Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dndd

Zv553kl de 8.1 yok, bu gün 50 mb lik bir güncelleme geldi yükledim, şuan 7.1 de, sitesinde de yok enson 07.20 de bu firmware var 8.1 yok
    ben ota dan yükledim. telefon çok ağırlaştı, verileri (resim video mp3..vs) bilgisayara yedekleyip hard format attım. sonra yeniden yükledim. ayarlar bölümü bayaa yordu beni çünkü çok güzel özelleştirmiştim, eski şekline döndürmek biraz zor oldu..

gayet akıcı ve güzel şuan. zenmotion bölümünden ekrana çift tık ile uyandırma ve uyutmayı aktif hale getirmeyi unutmayın.

tabii bir de rehberinizi yedekleyin, uçmasın. geçmemiş olanlara öneririm fakat yedeği al, format at, tekrar yükle zaman alacaktır.. şarj konusunda bişey diyemem, yeni geçtim 8.1 e fakat gayet iyi gözüküyor şimdilik..

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Kamera nasıl güncellenir. Yeni sürümü apk olarak güncellemiyor.
  • Benim telefon Zc553kl. 8 güncellemesi gelmedi bana ne yapmam lazım bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumben -- 12 Ağustos 2018; 13:8:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokki L kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelmedi banada telefonum zc553kl sana geldi mi ?

• forumben kullanıcısına yanıt
    Hayır, hala gelmedi. Kendim indirip kurmayı düşündüm ama Asus'un internet sitesinde de güncelleme bulunmuyor. Bekliyorum sadece yapacak pek bir şey yok.

• Lokki L kullanıcısına yanıt
    Hala gelmedi bana sana geldi mi

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Usta 8 geldi mi sana ?

• merhaba zenfone 3 için çift taraflı koruma bulabilen var mı verimi nasıl iyi olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumben

Usta 8 geldi mi sana ?
    Asus ZC553KL 5.5 inc modeline Android 8 geldi.

• Bana gelmedi ne yapmam lazım ?

• forumben kullanıcısına yanıt
    Maalesef hala gelmedi.

• 61mb Güncelleme geldi Lazer'e.
  • Arkadaslar zenfon3 telefonumun klavyesi cocuk oynarken kayboldu. Ne yaptiysam klavyeyi bulamadim. Ne yazi yaziliyor ne baska bisey

Klavyeyi nasil nasil geri getirebilirim

Tsk

• quote:

Orijinalden alıntı: genc_AVCI

Arkadaslar zenfon3 telefonumun klavyesi cocuk oynarken kayboldu. Ne yaptiysam klavyeyi bulamadim. Ne yazi yaziliyor ne baska bisey

Klavyeyi nasil nasil geri getirebilirim

Tsk
    Uygulama ayarlarini sifirlayip klavyeyi getirdim.

Fakat simdi de ekranin ustundeki pil gostergesinin yaninda bir el isareti cikti. Sanki bir tusa basan el gibi. Bu isaret ne anlama geliyor ve bu osareti nasil yok edecez

Tsk

• ZC553KL modelime yeni güncelleme geldi 368 mb boyutunda..

Sürüm numarası 15.0200.1808.418

Yüklüyorum bakalım.. Ne değişiklikler var bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 5 Eylül 2018; 23:22:27 >
  • https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZC553KL/UL-ASUS_X00DD-WW-15.0200.1808.418-user.zip

8.1 i sitesinden vermiş indiriyorum
    Yükledim güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 8 Eylül 2018; 10:50:30 >
  • Kişilerde yana çekerek ara yok birde kişi resmi listede görünmüyor
    Parmak iziyle gelen aramaları cevaplayamıyorum arama ayarlarından parmak izini açınca parmak izi kilidi açılıyor sadece parmak iziyle cevapla aktif olmuyor , daha doğrusu öyle bir şey yok

Tam olarak şöyle arama ayarlarından parmak iziyle yanıtla seçeneğini seçince sistem parmak izi ayarlarından parmak izi kilidi de otomatik açılıyor onu kapatınca diğeri de kapanıyor

İki gündür kullanıyorum batarya daha iyi olmuş, genel olarak da daha stabil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 10 Eylül 2018; 11:54:37 >
  • ben asus zenfone 3 almayı düşünüyorum fakat yorumlar hep şu şekilde ilk zamanlar çok iyi sonra sapıtıyormuş hata üstüne hata veriyormuş burda da 240 küsür sayfa var atlaya atlaya okudum ve sorunlarla karşılaşan insanlar var bunların çoğu hallediliyor mu yoksa hiç bulaşmayayım mı kısa sürede karar vermem gerek yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Kişilerde yana çekerek ara yok birde kişi resmi listede görünmüyor
    Parmak iziyle gelen aramaları cevaplayamıyorum arama ayarlarından parmak izini açınca parmak izi kilidi açılıyor sadece parmak iziyle cevapla aktif olmuyor , daha doğrusu öyle bir şey yok

Tam olarak şöyle arama ayarlarından parmak iziyle yanıtla seçeneğini seçince sistem parmak izi ayarlarından parmak izi kilidi de otomatik açılıyor onu kapatınca diğeri de kapanıyor

İki gündür kullanıyorum batarya daha iyi olmuş, genel olarak da daha stabil gibi
    android 7 nin üzerine kurduysanız ayarlar karışabilir. benim görüşüm ana bant sürümlerini yüklerken ( android6dan 7ye yada 7den 8 e geçişlerde) format atmanız. tabii format atınca tüm verileriniz silinecek, telefon ilk aldığınız güne dönecek, verilerinizi ve rehberinizi yedeklemelisiniz.

geçenlerde 300 küsür mb güncelleme aldı. belki düzelmiştir sorunları. ben parmak iziyle cevaplayı kullanmadığım için bilemeyeceğim. rehberde kaydırarak arama yok evet fakat resim yüklerseniz kişiye, anasayfada aradığında gözüküyor. onun bouyutuyla alakalı bir sorun var, umarım yakında biraz büyütürler resmi..

• quote:

Orijinalden alıntı: hayırmıdeseydim

ben asus zenfone 3 almayı düşünüyorum fakat yorumlar hep şu şekilde ilk zamanlar çok iyi sonra sapıtıyormuş hata üstüne hata veriyormuş burda da 240 küsür sayfa var atlaya atlaya okudum ve sorunlarla karşılaşan insanlar var bunların çoğu hallediliyor mu yoksa hiç bulaşmayayım mı kısa sürede karar vermem gerek yardımcı olursanız sevinirim
    telefon işi şans işi. aldığınız telefonla sorun da yaşayabilirsiniz, sıkıntısız 4-5 yıl da kullanabilirsiniz..
    bende g2 de var. 4. yılın sonunda ekran sarardı ısıdan dolayı. snapdragon 800 ısınan bir işlemci çünkü.
    tam tersine teli alıp 5. 6. ayda ekranı sarartan arkadaşlar da oldu. dediğim gibi kullanım ve şans işi biraz.

asusun zc553kl modeli güzel telefon. çok fazla oyunla işiniz yoksa alınabilir. aklınızda hangi modeli var bilmiyorum ama 2bin lira civarına çıkacaksanız huawei p20 lite de güzel ve güncel telefon. alternatif isterseniz redmi 5 var xiaominin. kullanım amacınıza ve önceliklerinize göre seçersiniz birini..
    her telefonun + ve - yönleri mevcut. kronik bir sorun olursa servise yollarsınız. serviste de işiniz allaha kalıyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.