Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12.304
Cevap
153
Favori
435.775
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    567 Mesaj

Bendede durum aynı güç tasarruf modunda olmasına rağmen sabah kalktığımda şarjım %83 idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeQuietDark -- 21 Temmuz 2015; 17:20:39 >
    |
    |
    popcorn41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: popcorn41

quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

quote:

Orijinalden alıntı: popcorn41

quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

Arkadaslar alicam ama asus turkiyenin asus eshopdan alsak daha iyimidir yani en saglam duzgun cihazi gönderirler degil mi birde garantisini onaylatmak gerekiyormu
    internetten alicam nasil onaylaticam

Ben eshoptan aldım, sıkıntı olmadı.48 saat içinde teslim aldım.garanti belgesi onayı çoktandır yapılmıyor benim bildiğim fatura garanti belgesi yerine geçiyor, faturayı da zaten adınıza gönderiyorlar kutu içinde.başka siteden alacaksanız paralel ithalat olmamasına dikkat edin.ben hepsiburadayı da öneririm birkaç kere kullanıp beğenmediğim ürünleri koşulsuz geri aldılar.

Bimeksten almayi düşünmüştum sonradan vazgectim
    asus eshopdan alsam iade etme suresi falan ne kadar telefonda bozukluj çıkınti falan cikarsa sonradan farketip gondersem ne kadar iade suresi var

Mesafeli satış sözleşmesi ile yani net üzerinden yapacağınız alışverişlerde 14 gün içinde iade edebilirsiniz

Mh yi arayarak detayli bilgi alacagim yarin
    cunku 14 gunde cihazin ozellikleri belli olmaz belki 15.gun telefon kapanacak acilacak durmadan
    Asusun sitesinde 14 gun yaziyor ama cok az bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messimessipuyol -- 21 Temmuz 2015; 17:34:35 >
    |
    |

• Binbaşı
    1753 Mesaj

sim kartı taktınız mı? ben takınca sorun yok.
    |
    |
    kotbycb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de onu anlamadım. Öğle saatinde Motosiklette gidona bağlı 1 saat aralıksız navigasyon açtım. Aman aman göremedim dediğim zaman olmadı.
    |
    |
    srenkenstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BeQuietDark

Bendede durum aynı güç tasarruf modunda olmasına rağmen sabah kalktığımda şarjım %83 idi.

Cevabınız için teşekkürler, pil alışınca ve güncelleme gelince durum biraz düzelir diye düşünüyorum.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: apespecter

sim kartı taktınız mı? ben takınca sorun yok.

Bir haftadir cift hatli kullaniyorum

|
    |
    Yorumları okuyorum kimi parlaklıktan şikayet etmiş kimi kameradan kimi ağırlık vs arkadaşlar cihazı alalı 1 hafta oldu 1 haftadır iki sim takılı halde kullanıyorum güneş altında evde heryerde ekran parlaklığı otomatikte güneşte net görüyorum full parlaklığa aldığım zaman gözümü alıyo kamerası bence yeterli sıkıntı olmuyo şarjı birgün rahat gidiyo oyun internet full 3g wi-fi hepsini kullanıyorum 1300 tl bandında bence en iyi cihaz ayrıca note 4 le kafa kafaya giden bi cihaz performans olarak neden kötü oluyo bu cihaz anlam veremiyorum ben :)

|
    |
    Zenfone 2 32 gblık olandan aldım bende, ekran parlaklığı hakikatten iyi, güneşte göremiyorum diyenin gözünde sıkıntı olabilir. Yada göremiyorum diyenin telefonunda sıkıntı olabilir. Çıkıntı mevzusu okumuştum ama o çıkıntı nerede tam olarak ta anlayamadım. Gerçi alırken sormuştum çıkıntı olayını eleman baktı bunda yok dedi. Acaba seri olarak mı bir sıkıntı var anlayamadım.
    |
    |
  • Yarbay
    11836 Mesaj
    Ben de aranıza katıldım. :)

eShop'tan 32 GB'lık sürümü sipariş ettim bugün. Yarın sabah geliyor kargo.

Mevcut Zenfone 5'ime alıcı buldum. Onu satıp, üstünü taksit taksit ödeyeceğim.
    |
    |

Hocam olay tamamen android 5.0 memory leak sorunu,xposed module ile büyük ölçüde halletmişler,tabi cihazının rootlu olması gerekiyor.Asus 5.1 güncellemesi ile hallolacaktır
    http://forum.xda-developers.com/zenfone2/general/guide-to-install-xposed-installer-t3116476/page17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 21 Temmuz 2015; 23:25:30 >
    |
    |
    popcorn41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Parlaklık oto modda max. Seviyeden daha parlak duzeylere ulasiyor bu enteesan deneyin güneş altinda göreceksiniz acelem var hizli yazıyorum
    Kamera renkler çok
    İyi ama netlik kötü sony sensor yazılımsal duzelir bekleyin...

|
    |
    16 gb'lık modelini Hızlıal'dan sipariş ettim kargo yarın elimde olur.Umarım kullandığım G2'den daha iyi bir performans alabilirim.
    |
    |
    Bicapsten bi film izleyeyim dedim ve birkaç siteye yönlendirip virüs uyarısı verdi sitede şunu yap bunu yap falan dedi tabi yapmadım cleanmasterden tarattım bir şey bulmadı ama acaba virüs girmiş olabiliir mi napmak lazım

|
    |
    Bu sabah çektim. Fatsa'dan. Şu kamera nasıl rezalet geliyor anlamıyorum. Tamam mükemmel değil de yerden yere vurulacak kadar da değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srenkenstein -- 22 Temmuz 2015; 10:47:37 >

Bu bir çok sitede bu olay var,işyerinde farklı zamanlarda 3 arkadaşımın telefonunu sıfırladım bu olay yüzünden.
    |
    |
    tyfnpsgt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Bu sabah çektim. Fatsa'dan. Şu kamera nasıl rezalet geliyor anlamıyorum. Tamam mükemmel değil de yerden yere vurulacak kadar da değil.

Kamera ki tek sorun yakınlaştırmada ki hafif kumlanma yoksa renkler harika bu durum her telefonda var ama zenfone 2 de biraz daha fazla ancak bu gün güncelledim kamerayı çok daha iyi olmuş yani buda giderilmiş görünüyor.
    |
    |
    Arkadaşlar 1100 tl verip 16 gb modelini alacağınıza xperia c4 bakabilirsiniz o fiyata bulabiliyorsunuz internetten imzama bakın isterseniz antutu skoru 46.000 falan alıyor cihaz.
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.