Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F6021464 -- 14 Aralık 2015; 17:49:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Üstadım, florasan ışık altında kamera açıkken ekran da dalgalanma oluyor. Kamera ayarlarından kıpraşma önleyici yi 60 dan 50 hz e düşürünce dalgalanma gidiyor. Sizce her zaman 50 yi mi kullanmak gerek bu durumda

Hocam dediğinizi çok net anladım ama inanın hiç test etme imkanım olmadı(evde floresan ışık yok).Ama şunu belirtmek isterim bahsettiğiniz dalgalanma sadece ekran kaynaklı da olabilir(ki ben öyle olduğunu düşünüyorum) ayırt etmek için iki şekilde de (50 ve 60 Hz) çekim yaparak çektiğiniz fotoğrafı bilgisayara ekranında inceliyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok6666

Hesap makinesine .12345+= bu kodu yazıp açılan menüden single testi seç ordan en alttaki proximity seç elini telefona yaklaştır çek testi geçemesse sorun vardır.

Aynen o testi geçemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Hocam bütün bunlar açık değil mi?

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Evet kardeş hepsi açık

• millercoholic kullanıcısına yanıt
    O arkadaş 800 TL vererek Asus'u tapusuyla satın aldığını zannediyor... Hem de kılıfıyla... Bu devirde kaç kişi 800 tl verip bir Asus alabilir ki ?

Madem öyle niye kıyas yaptığın telefonları almadın yada iyi fotoğraf çeken telefon araştırıp almadın desen... Öyle bir cevap verir ki... Neyse...

Sonuç olarak ;

800 TL'lik bir telefon! için fotoğraf kalitesi yeterli... Tıpkı diğer özelliklerinde olduğu gibi. Ama birisi çıkar benim için X özelliği önemlidir der, o zaman bütçesini artırıp X özelliği iyi ürünlerden birini seçer, kılıfıyla beraber :) atıyorum kemiksiz ! :) 1800 - 2800 TL verir...

Aldığın telefonun daha ucuzu yok be birader... :) çıkmış hala iphone'la kıyas diyor...
  • Ya telefon tasarım olarak ve donanım olrak fiyatının hakkını veriyor.arayüzü de hoşuma gitti.fotograf kalitesi tatminkar. Tabi bende Z1 var 20mp eşimin eskisi sony S 12 mp.onlarla kıyaslama yapmıyorum tabi.gün ışığında ok bariz fark var. Z1 de 900 e almıştım hediye çekleri hariç.ve Sdragon 800 var üzerinde.tercih meselesi tabi.dediğiniz gibi farklı özellik istersin parayı basarsın.

O değilde teli iade mi etsem yoksa 5.1 veya 6.0 la sorun hallolurmu ne dersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdil83

Ya telefon tasarım olarak ve donanım olrak fiyatının hakkını veriyor.arayüzü de hoşuma gitti.fotograf kalitesi tatminkar. Tabi bende Z1 var 20mp eşimin eskisi sony S 12 mp.onlarla kıyaslama yapmıyorum tabi.gün ışığında ok bariz fark var. Z1 de 900 e almıştım hediye çekleri hariç.ve Sdragon 800 var üzerinde.tercih meselesi tabi.dediğiniz gibi farklı özellik istersin parayı basarsın.

O değilde teli iade mi etsem yoksa 5.1 veya 6.0 la sorun hallolurmu ne dersiniz.

Ben olsam iade ederdim...Hocam bir de zahmet olmazsa z1, ş, ve laserin otomatik modda aynı karenin çekilmiş örneklerini yayınlayabilirsiniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi millercoholic -- 11 Aralık 2015; 8:59:46 >
  • Dün foto yüklem eye çalıştım yapamadım.bugün denerim bir daha.ama akşama kadar dersim var.fırsat bulursam inşallah atarım 3 ünü de.

• quote:

Son güncellemeden sonra bazen google playa girdiğimde veya uygulama açarken telefon kapanıp açılıyor sizlerdede böyle oluyormu gereksiz güncellemeyle telefonun ayarını bozuyorlar.

Fotoğraf konusunda bu telefondan performans beklemeyin kötü değil iyide değil orta halli otomatik çekiminde ciddi sorunları var.Aynı resmi isoyu 100 yaparak çektim kumlanma azaldı netlik arttı manuel çekince kalite farkının bukadar farklı olması tuhaf..

Kardeşim 5' olanını kullanıyor geçenlerde 2 defa telefon kendisini resetlemiş kendisi tam hatırlamıyor fakat wifi açıkken uygulamaları güncelleme sonrasında kapandığını düşünüyorum. Sonradan google playe defalarla giriş yapıp uygulama indirdim. Reset atma olayı olmadı. İnşallahda bir daha olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• erdil83 kullanıcısına yanıt
    hocam çok zaman geçmeden halletmeye çalış. asus'tan destek aç veya. programı vardı telefonun içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

Son güncellemeden sonra bazen google playa girdiğimde veya uygulama açarken telefon kapanıp açılıyor sizlerdede böyle oluyormu gereksiz güncellemeyle telefonun ayarını bozuyorlar.

Fotoğraf konusunda bu telefondan performans beklemeyin kötü değil iyide değil orta halli otomatik çekiminde ciddi sorunları var.Aynı resmi isoyu 100 yaparak çektim kumlanma azaldı netlik arttı manuel çekince kalite farkının bukadar farklı olması tuhaf..

Kardeşim 5' olanını kullanıyor geçenlerde 2 defa telefon kendisini resetlemiş kendisi tam hatırlamıyor fakat wifi açıkken uygulamaları güncelleme sonrasında kapandığını düşünüyorum. Sonradan google playe defalarla giriş yapıp uygulama indirdim. Reset atma olayı olmadı. İnşallahda bir daha olmaz.

fikirlideri arkadasın yabancı forumlarda okudugu problem bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

fikirlideri arkadasın yabancı forumlarda okudugu problem bu.

Aynı gün içerisinde 2 defa telefon kendini kapatıp yeniden açılmış. Bu olaydan sonra Google play üzerinden defalarca uygulama indirip kurdum çok şükür bir sorun çıkmadı. Çıkmasında yoksa bir sürü servis vs. Uğraş dur artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon yazılım bakımından çok güzel zenmotion devinim ve dokunma özellikleri sorunsuz çalışıyor sadece mesajlara kendi seslerinden başka ses atıyamıyoruz galiba yapılabiliyorsa söyleyin...
  • Resimlerin hepsi full otomatik modda çekilmiştir,herhangi bir işlem uygulanmamıştır;

•  Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi millercoholic -- 11 Aralık 2015; 13:21:34 >

hocam senin havacılıkla ilgin var heralde? hem imza hem resimler
  • Niccolo Accosi kullanıcısına yanıt
    Hocam resimlerdeki uöak kıbrıs harekatı anısına konulmuş jetimizdendir.Mersinde sahilde denizcilik müzesinin karısında bulunur,burnu kıbrısa dönüktür Önünden geçiyordum bugün ,vaktimde vardı fotograf çekeyim dedim ve eleştirdiğimiz otomatik modla çektim
    aslında resmin telefondan ve pc'den görünüşü farklı
  • Gün ışığı altında tatminkar fotoğraflar çekiyor bizim sözümüz kapalı ortamlardaki çekimlere birazda kapalı ortamlardan resimler paylaşırmısın.
  • N11'de %11 anında indirim+20TL BKM iadesi ile 642TL'ye alınabiliyor. 25TL'de bonus puanı sayarsak 617TL. Oh oh...
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.