Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyelim bakalım bi öyle üatad sağolasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1 senedir cihazı kullanıyorum. GPS'i aldığımdan beri çalışmıyordu yanımdaki şirket telefonuyla ulaşacağım lokasyonlara gidiyordum. 2 hafta öncede hoparlöründen garip cızırtılar gelmeye başladı muhtemelen arızalandı. İstanbuldaki yetkili servisi olan sms infocomm'a verdim, 2 hafta oldu daha dönüş yok beklemedeyim.
  • Arkadaşlar maalesef telefon yere düşmesi sonucu ekran yarısı gitti, dokunmatık calısıyor ama ekranın yarısı gorunmuyor, teşefonum zenfone 2 laser 5.0 ve cok acil ekranı degıstırmem lazım. Ankaradayım acaba konu hakkında yardımcı olacak kimse varmıdır, tesekkurler.
  • Geçen hafta Salı gününde batarya sorunu yüzünden göndermiş olduğum ZE500KL bugün geldi. Batarya değişmiş. Fakat bataryada 2000 mAh yazıyor. Sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batshuayi

Selamlar, zenfone 2 laser 6'' telefonum dün video izlerken dondu ve kendi kendine açılıp kapandı ondan sonra sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor. Ne yapmam gerek? Yardım ederseniz sevinirim.

Servise yollayın asusun sitesinde onarım başvurusu bulunmajta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun telefonu sifirladim. Asusun uygulamalarini guncelledim sonra girip ayarlarini yapayim dedim. Kisiler ve camera uygulamalarinin ikonlari degisik geldi. Usenmedim girdim markete son yayinlanma tarihlerine baktim. Hazirsn-temmuz 2016 diyor. Ben şok tabii. 1 sene onceki guncellemeyi onume getirdiler yeni diye. Karsilasan var mi bu durumla?

5 inc 5.0.2

• Obscenity O kullanıcısına yanıt
    5.0 dan memnun musun şuanda? 2-3 günlük kullanımdan sonra bana haber verip görüşlerini paylaşabilir misin? Bende 5.0 a dönmeyi düşünüyordum da. 6.0 baya kötü oldu bu telefonda.
  • Bataryanın üzerinde mi 2000mah yazıyor? Bir yanlışlık olmalı. Bence tekrar servise gönderin. Orjinal pil olmayabilir.
    5.0.2 için uyumlu son versiyon 2016 Haziran-Temmuz da yayınlanmıştır. Daha güncel halleri 6.0 versiyona uyumludur.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Ben zaten hep 5.0.2'deyim. 5inch icin android 6'yi becerememisler.

Performans ve batarya daha iyi bence. Ama şöyle bişey var, uygulama güncellemeleri. Eskidi bu surum artik, guncellemeleri pek vermiyolar artik

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Haci abi android 6 ciktigindan beri lolipopdayim. 2 ayda bir factory reset çakarım. Bazi uygulamalar görsel olarak aklimda kalmis. Asus kişilere girdigim zaman o eski çevirme tuslarini gordum, bunlar asagi cekilmiyor.

Yav sikinti degil apkmirrordan indirdim zaten. Niye boyle bisey oldu anlamadim

Format mı atıyorsunuz? Fabrika ayarlarına mı dönüyorsunuz? Adb sideload ile komple rom flashlayarak mı sıfırlıyorsunuz? Bunu ilk mesajınızda belirtmediğiniz için ben de o yönde bir tahminde bulundum.
    Belki 1-2 ay öncesine kadar 5.0.2 ve 6.0 destekli olan ortak apk yı marketten sadece 6.0 ve üstüne uygun olarak işaretlemişlerdir. Dolayısıyla size de daha eski olan sürümün güncellemesi düşmüştür.
  • Bu android 6 da sd kartı dahili depolama olarak kullanılabilir muhabbeti gerçekmi bir türlü bulamadım ?
  • Arkadaşlar Zenfone2 laser 5 inç de telefona whatsapp'dan mesaj geldiğinde ekranın ışığının direk yanmasını nasıl ayarlayabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Arkadaşlar Zenfone2 laser 5 inç de telefona whatsapp'dan mesaj geldiğinde ekranın ışığının direk yanmasını nasıl ayarlayabiliriz?

Whatsapp içindeki bildirim kısmından ayarlayabilirsiniz hocam.Bildirim için ekranı uyandır seçeneği var

• Colomb17 kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir sd kartı dahili hafızaya birleşik olarak kullanıyorum. Rootlu cihazda build.prop a müdahale ederek bu şekilde kullanabildim. Bu şekilde sd kart birleşik iken güncellemeleri adb sideload ile yükledim ve hafıza konusunda sıkıntı çıkmadı.
    Yalnız olayın pek bir espirisi yok. Sistem dahili depolamayı yine sistem dosyaları için kullanıyor, sd kartı da hafıza olarak kullanıyor.
  • Kardeşim bulamadım ben ekranı uyandır yazan kısmı. Adım adım anlatabilir misin? Ayarlar'dan bildirimler'e giriyorum orada ekranı uyandır'ı göremiyorum. 5 inç de yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Kardeşim bulamadım ben ekranı uyandır yazan kısmı. Adım adım anlatabilir misin? Ayarlar'dan bildirimler'e giriyorum orada ekranı uyandır'ı göremiyorum. 5 inç de yok mu?

Tarif edeyim hocam

1.Whatsapp uygulamasını açın

2.Sağ üstteki 3 noktaya dokunun en altta ayarlar çıkacak ona girin

3.Ayarlara girince karşınıza bildirimler gelecek ona girin

4.Açılır pencere bildirimi var orada sizin istediğiniz kısım burası

Kolay gelsin hocam,iyi günler dilerim herkese.

• Arkadaşlar zenfone 2 laser 5.5" var ve 3defa servise kameradan şimdi de 4.Defa kamera arızaya geçti tüketici haklarına para iadesi için asus türkiye mi yazacağız yoksa dağıtıcı bilkom mu tecrübesi olan bi el atsa şu fakire. Aldığım yer battı.

• Benim asıl istediğim o değildi ya. Açılır pencere istemiyorum, mesaj gelince sadece ekranın ışığı yansın istiyordum.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.