Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 incelemesi 'Tüm detaylar, merak edilen her şey bu videomuzda' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
4
Favori
9.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknolojik gelişmeleri mesut bey siz ve erdi beyler vasıtasıyla takip ediyorum. bir ürünün incelemesini bütün internetten araştırsam da en son sizin yaptığınız yorumlarla teknoloji hakkında ki kararlarım netleşiyor buda sizin değerlendirmelerinizi daha samimi ve daha güvenilir olarak buluyorum bu açıdan size teşekkür ederim.
    benim sizden bir ricam olacak daha önceki incelemelerinizden huawei ascend mate 7 videonuzu izlemiştim ancak asus zenfone 2 ile huawei mate 7 arasında kaldığımı ve bu konuda bir kıyaslama ve tavsiyenize ihtiyacım olduğunu yada 1500 tl bandında bir telefon tavsiyesinde bulunmanızı rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

• zenfone 2 ve lg g3 arasında gidip geliyordum incelemeyi izledikden sonra içimde ki seside dinleyip lg g3 32gb siyah 505k serisi olanını 1200 tl ye aldım.64 gb olan modeli 300 dolara aldık diyince yutkundum bir anda güzel fiyatta almışsınız :))) asusun fiyat politikası bu sefer hoşuma gitmedi yinede alacak olanlar güle güle kullansın ben terciğimi g3 den yana kullandım....

• abi z2 , g3 ve zenfone 2 karşılaştırması yapabilirsiniz
  • fatih1983 F kullanıcısına yanıt
    Yalnız dikkat edin yanlış hatırlamıyorsam fm radyo var dedi Erdi bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXCiNaYeTXx

Yalnız dikkat edin yanlış hatırlamıyorsam fm radyo var dedi Erdi bey.

Onlar yurtdışından aldılar söylediya. Burda vergiden kaçmak için yazılımdan kapatıp sonra biz radyoya vergi veriyoruz ondan pahalı oldu diye ağlıyor asus. Asusa sağlam bi küfredecektim ama ban yemeyim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

Herşey iyi güzelde suçu sadece asus firmasına atıp konuyu tek düze işlemenize şaşırdım. Hadi anladık bazı kesimlere yaranmaya çalışıyorsunuz da şu vergilere tek bir söz bile söylememeniz cidden ayıp. Sonra millet size yandaş dediğinde de o zaman hiç ağlayıp sızlamayın. Kimse size birilerine düşman olun demiyor ancak eleştirilmesi gereken şeyleri de en azından eleştirin ki ileride bazı yanlış olan şeylerin düzelmesine katkınız olabilir.

O adiler vergiden kaçmak için radyoyu bile silmişler romdan. Teknopatta da açıklama yapmışlar radyoya %6 ödüyoruz diye. Mesutla erdiye de demişler işte radyoya vergi veriyoruz diye. Olmayan şeye mi vergi veriyorsunuz nerde radyo? Palavra işte. 32 gb olanın yurda giriş fiyatı en fazla 450 liradır. Yurt dışında vergisi, nakliyesi, karıyla 250 dolara satılıyor. Burda 899 lira olmalıydı 32gb olanı. Kalanı asusun ..k yemesidir.

• LG G3 32GB varken ölü doğmuş oldu. Asus gitsin bir bardak soğuk su içsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Tasarimini ben begendim. Kirmizi bir htc one m7ye benziyor.

Alınmaz bence. LG G3 32GB kullanıyorum her işimi görüyor, onu bırak LG G2 bile iş görüyor ve 1,000 TL'ye 32GB alınıyor. Asus bu sefer kendi ayağına sıkmış.

• Ulan kendi cihazlarinizi yuceltmek icin ne iftiralar atmissiniz cihaza cop g3 le ve s5 le karşılaştirmak zenfone 2 ye hakaret be ben zenfone 5 kullaniyorum g3 le performamsi ayni hatta zenfone 5 bi tik onde aciyor uygulamalari. Cihaza kurek gibi denmis ama cihaz oval oldUu icin bagzi beyinler algilayamiyor telefonun 10 mm hissettirmiyor yanlari 5 mm kusur bi seydi. Bende zenfone 5 var 10.1 mm eline alanlar ve telefondan anlamiyanlar ince diyorlar anca telefonu alttan gosterince kalin diyorlar zenfone 2 f/p de bi tek rakibi g2 dir (g3 degil 2k ekranla çöp) zenfone 2 nin pil merak edenler 5,30 -6 saat ekran süresi aliyorlar ss bende var isteyene atarim. G3 ve s5 in tek artisi bu telefona gore kameralari ki zenfone 2 nin kamerasi kotu degil isinizi görürsunuz yinede ayrica arkadaki ses tusu var diye hemen g3 cakmasi denmis bi tek ses tusu var baska varmi ? Cihaz daha tam turkiyede piyasaya cikmadan kendi cihazlarinizi yuceltmek icin iftira atiyorsunuz. He ram olayinada geleyim 4 gb lpddr3 oldugu icin lpddr4 e gore 4gb ram tam hissetttirmiyor ancak multitasking de ustune yok bos ram miktari videoda dusuk olmus nedense cozemedim bendeki zenfone 5 de 1.4 gb bos ram kaliyorsa buyuk ihtimal arkada acik uygulama birakmislardir ayrica en cok guuncelleme alan telefon(nexus haric) yine zentalkda goruyorum haftada bi sistem kararlilik guncellestirmesi aliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cumartesi telefon vatan da inceleme fırsatım oldu. Radyo uygulaması menüde vardı.Muhtemelen mağazadakiler romdan kurmuşlar. açtım kulaklığı takın uyarısı verip kapandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sncsnc -- 29 Haziran 2015; 17:53:07 >
  • alan arkadaslar ya da inceleyen arkadaslar pil hiz vb konularda yorumlarini belirtebilirler mi acaba

• Hiç kimsenin bahsetmediği bir şey var :depolama. 64 gb hafıza olması kesinlikle atlanılmayacak bir mevzu. Bende spmy Xperia z2 var ve 16 gb hafıza kesinlikle yetmiyor. Hafıza kartı al diyecekler olacak ama şunu diyeyim kesinlikle dahili depolama ile hafıza kartı aynı değil. Dahili depolamaya oyun vs. nin obb si kurulur ama hafıza kartına kurulamaz

• millet fiyatına göre yorum yapıyor sen neyin kafasını yaşıyosun aklı başında kimse bu cihaza kötü demez zaten fiyat 1000 1200 aralığında olsaydı bu cihaz g3 ten de s5 tende iyidi ama bu fiyatla gelince eksik gedik aranmaya başlandı bulunduda..bakalım parası çok olan arkadaşlar asus türkiyenin bitaraflarını kaldırmazlarsa fiyatı düşebilir beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercangngr -- 30 Haziran 2015; 13:17:33 >
  • arkadaşlar bugün zf2 yi görmek için vatan a gittim.telefonu genel anlamda beğendim, fakat bana göre çok önemli
    bir sorun var, ekran parlaklığı .... 403 ppi bir telefon fakat parlaklık %100 yapıldığında bile diğer telefonların ekran
    parlaklığının ancak %55-60 larında kalıyor . kesinlikle anlam veremedim. sonra başka asus larada baktım, zf6 dada
    durum aynı. yani asus ta ekran parlaklığı konusunda sıkıntı var anladığım kadarı ile.
  • Meizu MX4 ile karşılaştırma yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

arkadaşlar bugün zf2 yi görmek için vatan a gittim.telefonu genel anlamda beğendim, fakat bana göre çok önemli
    bir sorun var, ekran parlaklığı .... 403 ppi bir telefon fakat parlaklık %100 yapıldığında bile diğer telefonların ekran
    parlaklığının ancak %55-60 larında kalıyor . kesinlikle anlam veremedim. sonra başka asus larada baktım, zf6 dada
    durum aynı. yani asus ta ekran parlaklığı konusunda sıkıntı var anladığım kadarı ile.

Telefon menusunda splendid diye bir program var,bu programdan ekran renkleri ile oynayabiliyorsunuz.Ordaki calısanlar bunu bilmiyor.Bende inceledim ,bahsettiğim programdan gerekli ayarları acınca,ekran ısıgını auto dan cıkarınca ekran farkedilir derecede canlandı.parlaklık seviyesi bence yeterli.Ha tabi ikibin lira ve üstü telefonlar kadar degil elbette.Degerlendirme yaparken bu fiyat farkını göz önünde bulundurmamız gerekiyor

• Tirt

• Yurtdışında 250-270 dolara kar edebiliyorlar, hadi burada da dolar kurunun üstüne vergileri ekle 900-1000 tl olsun, 1300 tl nedir ? Yurtdışında perakendeciler para kazanmıyor mu ürünü babalarının hayrına mı satıyorlar ? Yoksa buradakiler mi bizi sömürüyor ?

Alın size 1300 tl değil, ülkemizde 1500 tl olacak olan en üst seviye 2.3ghz 64gb modeli. 299$ + ücretsiz kargo. Elin Amerikalı mühendisi 3000-4000$ maaş alacak 300 dolara da bunu alacak.(ki almaz zaten daha üst modeller bile ucuzken)
    Bizim 1500-2500tl maaş alan mühendisimiz de tüm maaşını buna yatıracak. Trajikomik.
    Ürün oraya da ta uzakdoğudan geliyor(tayvan/çin), Iphone gibi Amerikanın kendi ürünü de değil özellikle ucuz olsun. Çok fena seviyorlar bizi...
    http://www.amazon.com/ASUS-ZenFone-5-5-Inch-64-Smartphone/dp/B00VWKKEYO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1435692179&sr=8-1&keywords=asus+zenphone+2

• 1.8 ghz hızında olan 4gb ramli diye satıyorlar doğru mu ? kutusunda ramin 2ve ya 4 gb olduğu yazıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erbeklen

Merhaba. Xperia z2 mi yoksa video daki model mi ? Z2 de 4G yok fakat asus da 4g var. Bunun ne gibi avantajı olabilir ? 4G var diye asus mu almalıyım ? xperia z2 ve zenfone 2 kıyaslar mısınız ????

z2de 4g var. 4g olmayan modelleri ithal olanlar.Z2 ile kıyaslanamaz bile.z2 daha iyi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.