Şimdi Ara

Asus X554LJ-XO1146T İ5 5200U

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x554lj-xo1146t-i5-5200u-4gb-500gb-15-6-w10-229495102

Arkadaşlar bu notebook u nasıl bilirsiniz Fiyatına göre iyi midir? Ekran kartı 920m nasıldır? Ayrıca ssd takmak kolay mı?
    NOT: 1500 TL olduğu için bu modeli düşündüm. Aynı fiyat kategorisinde ki başka tekliflere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 18 Temmuz 2016; 18:33:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun oynamayacaksan alinir +4 gb ram takarsin bide ssd takarsin normal bi pc olur ekran kartı iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

Oyun oynamayacaksan alinir +4 gb ram takarsin bide ssd takarsin normal bi pc olur ekran kartı iyi değil

Bu makina nasıl hocam fiyat olarak.
    AMD Radeon(TM) R5 M335 ekran kartı nasıl?

Bir gta5 oynamayacağım. Pes falan gibi oyunları çalıştırsa yeter. En aşağı önereceğiniz ekran kartı nedir?

http://m.n11.com/dell-5559-metal-kasa-i5-4gb-500-windows-10-P118303206

• Amd ye notebook da hiç bulaşma pes felan oynayacaksan 920m oynatır alabilirsin ama yuksek grafikli oyun oynamak istersen ileride pisman olma butce 1500 tl civari ise zaten 920m den daha iyi birpc bulman zor

• quote:

Amd ye notebook da hiç bulaşma pes felan oynayacaksan 920m oynatır alabilirsin ama yuksek grafikli oyun oynamak istersen ileride pisman olma butce 1500 tl civari ise zaten 920m den daha iyi birpc bulman zor

http://m.n11.com/acer-i5-500gb-4gb-2gb-ekran-kartli-orginal-win-P122261521

Bu üründe 840m var. Bu nasıl acaba? İşlemcinin kaçıncı nesil olduğunu bulamadım.
    Evet bütçe 1500 TL. Herhalde Bu fiyata yukarıda ki asus en mantıklı olanı mı?

• Daha iyi gibi ama model felan yazmıyo satıcı iyi mi degil mi bilmiyorum

• quote:

Daha iyi gibi ama model felan yazmıyo satıcı iyi mi degil mi bilmiyorum

Bu üründe 920m fakat 2gb li. Ekran kartı olarak bu fiyatlar için başka ne bakılabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-b20f45c-i5-5200u-4gb-500-gb-2-vga-15-6-dos-225720292

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 19 Temmuz 2016; 18:01:52 >
  • 1500 tl civarı fiyatlı pc ler 920m ve buna eşdeğer pc ler olur zaten 1800+ tl civarındaki pc ler de 840m-940m düzeyinde kartlar kullanır bana kalırsa pc de illaki oyun oynamak istiyorum diyorsan masaüstü topla taşıman gerekecekse bekle bütçeyi viraz daha yükselttiğin zaman al hem taşıman lazım hemde laptop lazım ise 920m li asus u tercih et bence

• quote:

1500 tl civarı fiyatlı pc ler 920m ve buna eşdeğer pc ler olur zaten 1800+ tl civarındaki pc ler de 840m-940m düzeyinde kartlar kullanır bana kalırsa pc de illaki oyun oynamak istiyorum diyorsan masaüstü topla taşıman gerekecekse bekle bütçeyi viraz daha yükselttiğin zaman al hem taşıman lazım hemde laptop lazım ise 920m li asus u tercih et bence

Şu son gönderdiğim Dell ile Asus özellik aynı Dell 150 daha ucuz fakat Windows yok. Kafam karıştı ne alsam bilemedim başka seçeneklerde var gönlüm Asus tan yana fakat fiyatına değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 19 Temmuz 2016; 19:33:22 >
  • Senin yerinde olsam asus u tercih ederdim fiyatı özelliklerine göre normal aldıktan sonra 4 gb ram ekle mutlaka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.