Şimdi Ara

ASUS X570 Serisi Anakart Satın Alımlarına, ROG Gladius II Origin Mouse Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
5.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.asus.com/tr/events/infoM/activity_x570-gladius-bundle/

Arkadaşlar bilgisi olmayanlar için paylaşalım. Eğer kampanyalı filan asus anakart denkgelirse değerlendirin , indirimli fiyattan anakart alırsanız birde mause sahibi oluyorsunuz , az değil 500/600TL lik kaliteli bir mause veriyor asus.

Eğer anakart için 1300-1500TL gözden çıkardıysanız, bence mutlaka değerlendirin. Ben geri ödeme kampanaysı zamanında incehesap indirimini yakalamıştım , X570 Prime Pro bana 1250TL ye gelmişti.

Kampanya 1 Temmuz 2020 - 16 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılan alımlarda geçerlidir.

• Bunu sıcak fırsatlarda açsaydın daha iyiydi burada kaybolur gider bu konu.
    HB'da şuan kampanya var en düşük fiyatmı bilmiyorum. Asus TUF Gaming X570-PLUS (WI-FI) 1794TL, düz versiyonu (Wifi'sız) 1608TL. Wifi için fark normalde 10$ olması lazım ama bizimkiler sağolsun.https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-x570-plus-wi-fi-amd-x570-4400mhz-ddr4-am4-midtower-anakart-p-HBV00000O71SH

Mouse 400'e satılsa 1400'e gelir, üstüne birde bu kampanyaya katılabilirseniz (aynı ürünle 2 kampanyaya izin veriyormu bilmiyorum) 15$'da buradan iade alırsınız 1300'e gelmiş olur. https://promotion.asus.com/tr/tr/amd-b550-review?utm_source=B450

Bende CH7 var bi ara gözüm kaydı elimdekini 1500'e satsam x570'e geçmiş olurum diye ama bana hiçbir faydası olmayacak pcie 4.0'a geçmek için bu kaliteli bileşenlere sahip anakartı satıp nispeten daha kalitesiz bir anakarta geçmeyi gereksiz gördüm.
    Yeni sistem alacak arkadaşlar için güzel bir konu.

Fare 459TL'ymiş bu arada gerçi başka yerlerde daha ucuzu vardır belki. https://www.gameekstra.com/Asus-Rog-Gladius-2-II-Origin-12000-Dpi-RGB-Gamer-Mouse-ASUS-ROG-Ozel-Dizayn-Kaucuk-Taban-Gaming-MousePad,PR-9486.html

ASUS X570 Serisi Anakart Satın Alımlarına, ROG Gladius II Origin Mouse Hediye

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Aslınsa satmaktan ziyade kaliteli bir fare hediye gelmiş oluyor , o bakımdan güzel kampanya. Birde daha düşük fiyata alınırsa anakart mesela 1500TL yada altı , çok güzel olur.
  • https://promotion.asus.com/tr/tr/rate-your-gear

15 dolar iade de burdan gelir.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Bu farklı bir kampanya.

Mause kampanyası X570 anakartlar için geçerli. Buradaki anakartlar ise Intel 400 çipset için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 9 Temmuz 2020; 14:53:12 >
  • Yararlandık sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu anakart kampanyalarından en iyisini bence MSI yaptı. Sıvı soğutma dağıtmıştı bedavaya.
  • Vay arkadaş! Biz mayısta aldık; ama hiçbir promosyon bize vurmadı.Temmuzda alanlara bir de oyun veriyordu ASUS. Linkini bulursam buraya eklerim.
  • beyler ben bu gün kaydımı yaptım. bakalım ne zaman gelecek mouse. teslim alan var mı. kaç günde gönderiyolar.
  • Beyler ben geçen gün kayıdımı normal asusun yerinden yapmıştım kampanyadan haberim yoktu. Kabul eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeteReiss -- 15 Temmuz 2020; 0:36:14 >
  • ASUS X570 Serisi Anakart Satın Alımlarına, ROG Gladius II Origin Mouse Hediye
    Merak edenler için kampanya ürünleri. (Fare Kampanyası)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • x570 p modeli 1399tl hepsiburadada.
  • Bu kampanya kesinlikle kaçırılmaz, ihtiyacı olan kaçırmasın derim.
  • Arkadaşlar 3700X aldım, anakart olarak normalde MSI B550 Tomahawk alırım diye düşünüyordum ama bu kampanya biraz kafa karıştırdı. Fikir verir misiniz?
    Giriş seviyesi x570 mi yoksa orta-üst seviye B550 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_yeg

Arkadaşlar 3700X aldım, anakart olarak normalde MSI B550 Tomahawk alırım diye düşünüyordum ama bu kampanya biraz kafa karıştırdı. Fikir verir misiniz?
    Giriş seviyesi x570 mi yoksa orta-üst seviye B550 mi?
    Herkesin kafasında aynı soru var hocam.

Overclock ile uğraşmayacaksanız X570 gereksiz diyor çoğu kişi, sırf bu kampanya için değer mi uzun vadede? Bilemedim.
  • Cevabı çok net. X570 için kötü anakart değil zaten, mause hediyesi olmasa bile alınır 1000TL civarı anakart almayacak gidip 1500tlnye B550 alacaksanız bununalın mause da yanına hediye kalır az değil 400 500tl eser o mause.

• Cevabı çok net. X570 için kötü anakart değil zaten, mause hediyesi olmasa bile alınır 1000TL civarı anakart almayacak gidip 1500tlnye B550 alacaksanız bununalın mause da yanına hediye kalır az değil 400 500tl eser o mause.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Chimaera

Herkesin kafasında aynı soru var hocam.

Overclock ile uğraşmayacaksanız X570 gereksiz diyor çoğu kişi, sırf bu kampanya için değer mi uzun vadede? Bilemedim.

Alıntıları Göster
    Haklısınız, tam %50 %50 sorusu gibi. Tabi keskin görüşleri olan daha bilgili arkadaşlar vardır bilemiyorum.
    Şahsen overclock merakım var ama orta seviye sayılır.
    Değer mi sorusu benim de aklıma geldi ama, şuan kart 1400 TL. Fareyi düşsek 1000 TL sanki çok mantıklı gibi
    B550 alsam tomahawk alırım, 1500 TL civarı. x570 den artısı soğutma olur sanıyorum, blokları daha büyük ve sağlam duruyor.

• Ayrıca ssd Corsair MP600 aldım, üst blok soğutucusu gayet yeterli çıkıyor içinden. x570 in soğutucusu olmaması benim için dezavantaj değil gibi duruyor.
    Kendimi ikna etmeye çalışıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.