Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf almak isteyenler aliexpress sitesine bakabilirler çok fazla çeşit bulunmakta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon81

Bende vatandan peşin fiyatına 9 taksitle aldım gold rengi bu fiyata bu cihaz bence çok iyi

Taksit nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluelizard17 kullanıcısına yanıt
    Kampanya devam ediyormu bilmiyorum odeabank dan ihtiyaç kredisi veriyorlar faizi vatan karşılıyor 799 u 9a bölüyor ben öyle aldım

• Telefonda tesadüfen yeni bir şey keşfettim.Ekrana iki kez tıklayıp kilitleme işini ana ekrana çıkarak yapıyordum fakat, her hangi bir uygulama açıkken yukarıdaki durum çubuğuna(aşağı indirmeden) iki kez dokununca da ekranın kilitlendiğini fark ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

Telefonun hem kendi müzik uygulaması hem de play müzik uygulaması müzik dinlerken 10 saniyede bir takılıyor.Bu sorunu yaşayan var mı veya farklı bir müzik player tavsiye eden?

Müzik dosyalarınız harici bellekde olabilir mi??? Eğer öyleyse dahili depolamaya kaydedip deneyebilirimisiniz???

Müzik dosyalarım hafıza kartında fakat hafıza kartım class 10..Bu yüzden takıldığını zannetmiyorum.Poweramp indirip denedim takılma falan olmuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

Telefonun hem kendi müzik uygulaması hem de play müzik uygulaması müzik dinlerken 10 saniyede bir takılıyor.Bu sorunu yaşayan var mı veya farklı bir müzik player tavsiye eden?

Müzik dosyalarınız harici bellekde olabilir mi??? Eğer öyleyse dahili depolamaya kaydedip deneyebilirimisiniz???

Müzik dosyalarım hafıza kartında fakat hafıza kartım class 10..Bu yüzden takıldığını zannetmiyorum.Poweramp indirip denedim takılma falan olmuyor.

Hocam siz öyle diyorsanız doğrudur ama tekrar ederse bir de müzik dosyasını dahili hafızaya aktarıp denerseniz iyi olur.Class 10 da olsa harici kartlarda bu tarz sorunlar yaşanabiliyor...

• Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim sarj tuketimi olsun diger konular olsun onerileriniz nelerdir tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim sarj tuketimi olsun diger konular olsun onerileriniz nelerdir tesekkurler

Tavsiyem ilk şarjı sıfırlamadan şarja takmanız,ben %10'a gelince full şarj etmiştim...Bu arada hayırlı uğurlu olsun...
  • arkdaşlar ben de n11den sipariş verdim.merak ettiğim şey şu ki bu telefonun kutusu jelatinli mi?zira videolardan gördüğüm kadarıyla jelatin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost0633

Hocam kıyaslamaları sadece tek bir özelliğe veya fiyata göre yapmamak lazım bence G2 dediğiniz telefon evet güzel bir telefon fakat handikapları da çok
    Telefonun ısınması, Ekran sararması, Hafıza kartı desteği olmaması ve Eski bir model olması şuan aklıma gelenler. Bunları hesaba katarsanız
    890 liraya 5.5" almaktansa 1015 liraya G2 almak sırf biraz daha iyi fotoğraf için çok mantıklı değil.
    Ben daha öncede yaptım aynı tavsiyeyi 5.5" bir telefon almak istiyorsanız benzer özelliklerde benzer fiyata fakat kamerası daha iyi olsun diyorsanız
    Kesinlikle Huawei G7 derim kamerası G2 den bile daha iyi bence birde metal kasalı. Bende almayı düşündüm fakat nakit alamadığımdan
    ve 5.5" bana biraz büyük geldiğinden Vatandan taksitle 5" Laser aldım sizinde dediğiniz gibi f/p kralı telefon çok ta memnunum. :)

ben g7 nini kamerasının daha iyi olduğunu bilsem onu alırdım.Asusun laser muhabbetine aldandım biraz.40 lira farkla 5.5 ve 3000 mah G7 almak daha mantıklı. LG G2 ye gelince bende şuan G2 var laser eşimde.Bu G2 de 2. yılım ve telefonda ne sararma ne başka bişey oldu eskiliğe gelirsek işlemci ve ram her türlü laserdan daha güçlü pil ve 447 ppi ekranda cabası 5,0,1 güncellemesi geldi vb..arkadaşımdada var inanmazsınız ama telefon bardağa düştü içi su dolduydu hoparlörlerden aktı resmen ve 3 aydır çalışıyor ne kadar sağlamsa artık.bence laser kameraya aldanmayın amaç kameraysa,huawei g7 daha iyi deniliyor madem. 5.5 olana 850 vermektense de 1000 TLye paralel ithalat G2 almak mantıklı diyorum ısrarla yada Sony m4 güncellemeyle hafızayı çözebilirse tabi..2009 dan beri 22 android telefon değiştiren birinden tavsiye.

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Laser muhabbeti = Hızlı odaklama !

Daha iyi yada daha kaliteli resim çekme iddiası değil !

Sadece hızlı odaklama ! tanıtım ve reklamlarında söylediği gibi !

1000 TL verip G2'yi aldık diyelim :) yarın birisi çıkıp '' 50 telefon değiştirmiş birisi olarak 1250 TL'ye Z2 almak daha mantıklı '' derse ne yapacağız ? :)

Allahaşkına giriş seviyesi telefonlarla bambaşka segmentin tellerini kıyaslayıp insanların kafalarını karıştırmayın.

800 TL ile 1000 tl arasında %25 fark var yahu...
  • Victory_5 V kullanıcısına yanıt
    Kamerası yazılımsal,el ile ayar yapınca çok iyi işler çıkıyor,otomatik mod sıkıntı sadece.

• MrHS kullanıcısına yanıt
    Kamerası ilk aldığımdan beri performansı ortada olan bir telefon... Öyle bazı arkadaşların ortalığı velveye vererek kötü dediği kamera 1 güncellemeyle mükemmel olmadı yani. Olamazda !

Kamera performansı vasat/ortalama... İdare eder...

Telefon 800 TL giriş seviyesi bir telefon... Adil bir kıyaslama için hadi 900 TL'lik bir tel ile kıyaslayın. İnsanlar çok yanlış yönlenebiliyor. Benim 1 arkadaşım buradaki kötü kamera yorumları için gitti Z3 compact aldı ki telefonu sadece telefon olarak kullanır neredeyse.

Kötü diye ortalığı yangın yerine çevirenler, 1 güncelleme sonrası şimdi bayılıyor kameraya... Ne denilebilir ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim sarj tuketimi olsun diger konular olsun onerileriniz nelerdir tesekkurler

Hayırlı olsun. İlk şarj süresi 8 saat yazıyor kullanım klavuzunda. %10 un altına inmeden ilk şarjı yapın. 2. ve 3 şarj sonrasında şarjınız daha fazla gittiğini farkediceksiniz.
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    2009'dan beri 22 telefon değiştiren birisinden tavsiye almak ne kadar sağlıklı olabilir bilmiyorum, yorumlarınıza elbette saygım var ama 22 telefon az değil. nasıl kullanıyorsunuz telefonlarınızı merak ediyorum cidden.
  • ASUS LAZERİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ ÇİFT HATLI OLMASI ÇİFT HAT KULLANACAK ARKDAŞLAR İÇİN BUNDAN DAHA İYİ BİR SEÇENEK YOK.
    İNTERNETE 1-2 SAAT GİRDİĞİN SÜRECE 2 TAM GÜN SARJİ GİDİYOR. NOT: ÇİFT HAT AKTİF

TELEFONU HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK SEVİYORUM 5-6 GÜNDE BİR GÖNCELEME GELİYOR KENDİNİ KULLANIM YÖNÜNDE KENDİNİ YENİLİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remeoo -- 1 Aralık 2015; 10:15:50 >
  • YaSaRCaNS kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi çok işime yaradı çok teşekkürler. Ben de önce ana ekrana gelip öyle çift tıklıyordum artık gerek kalmadı.

Arkadaşlar bir sorum var, gece sabaha kadar telefon tasarruf modunda ve internet kapalı olduğu halde 12-14 civarı pilde düşüş oluyor, bu normal mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Bu bilgi çok işime yaradı çok teşekkürler. Ben de önce ana ekrana gelip öyle çift tıklıyordum artık gerek kalmadı.

Arkadaşlar bir sorum var, gece sabaha kadar telefon tasarruf modunda ve internet kapalı olduğu halde 12-14 civarı pilde düşüş oluyor, bu normal mi?

Normal değil,arka planda çalışan uygulamalarınız kontrol etmenizi tavsiye ederim,yada sim kartınız orjinal değilse orjinaliyle değiştirmenizi öneririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkdaşlar ben de n11den sipariş verdim.merak ettiğim şey şu ki bu telefonun kutusu jelatinli mi?zira videolardan gördüğüm kadarıyla jelatin yok.

Bimeksden aldığımda kutusu jelatinliydi,ben açmıştım...
  • Aklıma gelmişken,suya düşürülen G2 den bahsedilmiş de paylaşayım dedim Sakın evde denemeyin ama su geçirmezlik özelliği olmadığı halde suyu düşüp de çalışıyor olması marifetse buyurun;
    Not:video hızlı çekimde çekilmiştir,10 saniye değil dakikadır dikkatinize

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.