Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yedek pili nerden alirsan bizede bi link atarsin artık ben baktım ama bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de siparişi verdim 5.5" olanı gelecek 2-3 gün içinde. ilk tavsiyelerinizi, mutlaka şunu yap dediğiniz şeyleri bekliyorum.
  • dhkonya D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

+Kutu açılım videolarını izleyin ve kargo geldiğinde kutuyu ilk açanın siz olduğunuzdan emin olun.
    +Kutu üzerinde ufak bilkom ya da c5 güvencesi kitapçığı olup olmadığını kontrol edin.
    +Asus kaydını yapın.
    +Cihaz ilk açıldığında pil %50 küsur dolu geliyor. Asus kullanım kılavuzunda ilk kullanımdan önce 8 saat şarj edilmesini öneriyor.
    +8 saatlik şarjdan önce "dead pixel test" uygulamasını indirip parlaklığı fulledikten sonra bütün renklerde ölü piksel olup olmadığını dikkatlice test edebilirsiniz.
    +Ben 8 saat sarja bırakmadan önce sistem güncellemelerini de kontrol edip yaptım.
    +Cihazda kaldırılabilen bazı gereksiz uygulamalar var, kaldırın.
    +Kullanmıyorsanız Google+, hangouts, google play müzik, google drive ve e-posta'yı devre dışı bırakın.
    +Ben özellikle clean master'ı da sildim. Devamlı sistemi hızlandır demenin faydası yok aksine şarja olumsuz etki eder, arka planda da gereksiz yere ram yiyor. Çok ihtiyacınız olursa ayda bir kez yükleyip temizlik işlemlerini yaptırıp silersiniz.
    +Google'un office uygulaması tarzı 2-3 uygulaması var.(dökümanlar vs) Bunları silip yerine WPS Office yükleyebilirsiniz,daha kullanışlı ve tasarruflu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Hesap makinesini açıp .12345+= tuşlanırsa açılan menuden ekran ölü pixel testi dahil tüm sensörlerin testi yapılabilir...
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    çok teşekkurler.
  • millercoholic kullanıcısına yanıt
    Evet ya daha önce de söylemiştiniz. O halde uygulama indirmeye gerek yok, teşekkürler.

Bu arada fotoğraflar çok güzel. Bunların üzerine de kutu, kumanda, ayıcık falan koymazlar herhalde artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Hayırlı olsun.

+Kutu açılım videolarını izleyin ve kargo geldiğinde kutuyu ilk açanın siz olduğunuzdan emin olun.
    +Kutu üzerinde ufak bilkom ya da c5 güvencesi kitapçığı olup olmadığını kontrol edin.
    +Asus kaydını yapın.
    +Cihaz ilk açıldığında pil %50 küsur dolu geliyor. Asus kullanım kılavuzunda ilk kullanımdan önce 8 saat şarj edilmesini öneriyor.
    +8 saatlik şarjdan önce "dead pixel test" uygulamasını indirip parlaklığı fulledikten sonra bütün renklerde ölü piksel olup olmadığını dikkatlice test edebilirsiniz.
    +Ben 8 saat sarja bırakmadan önce sistem güncellemelerini de kontrol edip yaptım.
    +Kullanmıyorsanız Google+, hangouts, google play müzik, google drive ve e-posta'yı devre dışı bırakın.
    +Ben özellikle clean master'ı da sildim. Devamlı sistemi hızlandır demenin faydası yok aksine şarja olumsuz etki eder, arka planda da gereksiz yere ram yiyor. Çok ihtiyacınız olursa ayda bir kez yükleyip temizlik işlemlerini yaptırıp silersiniz.
    +Google'un office uygulaması tarzı 2-3 uygulaması var.(dökümanlar vs) Bunları silip yerine WPS Office yükleyebilirsiniz,daha kullanışlı ve tasarruflu.

Çok haklısın hocam. ne yalan söyleyeyim ben telefonumu sıfır jelatin açtım fakat içimde şüphe kaldı acaba ilk açan ben miyim diye. Arka kapağın iç kısmında bir kalem çiziği ve bantın da soyuk vardı

•  Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

•  Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

• Arkadaşlar sizler de çektiğiniz resimleri paylaşırsanız sanırım takibi daha renkli bir konu olacaktır.Emin olun bu öğle arası sırf fotoğraf çekmek için sahile gittim ve inanın 1 saatin ne kadar çabuk geçtiğini anlatamam.Artık yeni bir hobim oldu sanırım...
  • millercoholic kullanıcısına yanıt
    ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ :)))
  • Kırmızının en güzeli!!!
  • Sizce 5,5" ve 5" modelleri arasında çok fark var mı? Samsung j7 ile bu telefon arasında gidip geliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmilk35

arkadaşlar aranızda vk music video downloader kullanan var mı ? ben programı kurdum hata veriyor. eski telefonumda çalışıyordu

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Sizce 5,5" ve 5" modelleri arasında çok fark var mı? Samsung j7 ile bu telefon arasında gidip geliyorum.

5' ve 5.5'' arasında ki farkdan ziyade şunu sorayım;paralel ithalata girmeden vatanda 5.5''luk laserla j7 arasında 250 liragibi fark var,peki bu 250 lira farka değecek bir artısı varmıdır j7'nin? Benim de almadan önce çok düşündüğüm bir soruydu bu ancak aradaki fiyat farkına bakınca,hele ki güncelleme o zaman için almayacak deniliyordu j7 için,şuanda durum nedir bilemiyorum,özellikle yan çerçevesinin ve arka kapağını çok kalitesiz duruşu ve bir de 1,5 gb ram olayı beni lasera itti...

• valla ben de çok memnunum. ilk geldiğinde 8 saat şarj etmedim, 5 saat civarıydı. çıkmam lazımdı evden

sözün özü, ne kasma var ne de hata. şu an çok iyiyiz, maşallah

yakın zamanda da kılıf ve ekran koruyucu alacağım. her ne kadar gorilla glass 4 olsa da içim rahat etmez benim. pil 24+ saat çok rahat gidiyor. mesela şu an %27'de. dün akşam saat 12'de şarj etmiştim

öneriyorum. asus kaydı yapmadım ama yapacağım

• @indigo

Alt seviye Samsung alınmaz derler.
    Düzeltme yapayım ; Note ve S serisi dışında Samsung alınmaz.

@Niccolo Accosi

Hayırlı olsun, bence 8 saat şarj çok önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 10 Aralık 2015; 1:40:20 >
  • quote:

Hayırlı olsun.

+Asus kaydını yapın.

hocam bu clean master felan silinmiyor tekrar güncelle çıkıyor tam olarak kaldıramıyormuyuz bunları? başka gereksiz olarak neleri kaldırmamızyararımıza birde asus kaydını nerden yapacaz hocam

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Clean Master>ön bellek temizle>verileri sil>kaldır.

Diğer uygulamaları da buradan bulup silebilirsiniz. Sildiklerimin adlarını unuttuğum için cevap veremiyorum, görmem lazım. Kaldırma izni olanlara bakarsınız. Antivirüs programı falan var gereksiz.

Cihazınızda yüklü olan MyAsus uygulamasını kullanarak kayıt yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 10 Aralık 2015; 0:09:46 >
  • quote:

Hayırlı olsun.

+Asus kaydını yapın.

faydalı bi paylaşım

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.