Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazen oyun oynarken batarya sıcaklığı 42,43 dereceler gormeye başladı normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazen oyun oynarken batarya sıcaklığı 42,43 dereceler gormeye başladı normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssahan10

Aynı durum bende de mevcut. Ama hatti kullanabiliyorum sorun yok simdilik

Ben de kullanabiliyorum sadece sebeke ismi yazmiyor... avea mi kullaniyorsun?

• Tevriye T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Ee

Nfc yoktur büyük ihtimal o kapaklarda.

Aynen. Nfc içinmiş o.

• arkadaşlar benim anlık bildirimler çalışmıyor galiba, ya da ayarı bozuldu
    face, whtasup vs. gibi uygulamalardan ileti geldiğinde üstte hemen çıkıyordu şimdi çıkmıyor, nedir ayarı?
  • bu gün bende aldım bu cihazı nokianın kasası yanında bu mükemmel diyebilirim. 1320 vardı resmen cebimde kurşun taşıyormuşum. hız olarak çok fark yok 2 si arasında dokunmatik kısmı daha hassas 1320^ye göre. 1320de ekran çok geç algılıyor uykudayken. zenfone cihaza sadece 2 tıklama yetiyor hemen açılıyor usb üzerinden ekran bağlayınca yada pc süite ile bilgisayara bağlayınca ekranı direk aktarması çok hoşuma gitti. ağır diyorlardı sanırım hiç gerçekten ağır telefon görmemiş bunu diyenler. en son güncellemesi yapılmış vaziyette sesi bendeki cihazda hiçte zayıf çıkmıyor hatta 1320' den fazla sesi var ve dengeli çıkıyor 1320de video açıkken kıssamda kısmasam da fark etmiyordu boru gibi ses veriyordu bu cihazda o dert yok. 2. sim özelliğini kullanmadım henüz ama artık iş hattı ile bireysel hattımı aynı anda kullanabilmem çok iyi olacak zaten gelen çağrılarımı cevaplayabilmem yetecek. şu an için çok iyi diyebilirim performansı 1320 cihazın 2 saat düşünerek açtığı hd videoları doğru düzgün beklemeden açıp oynatıyor 100 mbit fiber neti tam kapasite kullanabildiğini gözden kaçırmadım 1320 çakılıyor hızlı internete rağmen. ucuz telefon gurubunda rakipsiz .

• Zenfone 2 32 gb var dis ses cook az cikiyor normalmi bu yahu

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Evet avea kullanıyorum. Şu 4.5g hat değişikliğini yaptım ondan mi kaynaklı bilmiyorum. Burada bahsedildiği zaman gördüm bende yok olduğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Benim telefonda iki gündür bildirim ekranında şebeke ismi kısmında AVEA yerine SADECE ACİL ÇAĞRILAR İCİN yazıyor... şebekede problem yok full cekiyor ama neden boyle yaziyor anlamadım

Aynı durum bende de mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Benim telefonda iki gündür bildirim ekranında şebeke ismi kısmında AVEA yerine SADECE ACİL ÇAĞRILAR İCİN yazıyor... şebekede problem yok full cekiyor ama neden boyle yaziyor anlamadım

@KingShady

seninkide avea 'mi ?
  • Benimde avea 4.5 G Sim kart "Yalnızca Acil Çağrılar İçin" yazıyor.
  • zenfone 2 32 gb ı olanlar telefonun oyun performansı, kamerası, bataryası? kalitesiyle ilgili bilgiler verebilir mi ve takılma donma felan oluyor ?
    telefonda en sevmediğiniz ve en sevdiğiniz özellikleri ney ?

• Yeni güncelleme gelmiş, su an indiriyorum.

Cihaz zenfone 2 16 gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo5558 kullanıcısına yanıt
    sd kartınızı bilgisayara yedekleyip o şekilde güncelleme yapın bence; en son güncellemede benim sd kartta sorun olmadığı halde görmedi, kartı bilgisayara kopyalayıp formatladıktan sonra düzeldi...
  • @@Press_Play_On_Tape, @amazoon arkadaşlar çok teşekkürler. yardımlarınız için. tv nin wireless display bölümünde bir kaç dk beklemem lazımmış. daha sonrasında o bahsettiğiniz seçenek çıkıyor. Şimdi yeni bir problemimiz var. kardeşimde aynı telefondan kullanıyor ve yüksek bir yerden sertçe beton zemine düşürdü. telefon çalışıyor. ekran tuzla buz oldu. ilk tercihim serviste değiştirmek. fiyatlar hk bilgisi olan ve servis kalitesi hk bilgisi olan var mıdır? yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.@press_play_on_tape @amazoon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterr206 -- 18 Ocak 2016; 13:18:17 >
  • Az önce telefonu Usb'den pc ye bağladım, orjinal kabloyla, her zaman yaptığım gibi ama telefon kapandı ve açılmıyor, şarja takıyorum bildirim ışığı yanmıyor. Şarjı da vardı biraz. İnternetten reset videolarına baktım, ses açma+güç'e basılı tutunca titremesi gerekiyormuş, hiç tepki vermedi. Sanırım sonumuz servis ancak öncesinde yapılabilecek bir şeyler varsa denemek isterim.

Bir de ekran çatlaktı, servis bunu bahane ederek garantiden kaçar mı diye merak ediyorum.

Son olarak, dahili hafızaya erişim için alternatif yol var mı? Fotoğrafları kurtarabilsem çok güzel olacak.
  • mersinden_ersin M kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun öncelikle kardeşim. büyük ihtimalle telefonunda donanımsal bir problem oluştu ve bundan dolayı açılmıyor. servis götürdüğün takdirde kesinlikle ekran çatlak olduğu için garanti dışı bırakacaktır. mümkünse güvendiğin bildiğin bir telefoncuya götür temiz bir şekilde ekranı yapsın sana sonra götür servise en azından belki değişime felan gitme ihtimalin olur.
  • 【Version】
    V2.20.40.164_20160107_6983(MR9.13)

【Model Name】
    ZenFone2 (ZE551ML)

【Release Date】
    2016/01/18

【Release Note】

1.Fixed video sound issue.
    2.Fixed google play stop service .
    3.Fixed SD cards issue.
    4.Fixed SmartBox not read the phone issue.
    5.Fixed can not control the volume of YouTube when using miracast.
    6.Fixed the issue of displaying wrong operator name when roaming and searching network.
    7.Fixed phone hang-up issue in Russia
    8.Fixed PosteMobile NFC issue (ZE551ML only)
    9.Support Android for Work
    10.Improve ASUS ZenUI Launcher stability
    11.Improve Cell Broadcast stability
    12.Fix the failure to share Photo Collage picture via Email
    13.Several Apps update
    14.Improve power usage of Email App

# New Features
    1.Add Screenshot sound settings
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

@KingShady

seninkide avea 'mi ?

Evet avea 4.5 g uyumlu.

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.