Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonunuzda çift tıklayarak uyandırmayı aktif olarak kullanıyormusunuz?
  • Arkadaşlar zenfone 2 laser aldım 5.5 yeni yalniz son ses acikken mesaj ayarlarindan sese gelip new messageyi dinlermisiniz hoparlorde patlama catlama oluyormu bende digeelwronde yok sadece new message tonunda oluyor sesi 1 tık kistimmi sorun kalmiyor ama can sıkıyor sosde de oluyorsa gondeemicem yoksa gerisingeri iade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Sim karta değil de telefonun hafızasına kaydetmeyi deneyebilir misiniz???

merhaba simi tamamen silersem bir daha geriye yükleyemiyeceğim için cesaret edemedim.
    fotograftada gösterdiğim gibi secili hafızayı telefon yapıyorum.göstermesi gereken ve arandığımda görünmesi gereken kişilerin otomatikman telefon hafızasından görünmesi gerekmezmi ?
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam gerekir de ben sorununuzu tespit etmeye çalışıyorum.Sıfırdan bir kayıt oluşturabilir misiniz telefon hafızasına kayıt ederek(simde kayıtlı olmayan numaralardan). Deneme yaparak sorununuzun kaynağını bulabilrisek ona göre yardımcı olabiliriz...
  • millercoholic kullanıcısına yanıt
    Evet sürekli onu kullanıyorum, neden sordunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lost0633 L kullanıcısına yanıt
    Kullanılmadığı durumlarda ekran sürelerinin arttığından bahsediliyor,şahsen benim kullanışımla 6 saatleri göremiyorum,sizin süreleriniz süper duruyor...
  • quote:

Hocam gerekir de ben sorununuzu tespit etmeye çalışıyorum.Sıfırdan bir kayıt oluşturabilir misiniz telefon hafızasına kayıt ederek(simde kayıtlı olmayan numaralardan). Deneme yaparak sorununuzun kaynağını bulabilrisek ona göre yardımcı olabiliriz...

Dediğiniz gibi sim karttan silince telefon hafızasında göründü fotograf. ve tek yerde toplandı.Ama hem simde hem telefonda olduğunda numara sorun devam ediyor
  • Bende zenfone 2 laser almış bulunmaktayim yolda geliyor fakat simim kesik değil simi kestirmek mi gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmilk35

quote:

Dediğiniz gibi sim karttan silince telefon hafızasında göründü fotograf. ve tek yerde toplandı.Ama hem simde hem telefonda olduğunda numara sorun devam ediyor

Kişi listesini açarak sağ üstten üç nokta-kişileri yönet-yinelenen kişileri kaldır diyebilir misiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flawsız

Bende zenfone 2 laser almış bulunmaktayim yolda geliyor fakat simim kesik değil simi kestirmek mi gerekiyor?

hayırlı olsun.
    evet kestirmek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flawsız

Bende zenfone 2 laser almış bulunmaktayim yolda geliyor fakat simim kesik değil simi kestirmek mi gerekiyor?

Bence kestirmeyip 10 liraya orjinal kart alın,3 ebatta ve geldiğinde 4G şebekesinde de kullanabilirsiniz...
  • S.a. Arkadaşlar elimde Lenovo A-7000 cihazı var ama sanırsam parasını geri alıp iadesini yapcam. Z2,Galaxy Young(S6310) nun 360p ve bazen 480p youtube videosu çalıştırdığı yerde internete bile giremiyor.Üstelik servise verip almama rağmen.800 Lira bütçem var ZE550K modeli bataryası,oyun performansı olarak benimkinden çok fark edermi?
  • quote:

quote:

quote:

Kişi listesini açarak sağ üstten üç nokta-kişileri yönet-yinelenen kişileri kaldır diyebilir misiniz???

yaptığımda sadece 1 kişi var görünen listede :)

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu kurarken numaraları telefona taşımış mıydınız?
  • millercoholic kullanıcısına yanıt
    evet hatta sonra telefondakileri sildim tekrar yükledim
    bir arkadasında google a yükle dedi numaraları onu denicem bir ara :)
  • arkadaslar bu telefonu 5 yada 5.5 ınc almayı dusunuyordum,fakat gordumkı sayfalarca ekran tftmı ıps mı kararsızlıgı,bırının kamerasnın dıger versıyondan ıyı oldugu gıbı farklılıklar dıle getırılmıs.

sunun tam,kesın,net dogrusu nedır.

ekran tft mı ? yoksa 5 yada 5.5 ınclık olanlar farklı ekran panellerınemı sahıp?

asus sıtesınde farklı farklımı yazıor ulkeye gore?

5 ınclıgın bataryası cokmu berbat?

kullanan arkdasların en cok sıkayet ettıgı,sankı kronık sorunmus bu,dedıgı sıkıntılar nelerdır?

usenmeyıp yazan arkadaslara,tesekkurler..

• quote:

evet hatta sonra telefondakileri sildim tekrar yükledim
    bir arkadasında google a yükle dedi numaraları onu denicem bir ara :)

Hocam yerinizde olsam kartı çıkartır telefonun hafızasında ne kadar nmara varsa siler,sonra kartı tekrar takar ve numaraları telefona taşımadan kullanırdım.Garanti olsun diyede google'a yedeklerdim...
  • selam arkadaşlar bir arkadaşıma asus eshopdan 5,5 inç aldık.

yalnız sorunumuz var ekranın altındaki tuşların sol köşesinde baya bi çıkıntı var yani sola doğru yükseliyor ekran tuş kısmındaki yer oturmamış sanırım sağ köşeye doğru kasaya sıfırlanıyor bilmem anlatabildim mi birde telefonun sesi baya bir az çatlama patlama gibi ses veriyor gibi geldi sizce değişim istemelimiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalearicVision -- 5 Aralık 2015; 1:11:02 >
  • BalearicVision kullanıcısına yanıt
    Yerinizde olsam direk gönderirdim...
  • Konu coşmuş biz telefonu aldığımızda bomboştu buralar...
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.