Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam kutuya tecavüz etmiş resmen, boyle kutu açılışı görmemiştim Ben kutuya bile kıyamıyorum yahu
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    N11 den aldım 10 gün önce. Resmi garantili. Kutusunda jelatin kaplıydı bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu incelemede tasarımı çok fazla yerden yere vurmuslar gibi geldi bana, tamam kalın ama kavisli yapısı ile o kadar da hissetirmiyor..

• Asus Zenfone Laser 5' modeli hepsiburada.com sitesinde 750 liraya indirime girmis almak isteyenler degerlendirebilir.
    http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-laser-5-pm-telcepaszenl5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 1 Aralık 2015; 14:42:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Aklıma gelmişken,suya düşürülen G2 den bahsedilmiş de paylaşayım dedim Sakın evde denemeyin ama su geçirmezlik özelliği olmadığı halde suyu düşüp de çalışıyor olması marifetse buyurun;
    Not:video hızlı çekimde çekilmiştir,10 saniye değil dakikadır dikkatinize

replica telefonlar bile suya girince çalışır oksitlenme daha sonra olacağından ariza bir iki gun sonra oluşur.arkadaşın htc yağmurda görüşme yapmış 3 gun sonra telefon iptal.içini açtık oksitlenmiş anakartı.
    ben laser kötü demiyorum bu arada bende aldım araştırıp ama beklentilerimi tam karşılamadığını belirttim.Almayı düşünene fikir verdim.Kamera icin alınmaz dedim ayrıca 5" android one yerine düşünülebilir ama 5.5 model bence pahalı.900 civarı alternatifler var çünkü.
    22 telefonu da aldım kullandım 3 4 ay hoşuma gitmeyen şeyleri keşfedince ikinci el sattım.

• Fiyatlar dusuyor tutamıyoruz , 5' olan 749 TL, 5,5' olan 799 TL ye düşmüş hepsiburada'da, hatta N11 de 5.5 olan 779 Tl ye düşmüş ki bir de %11 indiirm varmıs derler.

@vampirelf
  • Ya bu gün telefonu yere düşürdüm maalesef. Üst sol kısım çerçevesi birazcık içine geçti ve çizildi. Yani şu üst sol tam büklüm yerinden bahsediyorum. İçim bi tuhaf oldu . Çevremde bu telefona kılıf, ekran koruyucu bulamadım. Tavsiye ettiğiniz bir kılıf yada bir yer var mı? İstanbul da oturuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Fiyatlar dusuyor tutamıyoruz , 5' olan 749 TL, 5,5' olan 799 TL ye düşmüş hepsiburada'da, hatta N11 de 5.5 olan 779 Tl ye düşmüş ki bir de %11 indiirm varmıs derler.

@vampirelf

Hocam şu sıralar 5.5 inc almayı düşünüyorum. N11 indirime girmişken alsam mı diyorum. Siz nedersiniz? Gold vatan bimeks vs mi n11 mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosTaLgiA59

quote:

Fiyatlar dusuyor tutamıyoruz , 5' olan 749 TL, 5,5' olan 799 TL ye düşmüş hepsiburada'da, hatta N11 de 5.5 olan 779 Tl ye düşmüş ki bir de %11 indiirm varmıs derler.

@vampirelf

Hocam şu sıralar 5.5 inc almayı düşünüyorum. N11 indirime girmişken alsam mı diyorum. Siz nedersiniz? Gold vatan bimeks vs mi n11 mi :)

valla bunu kullanıcılara sormak lazım tavsiye ederler mi bende bu ürün yok ama 799 tl ye 5.5 gayet de çekici duruyor, insanın aklını çeliyor cihaz biraz kalın ve agır o nedenşe taşıma, cebe sıgdırma sorunu olmasa 5.5 dusunurum cunku 3000 mah batarya avantajı var. 5'de 2400 koyacaklarına bari en az 2800 koysalardı cimriler.

• valla ben satıp g2 alcam isteyen olursa kırmızı var 5 inch bende .kirilmaz ekran cami silikon kılıf arti yedek kılıf isteyene 675ten vereyim daha bir haftalık telefon..

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    lg G2 güzel telefon ama o telefonu almak yazı tura atmaya benziyor %50 ihtimalle ekranı sararan 70 derecelere ulaşan bir telefona denk gelebilirsin çok şikayet var ....

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırının 749 tl ye hatta karta puan filan derken 700 tl ye kadar indiğini düşünürsek (5,5" olanında 779 tl olmuş ), 1 haftalık değil 1 günlük te olsa
    ikinci el olduğu için 675 e zor satarsın bence. Telefonu beğenmemiş olabilirsin en doğal hakkın, fakat haksız yorumlarla
    bu telefonu almış ve severek kullananları sıkmaya yada ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünerek hesaplı bi telefon almayı düşünen insanların
    kafalarını karıştırmaya hakkın yok. bu fiyata bu özelliklerle rakibi olmayan bi telefon.

İstersen G2 forumunda bi takas isteği yap eminim ilgilenen çok olacaktır.

Bu arada 6-7 yılda nasıl 22 telefon değiştirdiğin anlaşılıyor galiba çok fazla araştırmadan ihtiyaçlarını hesaba katmadan sadece hoşuna gittiği için
    telefon alıyorsun sonrada sıkılıp 1 hafta da değiştiriyorsun

• 1.Telefon hafizasindaki numaralari sim karta nasil aktarabilirim?
    2. Bu telefonda mesaj arsivlemesi var mi? Onemli mesajlarimi arsivlemek istiyorum. Eski nokia telefonlarda boyle bir ozellik vardi. Bu telefon nasil yapacagimi bulamadim. Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 2 Aralık 2015; 13:52:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750-800 TL aralıgına malesef ki bu cihazın rakibi çok az, hele ki çift hatlı telefon ihtiyacınız var ise belki bir rakibi var o da Lenovo P70 ki onda da foto kalitesinden ödün vermek durumundasınız. 800 kusur fiyatıyla Huawei G7 alternatif olabilir.
  • BU TELDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME NASIL YAPILIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: remeoo

BU TELDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME NASIL YAPILIR

samsung gibi internetsiz ve programsız olmuyor malesef. skype gibi programlar üzerinden görüşme yapabilirsiniz.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    program tavsiyesi olan varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: remeoo

BU TELDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME NASIL YAPILIR

samsung gibi internetsiz ve programsız olmuyor malesef. skype gibi programlar üzerinden görüşme yapabilirsiniz.

Almayi dusunuyordum bu neden ilr vazgectim :-(

• Ekran boyutu 5" olan modelin ekranının TFT olması kötü olmuş.(5inç, HD 1280x720, TFT Resistive dokunuş panel)

Bunun dışında kaliteli kamera ve tasarımı ile rakibi GM Android One'ın önüne geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 2 Aralık 2015; 21:29:00 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.