Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: millercoholic

Arkadaşlar sizler de çektiğiniz resimleri paylaşırsanız sanırım takibi daha renkli bir konu olacaktır.Emin olun bu öğle arası sırf fotoğraf çekmek için sahile gittim ve inanın 1 saatin ne kadar çabuk geçtiğini anlatamam.Artık yeni bir hobim oldu sanırım...

siz foto koydunuz mu aa bu cihaz ne güzel foto çekiyor diyorum, sonra başkası gelip foto koyunca cihazın kamera çöpmüş diyorum.
  • arkadaşlar 5 inclik ile 5.5 inclik olanin farki nedir? Birde bir tanesi kiz icin alinacak gunluk kullanim acisindan hangisi daha uygun olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    valla ben şikayetçiyim hocam ya, konuştuk zaten. çok sert ve girmesi için zorlamak zorunda kalıyorum haliyle. bir arada ters yerleştirmeye kalkmışım şarj ucunu, kırmadan ve çatlatmadan farkına vardım. ilerde soket problemine neden olmaz umarım.

ayrıca diğer bir şikayetim ise, şikayet değil ama tespit.

manuel yani el ile çekim sırasında ayarları yaparken lazerden çıt çıt sesler geliyor. açılıp kapanırken. sanki flaş
    umarım sorun çıkarmaz ilerde.
  • valla 5 inç günlük kullanım için gayet ideal. 5.5 çok büyük kaçıyor bana göre. zaten ekran büyüklüğü baz alındığında 5 inç daha net oluyor iyi model de aynı ekran kalitesine sahip ama birisinin ekranı büyük olunca noktalar ve kareler arasındaki boşuk artıyor. al ablama bi kırmızı asus zenfone 2 laser

ben gold kullanıyorum, onu da öneririm.
    şu başlıktakilerin çoğu gold zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

İlk açtığımda "30 gün içinde asus kaydınızı yapmayı unutmayın." gibi birşey çıkmıştı karşıma. Çok faydası olduğunu düşünmüyorum ama en azından "kayıt yapmamışsınız" diyemez kimse.

Şarj ucunun sertliği konusunda benden başka şikayetçi olan yok herhalde.

Telefonu ilk aldığımızda şarj ucu serttide zamanla yumuşuyor hocam ilk sertlik kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Aman hocam ne yaptın sende ya!!! Ben sadece fotograf çekerken özenmeye çalışıyorum,bir çiçek çekeceksem ayaktan değil de çömelerek çekmeye yada bir ağaç çekeceksem direk dallarını değil de altına yaklaşarak değişik açıdan çekmeye çalışıyorum.Deneyin bakın siz de çok güzel fotograflar çekeceksiniz.Kameralarımız kötü olsa insanın içinden çekmek gelmez de kamera da tatmin edici seviyede olunca insan zevk alıyor fotoğraf çekmekten...
  • @Niccolo Accosi

O ses merceklerin açılıp kapanma sesi hocam, merak etmeyin sorun yok.

@effect68

Cevap için teşekkürler. Bozuk telefonumun soketine tak-çıkar yaparak biraz yumuşatabilirim herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralarında ki farklar belki her sayfada olmasa bile her iki sayfada bir yazılıyor hocam.Şahsi fikrimi sorarsanız bayan için 5 inch ideal,renk olarak da kırmızı yada gold güzel olacağı kanaatindeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

@Niccolo Accosi

O ses merceklerin açılıp kapanma sesi hocam, merak etmeyin sorun yok.

@effect68

Cevap için teşekkürler. Bozuk telefonumun soketine tak-çıkar yaparak biraz yumuşatabilirim herhalde.

Sıkıntı olmaz hocam,size uyguladığım tekniği söyleyeyim,soketi takarken yada çıkarırken soketi tuttuğum sağ el işaret parmağımı mutlaka telefonun alt kısmına yaslamış oluyorum.Böylece daha kontrollu takıp çıkartmış oluyorum,takarken cihaza zarar vermenin önüne geçmiş oluyorum...

• Cevaplar icin tesekkurler arkadaşlar. Ben de biraz önce N11'den 5.5 inç olanı 590 liraya aldım. Umarım memnun kalırım. Normalde 5 inç alırdım ama şarjlar arasında kayda değer bir fark olacağını düşündüğüm için 5.5 olanı tercih ettim. Kırmızı aldım bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazların ahize sesleri nasıl. Kötü iyi veya güçlü diye belirtebilirsiniz.

Birde 5.5 inç olanın şarkı daha mı iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Cevaplar icin tesekkurler arkadaşlar. Ben de biraz önce N11'den 5.5 inç olanı 590 liraya aldım. Umarım memnun kalırım. Normalde 5 inç alırdım ama şarjlar arasında kayda değer bir fark olacağını düşündüğüm için 5.5 olanı tercih ettim. Kırmızı aldım bu arada.

Hocam hayırlı uğurlu olsun, inşallah memnun kalırsınız. Gönderilerinizi hatırlıyorum cep telefonu fotoğrafçılığı konusundan, sizlerin fotoğraflarınıza hep imrenerek bakardım, artık bu sayfada da paylaşımlarınızı görmekten büyük mutluluk duyarız...

• quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Hocam o bahsettiğiniz 3 tane olan yerde en üstteki dokunma hareketleri yazan yere tıkladığınız da tıkladığınızda bir daha pencere açılıyor,ordan tıklayarak açma kapalı duruma alınmış olabilir...

Testleri yaptım bi sıkıntı yok.pil modlarını da denedim ama olmuyor. Neyse bi de Asus a sorayım

• millercoholic kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Telefonla pek fotoğraf çekeceğimi sanmıyorum ama çektiğim zaman paylaşırım tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Cevaplar icin tesekkurler arkadaşlar. Ben de biraz önce N11'den 5.5 inç olanı 590 liraya aldım. Umarım memnun kalırım. Normalde 5 inç alırdım ama şarjlar arasında kayda değer bir fark olacağını düşündüğüm için 5.5 olanı tercih ettim. Kırmızı aldım bu arada.

Hayırlı olsun da O fiyata nasıl aldın ya.hediye çeki falan mı vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil83 -- 10 Aralık 2015; 14:53:15 >
  • erdil83 kullanıcısına yanıt
    Evet %25 hediye çekim vardı :)

• bedavee valla.güle güle kullan..zenmotion çalışıyor mu kardeş..
  • erdil83 kullanıcısına yanıt
    Daha yarın gelecek telefon.

• bu telefonu ankaradan alabileceğim bir yer söyleyin lütfen .

Bugün teknosaya gittim .İnceleyecektim şarjı yok dediler fiyatını sorum 5" için 799 fiyat verdiler . Sitelerine baktım 5.5" 799 diyor . Soğudum artık valla .

Ankaralı arkadaşlar nereden aldınız ? güvenilir
  • Kardeş Ben 1 hafta önce Vatan Bilgisayardan 749 liraya almıştım. Şu an fiyatı yine aynı.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.