sag ust kosede resimde gorulecegi uzere sararma meydana geldi. Restart veya yazilim update ile duzelmedi.

Var mi ayni sorundan sikayetci olan ? Vatan dan almistim garanti ile ugrasmali miyim ?

• Arkadaşlar akşam fotoğraf çekerken özellikle ampul,florasan vs. ışık altında.Çekim yapmadan önce siyah ince çizgiler ekran boyunca gidiyor hızlıca(Eski siyah beyaz televizyonlarda vardı onun gibi).

Aynı sorunu yaşayan oldumu? Olduysa çözümü nasıl yaptı? Yoksa servise mi göndermeliyim? :)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrossa -- 6 Aralık 2017; 20:46:5 >
  • blackrossa kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera ayarlarından kırpışma önleyici ayarını 60 ise dalgalanma yapan yerde 50 yapın deneyerek ortama göre biri oluyor şuana kadar bende o şekilde oldu

• ugurel kullanıcısına yanıt
    G2 lerdeki kronik sorunu andırdı hocam bu bana garantiye yollayın, telefonunuz yeni ise değişim talebi ile gönderin her koşulda yani uygulama farketmek sizin varsa bu sarılır panelin orası g2 lere benzer şekilde yanmış demek oluyor

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.