Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim.. 2 sene taahhüt uzun 1 sene olsaydı. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: j.wargas

teşekkür ederim.. 2 sene taahhüt uzun 1 sene olsaydı. :(

Rica ederim. İlk 12 ay kampanyadan cayma bedeli alınıyor; indirim bedeli tahsis ediliyor, ikinci 12 ay içinde ise sadece tarifenin bedeli tahsis ediliyor.
  • __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    brabber B kullanıcısına yanıt
    Ben zenfone 3 laser kullanıyorum.

Geçmiş sayfalarda, ilk aldığımda çok kısa bahsetmiştim telefondan ama telefon hakkındaki düşüncelerimi yine yazayım:

Oyun oynamıyorum daha çok internette gezmek için aldım ama üzerinde yüklü gelen need for speed i çok kısa süre denedim gayet güzel çalıştırıyor. Telefonun sesi zil seslerinde gayet gür fakat hoparlörün konumundan mı bilmem müzikte çok hoşuma gitmedi. Bundan önce lumia 925 kullanıyordum o çok daha iyiydi. Ama kulaklıkta ses gayet iyi.

Telefonun dokunmatik sorunu var sanırım. Ara ara tekrarlıyor özellikle internetteyken sayfayı bi aşağı bi yukarı kaydırıp rasgele yerlere tıklıyor. O zmn ancak bakakalıyorum ve sinir oluyorum. Yeniden başlatma falan da kar etmiyor bunu yaptığı günler. Bu sorun sebebiyle servise göndereceğim sanırım ama resmen iki arada bir deredeyim burda servisin güvenilmez olduğunu okuduktan sonra ve tel daha 1 aylık olmadığından...

Şarj süresini beğenmedim 3 saat şarj oluyor o da şarjdayken kullanmazsanız. Şarj kablosu kısacık. Hotspot olarak kullandığımda hangi cihaza bağlamak istesem hemen bağlanıyor. İnternet ve şebeke konusunda gayet iyi. Fotoğrafları özelliklerine göre fena değil. Kapalı ortamlarda ön kamera kullandığınızda birazcık ayarlarıyla oynarsanız daha başarılı sonuçlar alınabiliyor. 4gb ram olan versiyonu bendeki ama sistemde (mobile manager) 3,5gn görünüyor ve sürekli 1.7-1.9 gibi bir kısmı dolu. Bu durumu anlayamadım bi arkadaşım a7 2016 kullanıyor onunkinde 1,4 gibi bir kısım dolu duruyor.

Benim aklıma gelenler şu anda bu kadar ama sormak istediğiniz birşeyler varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

Geçmiş sayfalarda, ilk aldığımda çok kısa bahsetmiştim telefondan ama telefon hakkındaki düşüncelerimi yine yazayım:

Oyun oynamıyorum daha çok internette gezmek için aldım ama üzerinde yüklü gelen need for speed i çok kısa süre denedim gayet güzel çalıştırıyor. Telefonun sesi zil seslerinde gayet gür fakat hoparlörün konumundan mı bilmem müzikte çok hoşuma gitmedi. Bundan önce lumia 925 kullanıyordum o çok daha iyiydi. Ama kulaklıkta ses gayet iyi.

Telefonun dokunmatik sorunu var sanırım. Ara ara tekrarlıyor özellikle internetteyken sayfayı bi aşağı bi yukarı kaydırıp rasgele yerlere tıklıyor. O zmn ancak bakakalıyorum ve sinir oluyorum. Yeniden başlatma falan da kar etmiyor bunu yaptığı günler. Bu sorun sebebiyle servise göndereceğim sanırım ama resmen iki arada bir deredeyim burda servisin güvenilmez olduğunu okuduktan sonra ve tel daha 1 aylık olmadığından...

Şarj süresini beğenmedim 3 saat şarj oluyor o da şarjdayken kullanmazsanız. Şarj kablosu kısacık. Hotspot olarak kullandığımda hangi cihaza bağlamak istesem hemen bağlanıyor. İnternet ve şebeke konusunda gayet iyi. Fotoğrafları özelliklerine göre fena değil. Kapalı ortamlarda ön kamera kullandığınızda birazcık ayarlarıyla oynarsanız daha başarılı sonuçlar alınabiliyor. 4gb ram olan versiyonu bendeki ama sistemde (mobile manager) 3,5gn görünüyor ve sürekli 1.7-1.9 gibi bir kısmı dolu. Bu durumu anlayamadım bi arkadaşım a7 2016 kullanıyor onunkinde 1,4 gibi bir kısım dolu duruyor.

Benim aklıma gelenler şu anda bu kadar ama sormak istediğiniz birşeyler varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Teşekkurler Hoxam bilgiler icin Bence servise gonderin ama yinde siz bilirsiniz Bu dokunmatik Sorununun Telefon Yeni ciktiigi ixin ilk parti urunlerde oldugunu dusunuyorum 2.parti Urunlerde Cozulebilir Belkide yazilimsaldir.Ben Azcik daha bekliyecegim Ama telefonu cok begendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Servis mükemmel arkadaşlar içinizde hiç kuşku olmasın.
    Yeni alıp sorun yaşayanlar hemen göndersinler değişim şansları olur böylece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan'da Zenfone 3'ün 64 GB-4 GB RAM olan versiyonu 1.899 TL, 32 GB-3 GB RAM olan versiyonu ise 1.699 TL. Vodafone'de ise sadece 32 GB-3 GB RAM versiyonu satılıyor, peşin fiyatı ise 1.799 TL. Vatan'da daha ucuz yani. Vodafone'nin Akıl Almaz kampanyasıyla beraber 450 TL indirimde; fiyatı 1.349 TL. Dün o sayede alabildim. Tek yapmam gereken faturalıya geçmemdi. O sorun değildi zaten; her ay 30 lira yüklüyordum sms, dakika ve internet olan paket için. Aynı fiyata faturalıya geçtim, aynı hesap. Tarifelerde de kampanya var bu arada.
  • Laser serisi dokunmatik sorunlu anladığımız kadarıyla.

Normal zenfone 3 te böyle bir sorun yok.

• yum yum Y kullanıcısına yanıt
    Mükemmel mi neye göre mükemmel servis

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Mükemmel mi neye göre mükemmel servis

Anakart da problem oldu 3 günde yapıp gönderdiler.
    Zenfone 5 yazılım atacağım bilmiyorum dedim telefondan 45 dakika yardım ettiler.
    Bilgisayar ürünüm 2 kez aynı arızayı yaptı para iadesi yaptılar daha ne olsun ki?

Aslında servisin sıkıntılı gözükmesinin bir nedeni de işte tam da bu!!!
    Genelde sıkıntı yaşayanlar şikayetini oraya buraya yazıyor memnun olanın içi rahat pek sesini hatta hiç sesini çıkarmıyor o yüzden ağırlıklı olarak sorunlu görünüyor servis Hayırlısı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Aslında servisin sıkıntılı gözükmesinin bir nedeni de işte tam da bu!!!
    Genelde sıkıntı yaşayanlar şikayetini oraya buraya yazıyor memnun olanın içi rahat pek sesini hatta hiç sesini çıkarmıyor o yüzden ağırlıklı olarak sorunlu görünüyor servis Hayırlısı olsun...

Bakın birazda suç biz tüketicilerde (istisnaları ayrı tutuyorum).
    Asla yasaya uymuyoruz, ürünü gerektiği gibi kullanmıyoruz, servise teslim ederken eksik içerik ve bilgi ile gönderiyoruz.
    En ufacık olayda celallenip hakaret ediyoruz.
    Tatlı dil yılanı dilinden çıkarır derler.

Sorun yaşadığım, memnun kaldığım herşeyi yazar bilgilendiririm ama forumda her markanın fanatiği olduğu için küfür yiyoruz.😊
    İyi Akşamlar.

Dostum sen bilgisayar donanımından bahsediyorsan bilgim yok o konuda ama benim görüşüme göre asusun telefon servisi diğer markaların ki gibi (huawei hariç) kötü asusu bu konuda yargılamak haksızlık olur aslında benim asus a ayar olduğum nokta bilgisayar bilşenleri gibi düzgün değil telefonları tamam ilk serilerde atom işlemci kullandın düzgün güncelleme veremedin eyvallah abi bunada tamam ama genel olarak ben bi dokunmatik problemi seziyorum kronik gibi bu sorun neden dersen, burda üç beş arkadaş deneyimleri paylaşıyo yanlış hatırlamıyorsam iki laser iki de zenfone 3 kullanıcında dokunmatik sorunu var eğer bu zen6 da vardıysa bu bi sıkıntıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

Tesekkurler

Dún aldim telefonu. Cok begendim Suan sorunum yok Sarj 1 gunu cikartiyor anca Alinca guncellemeler geldi onlari yaptim Sorunum yok İnsallah pisman etmez. Daha onceden Zenfone 6 kullandim ondada mennun kaldim Hatta ekranda olu pixel cikti servise yolladim 15 gun sonra degisim oldu.

• quote:

Dostum sen bilgisayar donanımından bahsediyorsan bilgim yok o konuda ama benim görüşüme göre asusun telefon servisi diğer markaların ki gibi (huawei hariç) kötü asusu bu konuda yargılamak haksızlık olur aslında benim asus a ayar olduğum nokta bilgisayar bilşenleri gibi düzgün değil telefonları tamam ilk serilerde atom işlemci kullandın düzgün güncelleme veremedin eyvallah abi bunada tamam ama genel olarak ben bi dokunmatik problemi seziyorum kronik gibi bu sorun neden dersen, burda üç beş arkadaş deneyimleri paylaşıyo yanlış hatırlamıyorsam iki laser iki de zenfone 3 kullanıcında dokunmatik sorunu var eğer bu zen6 da vardıysa bu bi sıkıntıdır

Telefonun ana kartından bahsediyor, bilgisayar ana kartından değil.

• Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    İkisinden de bahsediyo olabilir mi sence

• quote:

İkisinden de bahsediyo olabilir mi sence

Tabii ki çünkü kendisini tanıtıyorum beraber gittik servise.
    Tabletinin ana kartı değişti orada bahsettiği ana kart o.

• Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    Peki asusun telefonlarına teleservis mi bakıyor yoksa kendi servisi mi var

• quote:

Peki asusun telefonlarına teleservis mi bakıyor yoksa kendi servisi mi var

Hiç asus telefon servise vermedik ki.
    O ana kart me 372 cg ana kartı idi.
    https://www.asus.com/tr/Tablets/ASUS_Fonepad_7_ME372CG/

• Direk teknosaya verdik o istanbula gönderiyor tablet telefonları.

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar orta seviyede telefon araştırması yapıyorum lenovo p2,zenfone 3 vs.
    zenfone 3 ün iyi ve kötü yanlarını belirtebilirmisiniz ve kronik diyebileceğimiz bir sorunu varmı ? alırken nelere dikkat etmeliyiz veya daha iyi bir model önerisi olan var mı ?

@ah_1903 https://www.asus.com/tr/Terms_of_Use_Notice_Privacy_Policy/Employment/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 17 Şubat 2017; 23:51:54 >
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.