Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devamlı ekranı açıp kapatmak için güç düğmesini kullanınca sola doğru bir basıklık oluştu

Bunu aşmak için ne yapmak gerek can sıkıcı bir durum

Gerçi flip cover programı kullanmaya başladım ama garantiye gönderdemmi diye düşünmeye başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Arkadaşlar 1100 tl verip 16 gb modelini alacağınıza xperia c4 bakabilirsiniz o fiyata bulabiliyorsunuz internetten imzama bakın isterseniz antutu skoru 46.000 falan alıyor cihaz.

İyi bir alternatif ama 2 gb ram çift sim desteklemeyişi yön tuşlarının ekran üzerinden oluşu nedeniyle eledim ayrıca 1100 tl ye c4 bulunduğu gibi 1000 tl civarına da zenfone 2 16 gb maledilebiliyor. Aslında paralel ithalat konusunu dert etmeyenler için çift sim 64 bit işlemcili galaxy a7 iyi bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 22 Temmuz 2015; 11:32:28 >
  • dün 32gb olan modelini aldım ekran çok güzel parlaklığı çok iyi kötü diyenler olmuş şaşırdım. kamerası bana yeterli geldi telefonun arayüzü vs gayet güzel alınabilecek güzel bi telefon bence
  • Arkadaşlar bende de 1.8 modeli var detaylı inceleme hazırlıyorum paylaşacağım.gayet memnunum
  • Kamera uygulamasını güncelleyin yakınlaşma daki kumlanma giderilmiş ve video de yavaş çekim modu gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kqpeli

Ekrandaki çıkıntı ve sensor ile ilgili problemim yüzünden cihazı iade ettim ama tekrardan sipariş geçicem yada gidip bir mağazadan seçip almayı düşünüyorum

Hocam, ekranın üstünde koruyucu kırılmaz ekran filan taktırmış mıydın ondan olur mu acaba?

bende vardı çıkardım sensörü çift tık için etkileyebilir diye, sendeki durum nasıldı, jelatin taktırmış mıydın ondan olmuş olabilir mi?
  • Önemli bir detayı bir çok kişi kaçırıyor kamera uygulamasında görüntü kalitesi varsayılan olarak "standart" bunu "iyi" yapınız.
  • Arkadaşlar telefon ilk elimie ggeçtiğinde hangi testleri yapmak gerekiyor, ölü piksel testini falan nasıl yapabiliriz, hesap makinesinden girilen bir kod vardı galiba.

• hocam navigasyon için hangi programı kullanıyorsunuz?ücretsiz mi?ücretliyse ne kadar veriyorsunuz?ben sygic'in deneme sürümünü kulladım iyi gibi duruyordu.

ayrıca ekran parlaklıgı nasıl sorun oluyor anlamıyorum..adana güneşinin altında parlaklıgı full yapmadan bile gayet rahat bi şekilde kullanılıyor
  • Petroleum P kullanıcısına yanıt
    Çift tık ile ilgili sorun yaşayanlar ekran koruyucu jelatin ile mi kullanıyorlar, yardımcı olurlarsa sevinir,m ona göre servise göndereceğim.
  • derebeyi01 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam baya bi program denedim. Sygic, Route 66, İgo. Ama en sonunda yandex navigasyonda karar kıldım. Hem bedava hem kasmıyor hem doğru yönlendirme yapıyor hem sesli navigasyonu var bir sürü de artısı var. Şiddetle tavsiye ediyorum. Evet ekran problemi bana da anlamsız geliyor. Sanırım manuel ayarda kullanıyor sıkıntı yaşayan arkadaşlar.
  • Sarjdan yeni cikardigimda 2 dkda yaklasik %1 sarj gidiyor nette gezerken normalmi

• Petroleum P kullanıcısına yanıt
    Çift tıklama da sıkıntı yaşamadım, dün ekran koruyucu cam taktırdım performansında birşey değişmedi
  • ben de ücretsiz güzel birşey arıyordum, yandex hiç aklıma gelmemişti.bakim onu deneyim bi de.
    ilk defa bu telefonda kullanmaya basladım navigasyon olayını.valla güzel ya internet de istemiyor
  • Yeni kullanıcı arkadaşlar ve almayı düşünenler için tekrar söylüyorum ekran parlaklığını sona getirip bu yetersiz diyebilirsiniz ancak otomatik parlaklıkta gün ışığında max. düzeyinde üstüne çıkıyor bunu gün ışığında test edebilrisiniz oto mod.da parlak onu kaldırıp max. yapın ışık düzeyi azalıyor. Bir diğer belirtmek istediğim nokta cihazın tutuşu çok iyi orta kısım kalın ama yanla yani tuttuğunuz yer çok ince ve tam oturuyor elinize ince bir telefon konforu vermeyi başarıyor. Ağırlık ise evet g3 vs den ağır ancak note 2 den geçtim o daha ağırdı bu nedenle ben memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

ben de ücretsiz güzel birşey arıyordum, yandex hiç aklıma gelmemişti.bakim onu deneyim bi de.
    ilk defa bu telefonda kullanmaya basladım navigasyon olayını.valla güzel ya internet de istemiyor

İnşallah memnun kalırsın ama programda harita database'i yüklü değil.Full internetsiz kullanmak için haritalarını indirmen gerekiyor ayarlar menüsünden. Ben yaşadığım ve gideceğim şehirleri wi-fi ile indirdim şimdi full internetsiz kullanıyorum
  • cthax kullanıcısına yanıt
    ne zaman paylaşacaksınız ? merakla bekliyorum
  • Sunuda suraya birakiyim gecen gun cekmistim kamerayi denerken.
     ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem_10

Valla hocam baya bi program denedim. Sygic, Route 66, İgo. Ama en sonunda yandex navigasyonda karar kıldım. Hem bedava hem kasmıyor hem doğru yönlendirme yapıyor hem sesli navigasyonu var bir sürü de artısı var. Şiddetle tavsiye ediyorum. Evet ekran problemi bana da anlamsız geliyor. Sanırım manuel ayarda kullanıyor sıkıntı yaşayan arkadaşlar.

Hepsini denemiş biri olarak waze derim

• nokia here haritalarını da denemenizi öneririm. @derebeyi01
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.