Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 Kurtarma (Brick) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
7
Favori
36.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu işlemi yaparsak telefondaki resimler ve videolar silinir mi?
  • Hocam bu işlemi yaparsak resimler ve videolar silinir mi ?
  • Flashlama ekranında kaldım cihazı 12345678ABCDE olarak görüyor starta basıyorum işlem ilerliyor 10 saniye sonra hata veriyo
  • s.a mali385 cihazı bir arkadasdan 2. el olarak aldım lolipop vardı üzerinde marshmelow güncelledim aradan 2 ay gecmeden cleaner tarzı programla temizlik işlemi yapıyordum virüs girdi telefona bende temizlik yaparsam biraz toparlanır dedim bu sefer tlf kapandı simdi logoda dönüp duruyor yapmış oldugun anlatımı denedim ama flash yapmaya çalıştımda fail hatası alıyorum allah rızası için yardım edermisin
    ister özelden ister uzak baglantı ile her yönteme acıgım telefonsuz kaldım acill yardıma ihtiyacım var.
  • Coming kullanıcısına yanıt
    s.a coming arkadasım banada yardımcı olurmusun tlf logoda kalıyor nasıl oldu bende anlamadım cleaner programıyla temizlik yapıyordum kapandı acılırken logo cıkıyor ve kalıyor öle recovery gire biliyorum adb bölümüne felan ama oralarına bilmedihim için tam işlme yapamıyorum
    format felan atmaya calıstım hep fail hatası verdi özelden yada uzakdan baglantı ile yardımcı ola bilirsen cok iyi olur simdiden
    allah razıolsun senden.
  • Selamun aleykum hayırlı günler dilerim

Bnm zenfone 2 recovery mod açılmıyor neden olabilir ne yaptiysam acilmadi sorun neden olabilir şimdiden teşekkürler ederim yardımlarınızdan dolayı android lollipop versiyonu yükseltmek istiyorum dediğim gibi herşeyi denedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumu 1 saat önce kapatıp açacaktım ama tekrar açmaya çalışırken o asus ve dönen yerde takıldı kaldı. Şuan telefonun ses açma ve güç tuşuna bastığımda aşağıda ki ekran geliyor. normal boost, restart bootloader yazısı falan geliyor. Recovery Mod olayından falan pek anlamadığım için şu an burada yazılanları yaparsam telefonumun tamamen sıfırlanıp sıfırlanmayacağını anlamadım. Bu işlemlerin sonucunda telefonum tamamen sıfırlanacak mı yoksa normal güncelleme yapmış gibi mi olacağım?

Asus Zenfone 2 Kurtarma (Brick)

Birde bilgisayarım telefonumu hiçbir şekilde görmüyor bu işlemleri nasıl yapacağımı da bilemiyorum o yüzden.

• Selamun aleyküm. Bu adımlar zenfone 5 için geçerlimi fotoğraflarımı kurtarmam laZım

• Zenfone 5 in yazılımı çöktü. Telefon pc ye bağlanmıyor. Hafıza kartından nasıl stock rom atarım

• Dostum postu hortlatıyorum ama hala buraya bakıyorsan bir şey soracağım...

Ölü robot resmi olan yer bende gelmiyor tekar aynı sayfaya geri dönüyor. Recovery Mode seçiyorum gene aynı yer geliyor sürekli. Kaç kere denedim belki olur diye malesef. Bir bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.
  • Merhabalar. "daemon not running. starting it now on port 5037" hatası alıyorum. Çözümü nedir bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotunBinTuman

Merhabalar. "daemon not running. starting it now on port 5037" hatası alıyorum. Çözümü nedir bunun?
    Hata değil, ADB arayüzünün daha önce çalışmadığını, komutu girince o şortu dinleyerek açıldığını belirtiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

Zenfone 5 in yazılımı çöktü. Telefon pc ye bağlanmıyor. Hafıza kartından nasıl stock rom atarım
    Hafıza kartından atamazsın. Recovery modda ADB devices listesinde görünüyorsa sorun yok demektir, usb soketi öldüyse geçmiş olsun.

• The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Ne yapmam gerekiyor o aşamada?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cevap için teşekkür ederim. Ne yapmam gerekiyor o aşamada?
    ADB devices yazın, cihaz görünüyorsa sorun yok demektir. Unauthorised yazıyorsa cihazdan izin vermeniz gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

ADB devices yazın, cihaz görünüyorsa sorun yok demektir. Unauthorised yazıyorsa cihazdan izin vermeniz gerek.

Alıntıları Göster
    Sideload filan yazdıktan sonra komut ekranında "Total xfer 0.00" yazıyor. Bunu nasıl aşabilirim?
  • quote:

Sideload filan yazdıktan sonra komut ekranında "Total xfer 0.00" yazıyor. Bunu nasıl aşabilirim?

Alıntıları Göster
    ne için onu yazdığını bilmeden yardımcı olamam, ekran görüntüsü atar mısın?
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
  • quote:

Telefonda verdiği hatayı da ekleyebilir misiniz? Görünen o ki yüklemeye çalıştığınız dosya sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 9 Şubat 2019; 4:8:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Telefonda verdiği hatayı da ekleyebilir misiniz? Görünen o ki yüklemeye çalıştığınız dosya sıkıntılı.

Alıntıları Göster
    Asus'un sitesinden indirmiştim. Yüklemeye çalıştığım "UL-Z00A-WW-4.21.40.352-user" adlı zip dosyası. Adını "guncelleme" diye değiştirdim. Bunu yüklemeye çalışırken komut ekranında "Total xfer: 0.00x" yazarken telefonun ekranı da şöyle:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.