Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Facebook vb. uygulamaları kullanırken, sağ alt köşede ismini hatırlayamadığım, tıklayınca yay şeklinde açılan kolay erişim menüsü var.

Benim cihazda yok, onu nerede bulur ve aktif ederim?
  • Arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun Asus Zenfone 2 32 gb ve Lenovo Vibe P1 modeli arasında kararsız kaldım.Sizce hangisini tercih etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala haber yokmu ya bu 6.0 dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Hala haber yokmu ya bu 6.0 dan.

Bende merak ediyorum ama hicbir bilgi yok ocak-subat gibi cikacak deniyordu ocagi yariladik herhangi bir haber yok

• Arka kameramda 3 tane çizik fark ettim benden başka bu sorunla karşılaşan var mı?

• Arkadaşlar bazen biri beni aradığında telefon hiç çalmadan kendi kendine çağrıyı açmış oluyor, telefondan ses geliyor, bi bakıyorum biri aramış telefon açılmış, karşıdaki konuşuyor. Başına böyle bir olay gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterr206

Merhabalar, arkadaşlar asus zenfone 2 de samsung veya sony lerde olan screen mirroring özelliğini kullanabileceğimiz bir program var mıdır. evimde vestel fa 7200 smart tv var. modeme kablo ile bağlı sony ve samsung lardan direk miracast screen mirroring özelliği ile bağlanabiliyorum ama zf2 de hiçbirşekilde bu özelliği bulamadım. birçok program indirdim denedim ama olmadı. root yapmam lazımmı. ama olmayacaksa root yapmakta istemiyorum. play to özelliğini kullanıyorum ama play to sadece youtube veya galerideki video ve resimler için kullanabiliyorum. screen mirroring daha güzel bir özellik. yardımcı olabilir misiniz?

dostum tvfı diye bir program var bu program sayesinde kolaylıkla yansıtabiliyorum kullanısı cok kolay tavsiye ederim

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gramatik -- 16 Ocak 2016; 19:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amazoon

quote:

Orijinalden alıntı: masterr206

Merhabalar, arkadaşlar asus zenfone 2 de samsung veya sony lerde olan screen mirroring özelliğini kullanabileceğimiz bir program var mıdır. evimde vestel fa 7200 smart tv var. modeme kablo ile bağlı sony ve samsung lardan direk miracast screen mirroring özelliği ile bağlanabiliyorum ama zf2 de hiçbirşekilde bu özelliği bulamadım. birçok program indirdim denedim ama olmadı. root yapmam lazımmı. ama olmayacaksa root yapmakta istemiyorum. play to özelliğini kullanıyorum ama play to sadece youtube veya galerideki video ve resimler için kullanabiliyorum. screen mirroring daha güzel bir özellik. yardımcı olabilir misiniz?

dostum tvfı diye bir program var bu program sayesinde kolaylıkla yansıtabiliyorum kullanısı cok kolay tavsiye ederim

Bu programı bende deneyim , umarım ücretsizdir.

• Benim telefonda iki gündür bildirim ekranında şebeke ismi kısmında AVEA yerine SADECE ACİL ÇAĞRILAR İCİN yazıyor... şebekede problem yok full cekiyor ama neden boyle yaziyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 17 Ocak 2016; 1:00:11 >
  • Arkadaşlar ekranin ic tarafında tozlanma var. Ayni durumu yasayan var mi? Bilkom garantisi. Garantiye işi düşen oldumu kac gunde sonuçlandı. Bilgi verebilecek arkadasim varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eresin00

Arkadaşlar ekranin ic tarafında tozlanma var. Ayni durumu yasayan var mi? Bilkom garantisi. Garantiye işi düşen oldumu kac gunde sonuçlandı. Bilgi verebilecek arkadasim varmi?

Benim kamera açılmıyordu bilkom garantisiyle servise gönderdim 6 günde gelmişti.

• aynı dert bende de var birkaç gundur. cift sim ayarlarina girdiginizde de Bilinmeyen Operator yaziyor.
    Avea son zamanlarda duyduguma gore operator ismini TTelekom ile degistirecekmis. dogru mu yalan mi bilmiyorum. belki bu yuzden olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdiğim temalar görünmüyor nasıl yaparız beyler?
  • Millet ben arka batarya kapağı almayi düşünüyorm. Fakat internette resimlerde kapak iç kısmında bulunan metal gibi parça yok. Alan deneyen varmı acep

• ericponti E kullanıcısına yanıt
    Nfc yoktur büyük ihtimal o kapaklarda.

• Tevriye T kullanıcısına yanıt
    Tesekurler hocam.Hangi ile ya da tek merkezimi var bilkomun.

• Android 6.0 için net bir tarih var mı arkadaşlar.Yok ise custom rom denemeye başlamak istiyorum.
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut. Ama hatti kullanabiliyorum sorun yok simdilik

• eresin00 E kullanıcısına yanıt
    Ben bimeksten almıştım dostum direk mağazaya götürdüm onlarda asusun kendi servisine yolladılar.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.