DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.173
Cevap
83
Favori
197.901
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      112 Mesaj
      30 Kasım 2015 19:37:55

vatan. 800 tl, zaten bu fiyat nette yazıyor, kolayca bulabilirsiniz

az sonra çıkıp alacağım, 10'da kapanıyor avm
      |
      |
      1kom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      30 Kasım 2015 19:39:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Niccolo Accosi

vatan. 800 tl, zaten bu fiyat nette yazıyor, kolayca bulabilirsiniz

az sonra çıkıp alacağım, 10'da kapanıyor avm

süper hayırlı olsun diyorum o zaman . haftaya da ben almayı düşünüyorum . Aldığınızda telefon hakkında bilgi verirseniz iyi olur .
      |
      |

• Yüzbaşı
      451 Mesaj
      30 Kasım 2015 19:42:41

m.n11.com/asus-zenfone-2-laser-kilif-50-ze500kl-silikonkirilmaz-camkalem-P78799687

Ben bu ürünü aldım gayet memnunum tam uyumlu tavsiye ederim sizin telefonda 5inç ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Niccolo Accosi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bin düşün bir söyle
    • Yüzbaşı
      451 Mesaj
      30 Kasım 2015 19:46:08

Bende vatandan peşin fiyatına 9 taksitle aldım gold rengi bu fiyata bu cihaz bence çok iyi

|
      |
      Niccolo Accosi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bin düşün bir söyle
    • Teğmen
      221 Mesaj
      30 Kasım 2015 19:58:16
      Kılıf almak isteyenler aliexpress sitesine bakabilirler çok fazla çeşit bulunmakta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      1017 Mesaj
      30 Kasım 2015 21:00:01
      quote:

Orijinalden alıntı: leon81

Bende vatandan peşin fiyatına 9 taksitle aldım gold rengi bu fiyata bu cihaz bence çok iyi

Taksit nasıl oluyor?

Notebook - Diz üstü
      aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
      lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.
    • Yüzbaşı
      451 Mesaj
      30 Kasım 2015 21:16:48

Kampanya devam ediyormu bilmiyorum odeabank dan ihtiyaç kredisi veriyorlar faizi vatan karşılıyor 799 u 9a bölüyor ben öyle aldım

|
      |
      bluelizard17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bin düşün bir söyle
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      30 Kasım 2015 21:32:22
      Telefonda tesadüfen yeni bir şey keşfettim.Ekrana iki kez tıklayıp kilitleme işini ana ekrana çıkarak yapıyordum fakat, her hangi bir uygulama açıkken yukarıdaki durum çubuğuna(aşağı indirmeden) iki kez dokununca da ekranın kilitlendiğini fark ettim.

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      30 Kasım 2015 21:37:05
      quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Alıntıları Göster

Müzik dosyalarınız harici bellekde olabilir mi??? Eğer öyleyse dahili depolamaya kaydedip deneyebilirimisiniz???

Müzik dosyalarım hafıza kartında fakat hafıza kartım class 10..Bu yüzden takıldığını zannetmiyorum.Poweramp indirip denedim takılma falan olmuyor.

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      30 Kasım 2015 21:39:33
      quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

Alıntıları Göster

Müzik dosyalarım hafıza kartında fakat hafıza kartım class 10..Bu yüzden takıldığını zannetmiyorum.Poweramp indirip denedim takılma falan olmuyor.

Hocam siz öyle diyorsanız doğrudur ama tekrar ederse bir de müzik dosyasını dahili hafızaya aktarıp denerseniz iyi olur.Class 10 da olsa harici kartlarda bu tarz sorunlar yaşanabiliyor...
      |
      |

Kuleyle kavgalı çilekeş pilot!
    • Binbaşı
      1751 Mesaj
      30 Kasım 2015 22:19:44
      Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim sarj tuketimi olsun diger konular olsun onerileriniz nelerdir tesekkurler

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      30 Kasım 2015 22:40:13
      quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim sarj tuketimi olsun diger konular olsun onerileriniz nelerdir tesekkurler

Tavsiyem ilk şarjı sıfırlamadan şarja takmanız,ben %10'a gelince full şarj etmiştim...Bu arada hayırlı uğurlu olsun...
      |
      |

Kuleyle kavgalı çilekeş pilot!
    • 30 Kasım 2015 23:56:45
      arkdaşlar ben de n11den sipariş verdim.merak ettiğim şey şu ki bu telefonun kutusu jelatinli mi?zira videolardan gördüğüm kadarıyla jelatin yok.

İNTEL CORE i5-2500K+CORSAİR H100i(4,6ghz)| ASUS P8 Z68-V PRO|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
    • 01 Aralık 2015 00:19:32
      quote:

Orijinalden alıntı: lost0633

Hocam kıyaslamaları sadece tek bir özelliğe veya fiyata göre yapmamak lazım bence G2 dediğiniz telefon evet güzel bir telefon fakat handikapları da çok
      Telefonun ısınması, Ekran sararması, Hafıza kartı desteği olmaması ve Eski bir model olması şuan aklıma gelenler. Bunları hesaba katarsanız
      890 liraya 5.5" almaktansa 1015 liraya G2 almak sırf biraz daha iyi fotoğraf için çok mantıklı değil.
      Ben daha öncede yaptım aynı tavsiyeyi 5.5" bir telefon almak istiyorsanız benzer özelliklerde benzer fiyata fakat kamerası daha iyi olsun diyorsanız
      Kesinlikle Huawei G7 derim kamerası G2 den bile daha iyi bence birde metal kasalı. Bende almayı düşündüm fakat nakit alamadığımdan
      ve 5.5" bana biraz büyük geldiğinden Vatandan taksitle 5" Laser aldım sizinde dediğiniz gibi f/p kralı telefon çok ta memnunum. :)

ben g7 nini kamerasının daha iyi olduğunu bilsem onu alırdım.Asusun laser muhabbetine aldandım biraz.40 lira farkla 5.5 ve 3000 mah G7 almak daha mantıklı. LG G2 ye gelince bende şuan G2 var laser eşimde.Bu G2 de 2. yılım ve telefonda ne sararma ne başka bişey oldu eskiliğe gelirsek işlemci ve ram her türlü laserdan daha güçlü pil ve 447 ppi ekranda cabası 5,0,1 güncellemesi geldi vb..arkadaşımdada var inanmazsınız ama telefon bardağa düştü içi su dolduydu hoparlörlerden aktı resmen ve 3 aydır çalışıyor ne kadar sağlamsa artık.bence laser kameraya aldanmayın amaç kameraysa,huawei g7 daha iyi deniliyor madem. 5.5 olana 850 vermektense de 1000 TLye paralel ithalat G2 almak mantıklı diyorum ısrarla yada Sony m4 güncellemeyle hafızayı çözebilirse tabi..2009 dan beri 22 android telefon değiştiren birinden tavsiye.

G2 - Leon
    • Teğmen
      168 Mesaj
      01 Aralık 2015 00:39:36

Laser muhabbeti = Hızlı odaklama !

Daha iyi yada daha kaliteli resim çekme iddiası değil !

Sadece hızlı odaklama ! tanıtım ve reklamlarında söylediği gibi !

1000 TL verip G2'yi aldık diyelim :) yarın birisi çıkıp '' 50 telefon değiştirmiş birisi olarak 1250 TL'ye Z2 almak daha mantıklı '' derse ne yapacağız ? :)

Allahaşkına giriş seviyesi telefonlarla bambaşka segmentin tellerini kıyaslayıp insanların kafalarını karıştırmayın.

800 TL ile 1000 tl arasında %25 fark var yahu...
      |
      |
      vampirelf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      01 Aralık 2015 06:55:29

Kamerası yazılımsal,el ile ayar yapınca çok iyi işler çıkıyor,otomatik mod sıkıntı sadece.

|
      |
      Victory_5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      168 Mesaj
      01 Aralık 2015 07:25:10

Kamerası ilk aldığımdan beri performansı ortada olan bir telefon... Öyle bazı arkadaşların ortalığı velveye vererek kötü dediği kamera 1 güncellemeyle mükemmel olmadı yani. Olamazda !

Kamera performansı vasat/ortalama... İdare eder...

Telefon 800 TL giriş seviyesi bir telefon... Adil bir kıyaslama için hadi 900 TL'lik bir tel ile kıyaslayın. İnsanlar çok yanlış yönlenebiliyor. Benim 1 arkadaşım buradaki kötü kamera yorumları için gitti Z3 compact aldı ki telefonu sadece telefon olarak kullanır neredeyse.

Kötü diye ortalığı yangın yerine çevirenler, 1 güncelleme sonrası şimdi bayılıyor kameraya... Ne denilebilir ki...
      |
      |
      MrHS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      72 Mesaj
      01 Aralık 2015 07:26:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Hayırlı olsun. İlk şarj süresi 8 saat yazıyor kullanım klavuzunda. %10 un altına inmeden ilk şarjı yapın. 2. ve 3 şarj sonrasında şarjınız daha fazla gittiğini farkediceksiniz.
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      01 Aralık 2015 08:53:59

2009'dan beri 22 telefon değiştiren birisinden tavsiye almak ne kadar sağlıklı olabilir bilmiyorum, yorumlarınıza elbette saygım var ama 22 telefon az değil. nasıl kullanıyorsunuz telefonlarınızı merak ediyorum cidden.
      |
      |
      vampirelf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      98 Mesaj
      01 Aralık 2015 10:12:51
      ASUS LAZERİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ ÇİFT HATLI OLMASI ÇİFT HAT KULLANACAK ARKDAŞLAR İÇİN BUNDAN DAHA İYİ BİR SEÇENEK YOK.
      İNTERNETE 1-2 SAAT GİRDİĞİN SÜRECE 2 TAM GÜN SARJİ GİDİYOR. NOT: ÇİFT HAT AKTİF

TELEFONU HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK SEVİYORUM 5-6 GÜNDE BİR GÖNCELEME GELİYOR KENDİNİ KULLANIM YÖNÜNDE KENDİNİ YENİLİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remeoo -- 1 Aralık 2015; 10:15:50 >
      |
      |

ACER AS5920G 602G16MN CORE2DUO T7500 2.2GHZ 2048 Ram Geforce 8600M GS 256 MB 160 GB HDD

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.