Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 incelemesi 'Tüm detaylar, merak edilen her şey bu videomuzda' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
4
Favori
9.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 ay önce aldığım zenfone 2 dun ilk defa elimden dustu ve ekran tamamen gitti,servis kaydı açtırdım ancak adamlar ups kargoyla anlaşmış ben ilçedeyim buraya diğer kargolar bile haftada 2 gün geliyor,keşke hiç bulaşmasaydım asusa
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesusortiz

2 ay önce aldığım zenfone 2 dun ilk defa elimden dustu ve ekran tamamen gitti,servis kaydı açtırdım ancak adamlar ups kargoyla anlaşmış ben ilçedeyim buraya diğer kargolar bile haftada 2 gün geliyor,keşke hiç bulaşmasaydım asusa

durumu anlat başka bi servisten verirler teleservice ilede anlaşmaları var orası yurtiçi kullanıyor
  • BEŞ PARA ETMEZ SERVİS PROBLEM

• yaklaşık 3 ay önce asus zenfone 2 aldım ancak telefonu aldığım andan itibaren ekranda titreme ve kayma oldu hemen değiştirilmesi içinn gönderdim ama arazının giderildiği bidirilerek yeniden gönderildi, on gün sonra yine aynı arız meydana geldi ve yeniden gönderdim geldi , şimdi ise arama yapıyorum görüşme bittikten sonra ekranı kapatamıyorum, karşı taraf telefonu kapatana kadar açık görünüyor.

• zenfone 2 ve asus telefonlarından uzak durun neden mi işte asus telefon kullanıcısı olarak sorunlar - kronik ,

bendeki telefon asus zenfone 2

-Ekran titremesi
    -Kamera açık iken zaman zaman ekrandan siyah çizginin yukarı doğru kayması
    -Andorid kendisi şarjın %28 -%40 arasını tüketiyor zaman zaman
    -Çabuk şarj bitmesi- gün içinde çok kullanılmasada saat 14:00 gibi şarj bitiyor
    -Android 5.0 üstü destek olmaması
    -Servis sıkıntısı
    -daha önceki modellerde de bu vardı , Asus yazılımı zaman zaman donuyor ve telefon kendisini tekrar başlatıyor
    -Ses konuşmalar sırasında net değil bozuk

• Çok dandik bir telefon sesin gitmemesi
    ekran kayması problemleri var

Asus zenfone3 'te fotoğraf çekersen lazerin çalışmaması sonucu net çekmeme problemi var

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.