Şimdi Ara

Asus ZenBook 3 mercek altında: 'Aynı performansta daha ince bilgisayar yok!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Microsoft Surface Book i7 6700hq 16 ddr4 ...

Bütün surface book ürünlerinde U serisi işlemciler kullanılıyor. 4 çekirdekli HQ serisi değil.

Ayrıca bu tek port neden böyle nefret kaynağı oluyor ben anlamıyorum. Adaptör yanında geliyorsa sorun bile değil. Apple bu yüzden çok yanlış yaptı. Ekstra para istedi adaptöre. Asusta aynı yanlışı yapmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C45F7D4AF -- 20 Haziran 2016; 8:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım gerçekten güzel de böyle ince bir ürünle performans nasıl beraber adlandırılır "U" işlemcileri koymuşlar içine

• Şu ekranı ne diye parlak yapıyorlar anlamıyorum. Bilgisayarda çalışırken sürekli kendini görmek sinir bozucu değil mi? Mat ekran seçeneği de olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: burhanayan

Şu ekranı ne diye parlak yapıyorlar anlamıyorum. Bilgisayarda çalışırken sürekli kendini görmek sinir bozucu değil mi? Mat ekran seçeneği de olmalı.

muhtemelen koruma koymuşlardır bu bilgisayarda hasar olasılığı yüksek olduğundan, ondan yansıma yapıyordur. Ama sana katılıyorum buna benzer şeyleri milyonlarda insan sorgulamadan yıllarca yapıyor ve taklit ediyor, ben de anlamıyorum. Mesela prizleri neden yere yaparlar evlerde hala anlamış değilim. Sadece estetik kaygısı var herhalde. Ama genelde mobilyaların arkasında kalır ve atılan 3 lü prizler sayesinde görüntü daha da kötüleşir ve güvenlik riski de cabası çocuklar vb için!

• Ah Asus ah. Git böyle ince ve kabul edilebilir performansta bir ultrabook geliştir. Sonra git bir tane USB portu koyup bırak. Maalesef Boombook reklamıyla hedef aldığın firma gibi olmaya çalışıyorsun...

• tek usb portu saçma olmuş ayrıca ben usb typec 3.1 kullanan harici bir DVD okuyucu görmedim şuan için kullanımı olmayan bir portun olması çok yanlış madem bu port var 2 adet normal usb 3.1 koy anlamı olsun dünya kadar para veriyoruz karşılığı kapalı bir kutu.

• Çöp.

The Division: 4 fps
    Far Cry Primal: 4 fps
    Rise of the Tomb Raider: 5 fps
    Rainbow Six Siege: 9 fps
    Just Cause 3: 4 fps
    Fifa 16: 13 fps
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain: 9 fps
    Mad Max: 9 fps
    Dirt Rally: 12 fps
    GTA V: 7 fps
    Dragon Age: Inquisition: 2 fps
    Thief: 12 fps
    BioShock: Infinite: 5 fps

"Oyun oynamak istiyorsan bu bilgisayara niye bakıyorsun" diye söyleneceklere: Bu serveti bir bilgisayara verip performans beklemeyecek kadar zenginseniz biz sizi tutmayalım. İyi bir GPU'yla sadece oyun oynanmadığını da hatırlarım. Kurgu ve görsel efekt için de gerekli.

Bu bilgisayarlar ucuz olsa zaten sorun yok. Ama sorun bu kadar ZAYIF olup bu kadar PAHALI olmaları. İsterse karınca boyutunda yap, önemli olan sonuç. Sonuç da hiçbir işe yaramayacak bir performans ve servet niteliğinde bir fiyat. Ben de istiyorum küçük ve performanslı sistemler ama Razer Blade gibi hemen hemen aynı boyuta GTX 970M'li laptoplar ve dev kasalarla aynı performansı veren taşınabilir mITX sistemler varken bunu almak için sokağa atacak bir hayli paranızın olması lazım.

• Su bilgisayarda oyun oynamayi dusunenlere pes diyorun

• Bu da Apple' a kapak olsun.

• yani o kadar boombook diye reklamında apple'a giydirdikten sonra ux303ub ve bu model ile ilk önce macbook air ardından retina 12" macbook'un taklidini yaptın ya asus ne diyim ben sana..

• yani o kadar boombook diye reklamında apple'a giydirdikten sonra ux303ub ve bu model ile ilk önce macbook air ardından retina 12" macbook'un taklidini yaptın ya asus ne diyim ben sana..

• quote:

Orijinalden alıntı: revelax

Su bilgisayarda oyun oynamayi dusunenlere pes diyorun

PES olursa fifa oynanmaz :D

• Asus zebook serisi gerçekten kullanışlı ve güzel . 3 farlı serisini kullandım. Hepsinden memnun kaldım. İki yıldır samsung ekran kullanıyor. Ekran daha bi güzelnoldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burhanayan

Şu ekranı ne diye parlak yapıyorlar anlamıyorum. Bilgisayarda çalışırken sürekli kendini görmek sinir bozucu değil mi? Mat ekran seçeneği de olmalı.

Aynen koysana Mat ekran.Yeni Lenovo 710'da da var sinir oldum.Ultrabooklarda Mat ekran olmali parlak degil

• Laptop un türkiye dekisatış tarihi ne zaman bilgisi olan var mı?

• Bir iki haftadır mediamarktta var ama bugün mağazada birine sordum ön sipariş olabilir o falan dedi, ne kadar doğrudur bilemiyorum. 7. nesil işlemci var görünüyor bu arada

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-ux-390ua-gs004t-12-2-inç-ekran-ıntel-core-i7-7500u-2-7-ghz-8gb-ddr3-512gb-ssd-notebook-1167298.html?ga_query=Ux390ua

• quote:

Orijinalden alıntı: wagner

Bir iki haftadır mediamarktta var ama bugün mağazada birine sordum ön sipariş olabilir o falan dedi, ne kadar doğrudur bilemiyorum. 7. nesil işlemci var görünüyor bu arada

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-ux-390ua-gs004t-12-2-inç-ekran-ıntel-core-i7-7500u-2-7-ghz-8gb-ddr3-512gb-ssd-notebook-1167298.html?ga_query=Ux390ua

sonunda çıkış tarihi yakınlaştı desenize. Çok iyi oldu bak bu sevindim :). Fiyatı hakkında herhangi bir bilgi alabildiniz mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SercanBaydar09 -- 28 Eylül 2016; 10:22:18 >

• üzerinde kulaklık girişi yok gördüğüm kadarıyla. kulaklık girişi beraberinde verilen usb-adaptörle geliyor sanırım.
  • 3.5mm audio jack var görünüyor özelliklerinde. Bunun dışında tek portu ise usb-c.

• Şurada Macbook ile karşılaştırılması yapılmış:http://www.laptopmag.com/articles/zenbook-vs-macbook
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.