Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 incelemesi 'Tüm detaylar, merak edilen her şey bu videomuzda' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
9.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung iki tane telefon tanıttı, piyasaya sürdü üçüncüyü tanıtıyor. Daha Zenfone 2 yok ortalıkta. Ne özelliklerindeyim ne başka bir şeyinde artık. Gel artık da, alayım seni be kara gözlüm.

• o kamerayla o kasayla 799TL den 1 kuruş fazla etmez zf6 yı 899Tl ye satıp satmamalarıda zerre umurumda değil bu telefon 799tl den 1 kuruş fazla etmez.

• Yaklaşık 1 yıldır Discovery Elite kullanıyorum.Eski bir model olduğu halde hala bu telefonlara kafa tutacak kadar iyi bir telefon.Yazılım güncellemesi konusunda eksiği var firmanın.Zaten General Mobile bu desteği sunmuş olsa hala piyasada en fazla satılan telefon olurdu. Zenfone 2 fiyat performans olarak çok geride kalmış durumda. İyi bir fiyatta satışa sunulmuş olsaydı tercih edilebilirdi.

• s5 kullandığım en kötü telefondu, zaten samsung da en büyük darbeyi s5 ile yedi...
  • lenovo vibe x2 ve vibe x2 pro asus zenfone 2 kıyaslama yapılsın

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeeshtüm videoyu izleyemedim. zenfone2 lg g3 g2 karsılastırmalı test var mı. en önemlisi ogerisi palavra
    Youtube da karşılaştirma videolari var.Hepsini tokatliyor.Multitasking de rakibi yok.

multitasking vs almasına alıyor da pil konusunda lg g3 ile kafa kafaya hatta bazı testlerde geride. kamerası da video çekiminde lg g3 ün yanına bile yaklaşamaz. youtube da ayrıntılı olarak bakabilirsiniz L BS kanalının ayrıntılı karşılaştırmalı videoları mevcut.

• 5 ay bekledim G3 Aldım 2 gün sonra çıkış tarihi açıklandı o kadar bekledikten sonra çok üzülmüştüm. Fiyatı açıklandı, özellikleri kıyasladım, fiyatı da 1049'a geldi bana iyi ki G3 Almışım

• Mesaj alındı.
    Bekleneni fiyat ,kamera, ses ve ekran eksileri yüzünden veremedi.
    Maalesef arkadaşlarıma tavsiye ediceğim bir telefon değil...

• arkadaşlar sd kartı geçerli hafıza olarak tanımlayabiliyormuyuz
  • birçok inceleme sitesinde lg g3 32 gb özellik açısından biraz daha önde zenfone 2 den
    zenfone 2 ekran çözünürlüğü 1080 g3 1440 ekran olarak 1.5 kat daha iyi işlemci olarakta lg g3 daha üstün.

lg g3 bir süre kullandım kardeşimde olduğu için bütün olarak bana çok konforlu bir telefon geldi.

şimdi çok kararsız kaldım. zenfone 2 nin tek avantajı 4g görünüyor. ancak karanlıkta resim çekme hdr özelliği incelemlerde zenfone 2 nin çok üstün
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Mxplayer yükle keyfine bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi z2 , g3 ve zenfone 2 karşılaştırması yapabilirsiniz

• g3 değil g2'nin rakibi olur bu ancak zenfone 5'in pil rezilliğini gördükten sonra kolay kolay asus düşünmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 27 Haziran 2015; 22:05:31 >
  • Z2 şuan en iyi fiyat performans telefonu her alanda bundan iyi

• Kapağı açmayı bilirseniz çok kolay açılıyor aslında.Sol işaret parmağınızın tırnağını deliğe soktuktan sonra telefonun arkasından baskı uygulayın çıt çıt çıt diyerek gelecek :)
    Büyük telefonda ince çerçevenin tel elle kullanırken ne kadar büyük sıkıntı yarattığını nasıl bilmiyorsunuz şaşırdım.Telefona gelince yuvarlak köşeler ve tuşların konumu çok çirkin onun dışında performansına denecek bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlptekinCK -- 28 Haziran 2015; 5:52:01 >
  • Arkadaşlar 1299'luk modelde siyah renk gelecek mi, konu ile ilgili bilgi var mı?
  • Merhaba. Xperia z2 mi yoksa video daki model mi ? Z2 de 4G yok fakat asus da 4g var. Bunun ne gibi avantajı olabilir ? 4G var diye asus mu almalıyım ? xperia z2 ve zenfone 2 kıyaslar mısınız ????

• Lg G3 ile kıyaslamak hata olur. G3 hakikaten iyi makina.

• Asus zenfone 2 yi SONY XPERİA C4 ile kıyaslarsanız çok mutlu olurum çok ikilemde kaldım lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.