Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 için Sıcak Fırsatlar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
37
Favori
49.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce forumda başka bir arkadaş paylaşmıştı.

Telefonu ilk kez alacaklar için kısaca test etme; Cayma hakkını kaybetmemek için kesinlikle sim takma ve internete bağlanma!
    *Telefonun kutusunu dikkatlice zarar vermeden aç.
    *Telefonun üstündeki jelatini sökmeden telefonu çalıştır.
    *Önce 3845#*855# den lcd test ölü piksele bak.
    - HWDevice Test
    - LCD Test
    - Manuel Test sekmelerine tıklanacak
    * Daha sonra telefonun menüsünde hızlıca gezin, kamerayı aç kapa tekrar aç foto çek, fotolara hızlıca bak, masa üstündeki kısa yolları
    seçip ekranın sol tarafına ve sağ tarafına sürükle bırak. beş - on dakikalık kullanımda herhangi bir sorun yaşamıyorsan telefonu kapa.
    * imei kaydına bak tel kayıtlı mı?
    * Kayıtlı ise Distribütör firmayı ara ve ime numarasını söyleyerek cihazın gerçekten onlara ait olup olmadığını öğren. Örneğin bu kontrol Delta Servis'in sitesinden online olarak da yapılabilir.
    *Faturayı kontrol et isim ve imei doğrumu kontrol et.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyanın size özel mi yoksa genel olarak kullanılabilir mi olduğunu da söylerseniz daha iyi olur.
  • bimeksden %10 biparakamp ile 1099 tl den 16 gb aldım aldım.. 109 bipara hesabıma yüklendi.
  • DH SICAK FIRSATLARIN YENI YILDIZI BU TELEFON OLACAK. Fiyat performans krali gercekten. Ama tabii cek indirim vs. 1300 liradan 1000 liraya inmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çift hat telefon olarak z3 dual almayı planlıyordum, ancak fiyatı bir türlü 1500 altına düşmedi :/
    Alternatif olarak şu sıra z2 32gb olanı düşünmekteyim. arada 500 lira kadar fark var iki telefon arasında. Oyun falan oynamam öyle, benim için hızlı olsun, kasmasın, iyi resim çeksin yeter. Pili çıkabiliyorsa süper, powerbank vs. taşıyacağıma yedek batarya taşımak isterim.
    Tavsiye ediyormusunuz?
  • bugun bimeks de inceledim , masallah kocaman ,cep degil el telefonu ..kararsız kaldım ,s4 kullanıyorum cep te rahat tasınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Arkadaşlar çift hat telefon olarak z3 dual almayı planlıyordum, ancak fiyatı bir türlü 1500 altına düşmedi :/
    Alternatif olarak şu sıra z2 32gb olanı düşünmekteyim. arada 500 lira kadar fark var iki telefon arasında. Oyun falan oynamam öyle, benim için hızlı olsun, kasmasın, iyi resim çeksin yeter. Pili çıkabiliyorsa süper, powerbank vs. taşıyacağıma yedek batarya taşımak isterim.
    Tavsiye ediyormusunuz?

Hız konusunda kesinlikle tavsiye edilir.
    Arka planda çalışan uygulama sayısı 25in üzerindeyken birazcık olsun donma yapmadan çalışması 4 gb ramin ne işe yaradığını kanıtlıyor.

Bunun dışında kamerası biraz daha iyi olabilirdi diyebildim, ancak çok dillendirildiğinden midir bilemiyorum beklentimi çok düşük tutmuştum kamera konusunda, zenfone 5 ile yakın bir kamera performansı bekliyordum ancak ciddi kalite farkı gördüm.

Şahsım adına "tavsiye ederim."

• Bu telefon la asus sony z3 compact kıyaslanır mı?
    N11 de indirim var fiyatlar yinede yüksek. Çek vs 1200 lere falan geliyor

Zenfone 2 z2 g2 g3 arasında gidip geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 13 Temmuz 2015; 12:20:36 >
  • Arkadaslar ikilemdeyim, hatta uclem, dortlemdeyim.

Iphone 5 (2,5 yildir bende) amerikadan alinma cihazim var. batarya yenilenmesi lazim ve power tusu degisim kapsaminda degisecek. Ancak amerika cihazina apple turkiye bakmiyor, orjinal olmayan batarya istemiyorum. Ya telefonu avrupa ulkelerinden birisine gonderip (80 dolar batarya, tus ucretsiz) gelmesini beklicem. Ya da aklimda soyle bir soru var;

Asus zenfone 2 64 gb modeli amerikada 299 dolar. Pasaport kaydiyla 930 tl gibi birsey yapiyor. Asus turkiye ile garanti konusunu konustum, uluslararasi garantili alirsaniz 1 yil, yoksa ucreti mukabilinde yapariz diyorlar (apple gibi amerika cihazina bakmayiz demiyorlar.)

Diger secenek sony xperia z3 compact, sirf sarj suresi icin dusunuyorum.

Filir verir misiniz? Asus u amerikadan getirmeye degermu, bir de uluslararasi garanti icin ne kadar fark vermem gerekir, bilgi sahibi arkadas var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Arkadaşlar çift hat telefon olarak z3 dual almayı planlıyordum, ancak fiyatı bir türlü 1500 altına düşmedi :/
    Tavsiye ediyormusunuz?

Lenovo p70 uyar sana sanırım

• takip, 32 gb 1100-1000 tl bandında alacağım. İki telefon taşımaktan gına geldi artık.

telefon sprec'lerin korkutmasından daha küçük ve kibar aslında. 1.1 cm, 170 gram, %72 ekran-kasa oranı okuyunca sabun kalıbı gibi bir şey bekliyordum.

alternatifi lenovo p70.
  • Sony xperia c4 ile zenphone2 arasında kaldım hangisini tercih etmeli sizce?

• Sürekli bi C4 tavsiyesi. Telefonun incelemeside yok hiç. 2600mah batarya 5,5 inc için baya bi düşündürücü.
  • 1000 tl olsun 32 gb'likten 2 tane alirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ForzAras kullanıcısına yanıt
    Bir tanede ben alırım.
  • C4 patlar

• hb den 32 gb altın sarısı rengini aldık bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

hb den 32 gb altın sarısı rengini aldık bakalım.

Ben de kırmızı aldım 200 çeki 100 çip para

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.