Şimdi Ara

Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
7.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mob411

x570-pro Sonunda ödememi almış bulunmaktayım. Sabah 10 gibi mail geldi transferwise dan . Yarım saat sonrada para yattı. 225 tl

ninepoint consulting GmbH tarafından yapılan transferi gönderdik **** ibana 30 aralık bugün hesabınızda olması gerek. ve Transfer özeti yer alıyor mailde.

darısı alamayanların başına :)
    Hayırlı olsun, transferwise dan aynı mesaj bana da dün geldi ve ardından 1 saate kadar 305 tl geri ödeme hesabıma yattı.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Bilgi olması için yazıyorum, 24 Eylül 2019 tarihinde almış olduğum işlemci ve anakart onaylandığı halde bugün itibariyle(5 Ocak 2020) hesabıma yatırılmadı. Asus'ta paramız kalır mı bilmem ancak hiçbir maile ve şikayet kaydına yapıcı bir cevap alamadım. Sözünde durmuyorlar.
  • Sucuk ekmek yaptılar bizim paraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki hala aproved olarak görünüyor hesapta. ne zaman yatar acaba?
  • Insallah sizlerde geri alabilitsniz tekrar canli destekten hatitlatin bidaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir sorunum var. 650w güç kaynağından 850w seasonic 80 gold focus plus a geçtim ancak

VGa beyaz ışık hatası alıyorum. Ekran kartı çıkarıp taktım olmadı. Ekrana görüntü geliyor

sorun nerede bilemedim yardımcı olur musunuz ?

edit: hata işini hallettim cmos sıfırladım ama fanları bağlayamadım. yarın tekrar deniyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 7 Ocak 2020; 21:53:36 >
  • Asus Prime X570 Pro anakart satın alımı sonucu 24.10.2019 tarihinde Asus geri ödeme promosyonuna başvurmuştum, bugün paranız hesabınıza yattı diye gelen mail'den yaklaşık olarak 1 saat sonra 225 TL hesabıma geçmiş. darısı tüm bekleyenlere.
  • VGA beyaz ışık hatası alıyorum yine

tekrar söküp taktım bakalım yarında yapacak mı ? iki gündür nedense başıoma geliyor

bu arada ssd yi slot 1 e taktım. pasif soğutmasız kısıma yani.

pasif soğutma hikaye. 58 derecelerde geziyordu orda ssd.

şuan 50 51 derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 21 Ocak 2020; 12:16:49 >
  • quote:

VGA beyaz ışık hatası alıyorum yine

tekrar söküp taktım bakalım yarında yapacak mı ? iki gündür nedense başıoma geliyor

bu arada ssd yi slot 1 e taktım. pasif soğutmasız kısıma yani.

pasif soğutma hikaye. 58 derecelerde geziyordu orda ssd.

şuan 50 51 derece.
    Neyden sonra baş gösterdiğine dikkat etmek gerek.Ayrıca bu tür şeyler bios ile de alakalı olabiliyor, bios son sürüm mü?
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    evet bios son 1405 , son sürüm.

psu değiştim. Psu değiştikten sonra VGa yakmıştı beyaz ışık yine. Sonra Cmos sildim 15 gün filan sıkıntısız kullandım.

ikidir sabah pc yi açtığımda vga ışığı yakıyor yine. İlginç olan ise ışık yakmasına rağmen pc açılıyor. görüntü geliyor. Reset attıktan sonra kayboluyor. Anlayamadım.

ekran kartını söküp tekrar taktım şuan.
  • quote:

evet bios son 1405 , son sürüm.

psu değiştim. Psu değiştikten sonra VGa yakmıştı beyaz ışık yine. Sonra Cmos sildim 15 gün filan sıkıntısız kullandım.

ikidir sabah pc yi açtığımda vga ışığı yakıyor yine. İlginç olan ise ışık yakmasına rağmen pc açılıyor. görüntü geliyor. Reset attıktan sonra kayboluyor. Anlayamadım.

ekran kartını söküp tekrar taktım şuan.
    Alakasız olabilir belki ama ekran kartı bağlantıları çift kablodan bağladıysan tek çıkıştan çoklu olanı dene.
    Ayrıca belki hdmi ise dp dp ise hdmi değiştirip deneyebilirsin.
    Dediginizi tam anlamadim.

Psu - gpu kablosunda 8 pin bagli. Diger 8 pin boşta.

Dp takili.

• quote:

Dediginizi tam anlamadim.

Psu - gpu kablosunda 8 pin bagli. Diger 8 pin boşta.

Dp takili.
    Tamam o olması gerektiği gibi.

Bu dp ile ilgili vga led ışığı yandığını söyleyenler ve hdmi ile düzelen hadiseler var ama senin durum biraz farklı gibi çünkü psu yu değişince olduğunu söylüyorsun.O yüzden belki psu üzerinde ki mevcut kullandığın 8 pin yerine psu üzerinde ki diğer gpu 8 pin slotunu deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 21 Ocak 2020; 14:42:15 >
    Hdmi deniyeyim. Baska dp yerinide denedim.

Psu da baska gpu yani pci e yerinide denedim. Elektrigi kesiyorum bekleyip acinca beyaz isik yakiyo ama reset atinca beyaz isik kalkiyo ortadan.

Cmos sildim deafult ettm bios u tekrarzan bakiyorum. Pci e kablosunuda degistim

Goruntude alabiliyorum goruntu gelmemeside yapmiyor. Anlayamadim.

Baska bi ekran karti takip denicem yakin zamanda. Arkdstan alip bakalm

Monitör kapali olup pc baslatinca veya hemen elektrik verip pc yi baslatinca vga isigi yaniyor. Kapali monitor de pc yi acmaya calisinca beyaz hata isik veriyor. Reset atinca duzeliyor bu bi sorun mudur ?

Ilk pc yi acarken sonucta monitor de acik oluyor

• quote:

Monitör kapali olup pc baslatinca veya hemen elektrik verip pc yi baslatinca vga isigi yaniyor. Kapali monitor de pc yi acmaya calisinca beyaz hata isik veriyor. Reset atinca duzeliyor bu bi sorun mudur ?

Ilk pc yi acarken sonucta monitor de acik oluyor
    Sıkıntı olacağını sanmıyorum ama ilginç bir durum.Daha önce başıma gelmedi.
    çok ilginç zaten beni bulur bunlar

dp kablosu takılı değilken veya takılı olup monitör kapalıyken VGA hata ışığı yakıyor.
  • Bende kampanya kapsamında Asus Crosshair VIII Hero almıştım, bugün saat 10 civarı hesabıma 335 tl yatırılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Asus z390-E almıştım 29.11.2019 tarihinden bu yana hesabımda ücret yansımamış.
  • Selamlar arkadaşlar,asus tuf x570 mi yoksa asus prime x571 pro mu? ne diyorsunuz 3700x işlemci ile kullanacağım.Bir de kasa tavsiyeniz ne olur?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.