Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim alacağın telefonun satış sonrası desteğine kesinlikle bakmanı öneririm. bende çok araştırıp aldım bu telefonu.. telefon güzel ama servis yüzünden telefondan nefret ettim ki.. çabuk arızalanan bir telefon bu
  • snace kullanıcısına yanıt
    2-3 gün oldu telefonu alalı e haliyle şuanlık bi sıkıntı yok servislik bir durum falan da yok inşallah ilerleyen zamanlarda da olmaz ne diyeyim
  • hayırmıdeseydim H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz kullanırsın. Benim ki arızalanmıştı, servise gönderdim. Geldiğinde camını çatlatıp öyle göndermişlerdi. Sonra geri gönderdim yaptılar yaparken başka yerlerine hasar verdiler vs.. içinde de dışında da neredeyse değişmeyen parçası kalmadı.
  • asusun kendi sitesinde laser modele güncelleme gelmiş gibi gördüm ama emin olamadım. güncelleme alan var mı laser kullanıcılarından?
  • LG G4'ün mü kamerası daha iyi bunun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jennes kullanıcısına yanıt
    Aynen geldi 483 mb xD henuz kuramadim sarja takmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bana telefon üzerinden bakıyorum hala gelmedi. Siz kurdunuz mu değişen bişey var mı? Güya bu ay 8 gelecekti yine yok 8 :(

Acaba site üzerinden mi kursam...

• Jennes kullanıcısına yanıt
    Yukleme sakın el fenerı calısmıyor 4 g calısmıyor kamera calısmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Yukleme sakın el fenerı calısmıyor 4 g calısmıyor kamera calısmıyor
    Güncelleme yaptıysanız telefona hard format atın. Verileriniz silinecektir bilgisayara yedekleme yapın. Telefon ilk aldığınız günkü gibi olacaktır..

ZC553KL modelinde 8.1 var. Hepsi sorunsuz çalışmakta..

• Zc553kl var bende güncellemeyi yükledim formatladım genel olarak iyi ama rehber sıkıntılı exdialer kurdum idare ediyor bir de aramaları parmak iziyle yanıtla çalışmıyor daha doğrusu parmak iziyle yanıtlayı açınca parmak izi kilidi de açılıyor onu kapatınca diğeri de kapanıyor olmuyor yani

• Arkadaşlar Zenfone 3 Laser (ZC551KL) modeli için Oreo güncellemesi yayınlanacak mı ? Uzun zamandır bekliyorum kesin bir bilgi bulamadım beni bilgilendirirseniz çok minnettar olurum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: 138bthn

Arkadaşlar Zenfone 3 Laser (ZC551KL) modeli için Oreo güncellemesi yayınlanacak mı ? Uzun zamandır bekliyorum kesin bir bilgi bulamadım beni bilgilendirirseniz çok minnettar olurum....
    misafir cocuğu gibiydin geldin dağıttın gittin diyo ünlü şair yani o iş yaş
  • Gelmez mi sizce hocam max modeline bile geldi bide söz verdiler bence adını kirletmemek için sözlerini tutarlar. Siz ne düşünüyorsunuz ?

• 138bthn kullanıcısına yanıt
    Ben de ümidimi kestim. Gelmeyecek galiba. Asusla görüştüğümde "şu an bu model için çalışmalarımız sürüyor" dan başka bir cevap alamıyorum

• Banada aynısını söylüyorlar sorduğumda yılın 3. Veya 4. Çeyreğinde gönderilicek dendi. Bakalım bekliyoruz. Bence gönderilicek çünkü zenfone 2 modeli için güncelleme sorulduğunda bundan sonra güncelleme yollanmayacak deniyor bizde böyle demiyorlar

• Soğudum iyice telefondan. Ghost touch olmasın diye 4g yi açmıyordum, o yüzden de artık telefonun çektiği yerlerde bile karşıdan arayanlara ulaşılamıyor mesajı gidiyor, bazen de meşgul sinyali gidiyor. Değiştireceğim telefonu ve bir daha asus almam.
  • zc553kl modeline 386 mb büyüklüğünde güncelleme gelmiş. sanırım güvenlik yaması ve hata düzeltmesi. notlara ulaşaadım yeni olduğu için. yükledim herhangi bir sorun gözükmüyor şuan
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Şu gelen aramaları parmak izi ile yanıtla işi düzeltilmişmi acaba, kişi ayarlarından parmak izi ile yanıtlayı açınca ayarlarda parmak izi gelen arama kilidi de otomatik açılıyor, bu düzelmişmi

• quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Şu gelen aramaları parmak izi ile yanıtla işi düzeltilmişmi acaba, kişi ayarlarından parmak izi ile yanıtlayı açınca ayarlarda parmak izi gelen arama kilidi de otomatik açılıyor, bu düzelmişmi
    Ben parmak iziyle yanıtlamayi kullanmıyorum. Zaten parmak izi okuyucu arkada olduğu için mecburen eline alman gerekiyor. Kaydırıp yanitliyorum gelen aramayı :)

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Düzelmemiş, kişiler/ayarlar/arama/gelişmiş/parmak izi ile yanıtla

Bunu aktif edince ayarlar/güvenlik/parmakizi/gelen arama kilidi

Bu da aktif oluyor, halbuki bunun aktif olmaması lazım

Bir denermisin sana zahmet sende de böylemi

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.