Şimdi Ara

Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
7.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro var bnde. Rgb aydinlatmada yazilimsal problem yasiyorum. Light in last profile i silip tekrar hizmetlerden baslatinca sorun cozuluyor. Belkide diger programlae ile cakisio olabilir. Arada last profuli silmem gerekiyo.

Tuf hakki da bilgm.yok.

Kasa olarak cooler master mb511 rgb veya mb520 rgb guzel. Corsair 465x gbi bi modeli yeni gelecek. Kasada bu iki marka bnm onerimdr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Tuf serisi ile ilgili yorumlar genelde olumlu fakat özellik olarak pro önde sanki.
  • Unuttum gitti ben bunu ya para filan yatmadı bana çöktüler mi parama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Canli destekten bi sorun hocam , cogumuz paramizi aldik :) insaallh sizde yakin zamanda alirsiniz

Bugün bir sorayım hocam bakalım neden vermiyorlar paramı

• 21.10.2019 tarihinde girmişim approved görünüyor daha yatmayan benden baska var mı ?
    Yatmasi lazim bu zamana kadar

• canlı destekle görüştüm ilgilenecez dediler bakalım
  • şimdi geldi para
    Hayirli olsun

• 4 ay sonra geldi ama geldi artık anakartı 1250TL ye aldım diyebilirim
    Benimde o fiyata geldi 😊

Bu fiyatlara da bir daha alınabileceğini sanmıyorum, çinin başındaki durumdan sonra hele.
  • CombatGT kullanıcısına yanıt
    İyi günler, size ne zaman onay maili gelmişti acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

21.10.2019 tarihinde girmişim approved görünüyor daha yatmayan benden baska var mı ?
    Banada önce Kasım orstasında sonrada Aralık içinde 2 defa Approved maili geldi fakat hesaba yatan bir para yok, bekliyoruz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gemici01 -- 17 Şubat 2020; 17:17:13 >
  • Gemici01 G kullanıcısına yanıt
    https://icr-emea.asus.com/webchat/icr.html?rootTreeId=EMEA.ACTR.TR-TR&treeId=001.015.001.012.009&tenantId=TR-TR&_ga=2.161867900.1502490448.1581950156-1823917672.1566034145

Burada menülere tıklayın, sonrasında Canlı Destek diye bir seçenek çıkacak, oraya tıklayın ve bu durumu izah edin.Anakart seriali, fatura resmi gibi bilgileri hazır tutun.Canlı destek den bu durumu belirtmesseniz paranız yatmayabilir.

• Teşekkrüler.

Canlı desteğe konuyu ilettim, ayrı bir bağlantıda başvutru numarası, başvuru tarihi ve faturayı istediler yolladım, bakalım bekliyoruz.

• Gemici01 G kullanıcısına yanıt
    30 eylülde onaylama ve 18 aralıkta bilgilendirme şeklinde mailime gelmiş, herhengi bir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşmemiştim. Umarım en kısa zamanda sizinde geri ödemeniz yatar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gemici01

Teşekkrüler.

Canlı desteğe konuyu ilettim, ayrı bir bağlantıda başvutru numarası, başvuru tarihi ve faturayı istediler yolladım, bakalım bekliyoruz.
    Beklemede kalmayın, bir veya iki gün için de tekrar canlı destekden bir gelişme olup olmadığını sorun o şekilde sonuçlandırabilirsiniz.
  • Online Dstek Sayfası Kesinlikle Açılmıyor
    Basıyorsun Ufak 1 Not Ekranı Çıkıyor Ok Tuşuna Basıyorum Öyle Kalıyor
    Nasıl Yaptınız Arkadaşlar 1000 Kere Denedim Olmuyorki Sayfada Bekliyor

"
    Aratmış olduğunuz anahtar kelime ile ilgili bir makale bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz."

Alttaki Kutucuğa Ne Yazarsan Yaz Bu Çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 24 Şubat 2020; 12:8:1 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.