Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: millercoholic

Yerinizde olsam direk gönderirdim...

evet daha bir hafta olmadı sorun teşkil etmiyor ama bugün farkettik durumu neyseki 14 gün geçmedi peki iademi oluyor sadece değişim talep edemiyomuyuz müşteri hizmetleriyle konuşmak gerekiyormuş önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalearicVision -- 5 Aralık 2015; 1:37:35 >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Özellikle 5" Laser çeşitli kampanyalarla 650-700TL arasına kadar düşünce rağbet epey arttı.

Aynı anda birbirimize yazmışız. E4g'yi memnun kalmadığım için 1.5 ay önce sattım. Eski Xperia Mini cihazım ile idare etmeye çalışırken Laser 5"i makul bir fiyata alabildiğimi fark edip sipariş ettim.

Sizin için de hayırlısı olmuş bence. Memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 5 Aralık 2015; 1:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Hayırlı olsun, cihaz bu ara güzel bir indirime girdi. 749TL'lik fiyat yılbaşı indirimi adı altında geçici olmaz umarım.

n11 ve bkm express indirimleri ile de oldukça uygun bir fiyat yakalayarak f/p'nin kralı olacak kıvama gelmiş.

Hocam merhabalar,

Hatırlarsanız Sony Xperia E4g konusunda görüşmüştük ben MediaMarkt'tan alıp 15 gün kargo bekleyip MediaMarkt göndermeye niyeti olmayınca iptal eden ekiptendim sanıyorum 4-5 kişiye göndermemişlerdi bizim konuda.

Bende Zenfone 2 laser alıp kurtuldum arayıştan.

Mesajlar birikmişti bir baktım sizin mesaj ne yaptınız sizde mi Laser alıyorsunuz?

Mesajınızı görünce eski dost görmüş gibi oldum nasılsınız ?

• quote:

Özellikle 5" Laser çeşitli kampanyalarla 650-700TL arasına kadar düşünce rağbet epey arttı.

Hocam bende yukarıda sizin mesajı görünce size selam veriyordum ki aynı anda sizde bana cevap vermişsiniz.

Mesajların arası 2 saniye.
  • quote:

Aynı anda birbirimize yazmışız. E4g'yi memnun kalmadığım için 1.5 ay önce sattım. Eski Xperia Mini cihazım ile idare etmeye çalışırken Laser 5"i makul bir fiyata alabildiğimi fark edip sipariş ettim.

Sizin için de hayırlısı olmuş bence. Memnun musunuz?

Çok memnunum hocam tasarımı hoşuma gidiyor zevkle kullanıyorum.

Zaten basit işlemler yapıyorum beni fazlasıyla memnun etti.

Sizede hayırlı uğurlu olsun nereden aldınız kaça maal ettiniz?

Memnun kalmanıza sevindim.

Ben de kırmızı rengini n11 744,90TL+%5 indirim+bkm 20TL indirim+5 TL mobil indirim ile 682,5TL'ye sipariş ettim sabahın erken saatlerinde.
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata almışsınız hocam hayırlı uğurlu olsun.

Ben 799'a almıştım fakat fiyat sizinki kadar iyi olmasada Zenpower 10050 mAh power bank hediyeydi.

Birde fazladan asus kurşun kalemi geldi.
    Teşekkür ederim. Power bank hediyesi güzelmiş, dışarıda yoğun kullanımda ya da uzun yolculuklarda çok faydası oluyor.

Kalem Asus'tan ufak bir jest olmuş. Benim de sipariş ettiğim kpss kitaplarının olduğu koliden 3ü1 arada nescafe çıkmıştı. Böyle minik jestler mutlu ediyor.
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Hocam power bank'i çok nadir kullanıyorum.

Zaten şarj bana 2 gün yetiyor.Pek yoğun kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba... Asus zenfone 2 laser ile huawei ascend g7 arasinda kaldim. Ikiside fiyat olarak neredeyse ayni tabi ozellik olarakta hemen hemen ayni... Asus daha yeni jenerasyon arayuz ve tasarim olarak iyi ayrica yazilim guncellemelerinde de bi sikinti olacaga benzemiyor... Huawei ise cok saglam bi telefon arkadaslarimda gordum.cihaz metal kasa ve ozellikleri guzel miui arayuzu kullanisli ve cihaz inanilmaz derecede harika cekiyor... Inan bana bu kadar iyi ceken baska bi android telefon gormedim. Neyse arkadaslar benim gozlemlediklerim bunlar siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?
  • ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    Hocam tespitlerinizde haklisiniz,burda ki birçok arkadaşımız da telefon almadan bu hususlara dikkat etmiştir,ancak konu laser ana konusu olduğundan sanıyorum çoğumuz asusu tercih etmiştir.Bence neden huawei değil de asusu tercih ettiniz diye sorarsanız daha doğru olabilir.Benim için Sar değerinin düşüklüğü (nerdeyse 3de 1i kadar ) ,güncel oluşu ve güncelleme alacak olması ve cepte tasinabilecek boyutta olduğu için 5 inchlik laser aldım. Çekim konusunda haklisiniz,belki sınıfında en iyi çekim gücü ondadır ama lakerda da en ufak bir çekimiyle alakalı sorun yaşamadığım gibi şikayette okumadım.Önce ki telefonum experia c4 de çekim sorunu yaşadığım anlar olmuştu...

• Bu sabah telefon elime ulaştı fakat bu menü geri ve uygulama yöneticisi be basıldığındaki titreşimi basil kapatabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustadlar lutfen yardim sms bildirim sesinde new message sesini son seste denermisiniz hoparlorde cizirti varmi yoksa degisim talep etcem lutfen bi yardim edin diger seslerde pek duyulmuyor gibi ama new message yazan sesi deneuince bariz cozurduyor telefon cevremde de yok kimse deneyeyim laser icin

• quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

ustadlar lutfen yardim sms bildirim sesinde new message sesini son seste denermisiniz hoparlorde cizirti varmi yoksa degisim talep etcem lutfen bi yardim edin diger seslerde pek duyulmuyor gibi ama new message yazan sesi deneuince bariz cozurduyor telefon cevremde de yok kimse deneyeyim laser icin

Maalesef hocam seste titreşim ve cızırtı yok dediğiniz new message melodisinde...

• 5.5" kamerası taramali tüfek gibi sesi çıkıyormuş minigun gibi sesi cıksaydı keşke :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 5 Aralık 2015; 13:28:53 >
  • Şuna bakabilirmisiniz, karşılaştırmada Asus Laser, Motorola moto G, lenovo ve Samsung Galaxy J7 var. Hepsinini sırayla son sesini açıp bir digerine geçiyor, üçünde ses seviyelerinde pek fark yok ama sıra asusa gelince diğerlerinin yarısı kadar anca ses verebiliyor, hatta karsılastıran da sasısıyor asusu alıp sesini daha da acmaya calisiyor ama bakıyor ki ses son seviyede zaten. Bu kadar az mı çıkıyor sesi ? İnceleme 30 dakika, hepsine bakmanıza gerek yok 9 uncu dakiakdan sonra 2 dakika falan izleyin yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 5 Aralık 2015; 13:38:32 >

• kamerası oldukça iyimiş
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Hocam audiowizard diye bir zımbırtı var,ordan yükseltiliyor...Pcden girince ben de bir link atayım...
    Edit:bu arada k3 note ve moto g 3rd gen yabana atılacak telefonlar değiller,keşke ülkemizde de satışa sunulmuş olsalardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi millercoholic -- 5 Aralık 2015; 13:58:41 >
  • Burda ki gibi ekolayzer ayarlarını full yukarıya çıkarmaya bile gerek yok kayıtlı bulunan 'film,müzik,oyun,vokal' modlarının arasında dahi çıkan maximum ses seviyeleri arasında çok fark var
  • Telefon bu sabah kullanmaya başladim fakat sistem guncellemesi gelmedi acaba ne zaman gelir bu devinim hareketleri falan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.