Şimdi Ara

Asus zenfone 3 laser nasıl bir telefon?Alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Yani genel bilgiler verirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brabber

Hocam Yani genel bilgiler verirseniz sevinirim

Valla hocam telefonun genel özellikleri güzel. Zenfone 3 den çok farkı yok,Tek eleştiricem şey telefonun altındaki dokunmatik tuşlar aydınlatmalı değil. Onada elinizin alışması lazım

Kamera performansı,eğer çok fazla profesyonel resimler çekmeye meraklı değilsen yeterli Orta segment cihazların verdiği yeterliliği sunuyor Ama Asus'un kamera arayüzüde çok iyi işler çıkarmana yardımcı olur.
    İşlemci yönünden bir sorun yaşamadım takılma donma hiç bişey olmadı bu zamana kadar.Oyun performansı nasıldır bilemem hiç oyun oynamadım eğer merak edersen Youtube'den açıp bakabilirsin.Ama sorun yaşıcağını sanmam.
    Telefonun kasasına diyecek sözüm yok Çok şık.Metal kasa Samsung'un S modellerine çok benziyo.Ekranı Full Hd parlaklığı, renkleri güzel.Bunun dışında telefonun ısınması normal her telefon ısınır.
    Özetlemek gerekirse telefonun artı yönleri eksi yönlerden fazla.Aldığıma pişman olmadım Pil biraz daha iyi olabilirmiş ama 3.000 mah da kötü değil bir günü çıkartırsın.1.200 TL ye alınabilir bir telefon

Sar değeride düşük Şu sitede kullanıcı yorumlarınıda görebilirsin

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/asus-zenfone-3-laser.html

• __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    Saolun Hocam Bilgiler Icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu vatandan 5 gün önce falan aldım 4 gb ramli versiyonu 1.300 tlye ilk başlarda batarya kötü geliyordu bana özellikle wifi kullanımından dolayı sabaha kadar sarji azalıyordu android 6 nın konum özelliklerinden wifi ve bluetooth kapattım çook rahat 1 günümü çıkartıyor önceki telefonum lg g2 idi tasarımı olsun ekranı olsun gayet hoş,parmak izi güzel çalışıyor gecikme yok,kamerasından memnunum g2 den daha iyi durumda özellikle ön kamerası ama ışıksız ortamlarda tatmin etmeyebilir. Lazer odaklaması güzel kısa sürede odaklama yapıyor.

Ekran altındaki tuşlar aydınlatmasız fakat ben böyle daha çok sevdim ekran harici birşey dikkatimi çekmiyor alışması kolay. Çok oyun oynayan birisi değilim test için asphalt falan yükledim gayet akıcı, zenui özel temalar mağazası var ondanda memnun kaldım.

xiomi mi5 düşünürken bunu aldım ama iyi ki almışım en azından direk sorumlu asus garantisi altında mi5 ithalatçı garantili. (unutmadan belirteyim şuan cihaza kılıf ve ekran koruyucu n11 den bulabildim 20 tly.)

• quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Saolun hoxam azdaha bilgi verebilirsiniz sevinirim yakinda almayi dusunuyorum

Ne öğrenmek istiyosunuz

hocam merhaba kardeşime bu telefondan alcam şimdi hepsiburadadan fakat 2 gb mi ram var 4 gm mi kafam çok karıştı açıklamada 4 gb yazıyor ama satıcıyı aradım bilmiyom kaç gb diyo

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-3-laser-zc551kl-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000035DSR?magaza=CepteTek

• arkadaşlar bende laser 2 var ama buna geçmek istiyorum sırf ram ve ekran çözünürlüğünden dolayı.
    size sorum cihazın hoparlör kalitesi nasıl tatmin edici ses veriyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

arkadaşlar bende laser 2 var ama buna geçmek istiyorum sırf ram ve ekran çözünürlüğünden dolayı.
    size sorum cihazın hoparlör kalitesi nasıl tatmin edici ses veriyor mu

Tatmin edici sesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skynet kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum dış mekan.modu var biraz daha fazla ses çıkıyor mono hoparlörü var yeterli aslında. Ben g2 den geçtim ram arayüz batarya suresi tatmin etti açıkçası gayet memnunum 1300 tl aldım vatandan 1200 falan düşmüştü alınabilir yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Deepfears

Zenfone 3 daha mı iyidir? Laser de 4 gb ram var 3 GB ram var laserde daha çok ram var.Bir de Vodafone'dan alırsam Vodafone hatmi kullanmak zorundayım Turkcell kullanamazmiyim?Bir de genel olarak bu telefon nasıldır sizce şarj konusu önemli yanı şarjı çabuk bitmesin bu önemli sıradan olması gerektiği hızda bitsin yoğun kullanımda günü kurtarsın yeter.

Zenfone3 un işlemcisi daha iyi. Ram 3

Zenfone3 laser işlemcisi düşük Ram 4

Telefonun kalbi işlemcidir. Tabiki zenfone3 alacaksın.

Vodafone'da alsan bütün hatları kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GökyüzüMavi -- 3 Mart 2017; 18:51:24 >
  • Destny kullanıcısına yanıt
    Bende znf 2 laser var sesi düşük çıkıyor audio wizard programıyla yükseltiliyor ama sesi bozuyor bu sefer. Zf 3 de böyle bir durum var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Saolun hoxam azdaha bilgi verebilirsiniz sevinirim yakinda almayi dusunuyorum

Ne öğrenmek istiyosunuz

hocam merhaba kardeşime bu telefondan alcam şimdi hepsiburadadan fakat 2 gb mi ram var 4 gm mi kafam çok karıştı açıklamada 4 gb yazıyor ama satıcıyı aradım bilmiyom kaç gb diyo

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-3-laser-zc551kl-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000035DSR?magaza=CepteTek

Haklisin Asus orda sacmalik yapmis

Birsuru kod cikarmis. ZC551KL Kodlu olanlar 4Gb ram 32 gb dahili hafizalidir. Buna dikkat et

• quote:

Bende znf 2 laser var sesi düşük çıkıyor audio wizard programıyla yükseltiliyor ama sesi bozuyor bu sefer. Zf 3 de böyle bir durum var mı acaba

Seninkinin hoporloru arkada saniirimm. Zenfone 3 lerin hoporloru hemen alt tarafda. Bence daha guzel olmus oyun oynarken muzik dinlerken elinle kapatmiyosun.. Seside seninkinden daha yuksek cikar emin ol. Ben zenfone 6 kullanmistim onunda hoporloru arkadaydi sesini hic begenmemistim.
    Ama Zenfone 3 Laser sesi iyi Duzeltmisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 4 Mart 2017; 22:30:20 >
    az önce vatanda biraz kurcaladım telefonu. kasa gövde gayet güzel olmuş seste düzelmiş gibi ama ekrana çift tıklayarak açma olayını kaldırmışlar sanırım ya da ayarlardan kapalımıydı bilmiyorum
  • quote:

az önce vatanda biraz kurcaladım telefonu. kasa gövde gayet güzel olmuş seste düzelmiş gibi ama ekrana çift tıklayarak açma olayını kaldırmışlar sanırım ya da ayarlardan kapalımıydı bilmiyorum

O özelliği kaldırmışlar. Çokda gerek görmüyorum şahsen Bu cihaz orta segment olduğu ıçin koymamışlardır

• Çift tıkla açıp kapatma normalde yok mu acaba bende bakıyorum?

Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon galiba bu bayağı araştırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Çift tıkla açıp kapatma normalde yok mu acaba bende bakıyorum?

Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon galiba bu bayağı araştırdım.

Hayir hocam yok

• Anladım hocam sağolun bunun için uygulamalar vardı calisiyormu merak ettim.

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatmak olacak ama telefonda çift tıkla ekran açıp kapama var ayarlar > ZenMotion dan dokunma hareketlerini açıp içinden gerekli kısımları açık haline getirmeniz gerekli.

Hocam epeydir kullanıyorsunuzdur telefonu, sizde de zaman zaman ekranın aşağı yukarı kaydığı oluyormu? Bu benim 2. Zf3 laser daha önce servisten değişim aldım bu sebepten dolayı, bunda da aynı sorun var. Servise götürsem mi götürmesem mi şaşırdım. Bu problem haricinde son derece memnunum. Ama bu sorun internette bişeye bakmama dahi müsaade etmiyor bazen deli oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

Hocam epeydir kullanıyorsunuzdur telefonu, sizde de zaman zaman ekranın aşağı yukarı kaydığı oluyormu? Bu benim 2. Zf3 laser daha önce servisten değişim aldım bu sebepten dolayı, bunda da aynı sorun var. Servise götürsem mi götürmesem mi şaşırdım. Bu problem haricinde son derece memnunum. Ama bu sorun internette bişeye bakmama dahi müsaade etmiyor bazen deli oluyorum.

Dediginizi anlamadim nasil bisey oluyo Surekli mi oluyo bu sorun.. Bende bi sorun yok ekraninda felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 2 Nisan 2017; 20:34:26 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.