Şimdi Ara

Asus X552C Ana konu ve Kullanıcılar Kulübü (Resimli İncelemesi içeride) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
27.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biraz okudum da bende bilgisayarı kredi kartsız taksitle satış yapan bir yerden almıştım özelliklerini beğendim de normal işlemlerde biraz sıkıntı yaşasamda oyun sırasında pek sorun yoktu taaki şu son aya kadar sıcaktan makina kafayı yyiyor kapatmazsanız bellek kaybı olur vs. gibisinden hata raporları gönderiyor. Birde bu wi-fi sorunsalı asus la değilde win8 win8.1 ile ilgili diye duydum yani windowsun yazılımları yüzünden arkadaşlar asus donanımından değil diye duydum tabi ki birde bu konuda bakın bir çok arkadaşım win8 den win7 ye geri döndü çünkü :)
  • hamza393 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 8.1 kullanıyorum Wi-fi çalışıyor tabi farklı bir notebook.

Sorun Asus driverlarında en güncel olanı sitesinden indirip deneyin derim.
  • Sağolun hocam bilgilendirdiğiniz içinde arkadaşın hp ve casper bilgisayarları vardıda onlardada aynı sorun olmuştu o yüzden dedim sağol yinede bilgilendirdiğin için :)
  • bende 2 gün oldu alalı wifi kopma sorunu var acaba geri iade edebilirmiyim? bekodan almıştım
  • moruj M kullanıcısına yanıt
    Arzu ederseniz iade edin ya da Asus'un sitesinden güncel wi-fi driverını indirin.Severek aldıysanız servise de verilebilir.Ama asus sixe destek verir her türlü bugün kuzenime de asus aldık.Evde şu an 3 tane asus laptop kullanıyoruz memnunuz.Benim ki garantiye gitti.Bayanikgilendiler.(Yanlış anlaşılma olmasın asusun farklı bir modelini yolladım bas ilgilendiler).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün aynısından aldım. Kafama bir şey takıldı beni aydınlatacak olursa sevinirim. Laptopun üstünde 1.8 ghz yazıyor. Ama kataloğunda 2.7 yazıyor. Bilgisayarımdan özellikleri seçtiğimde iki adet 1.8 ghz yazısı var yan yaya... Bu birinci sorum.
    İkincisi ise aldığım ürün Asus X552cl olması gerekiyor ama kutusunda filan X552c yazıyor bu ikisi aynı şeymi yoksa farklımı yoksa bana başka bilgisayarmı sattınar? Kafamdada deli sorular??

• MoonNH M kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün aldığımız modelde de bilgisayar üstünde 4G ram yazıyordu ama katalogda 8 gb bizde freedos olduğu için açmadan götürdük direk.Adamlar bize üstünde 4Gb yazıyor ama biz içine 8gb koyduk dediler.Yani kutusundan ziyade götürün aşdığınız yere böyle böyle değin size olayın aslını anlatırlar.Bir ihtimal çift çekirdekli olduğu için öyle olabilir şayet çift çekirdekli ise seğilse belki turboboost ile o hıza çıkıyor olabilir.Ama dediğim gibi gidip aldığınız yere sorun benim bilgim yok yazdığımda sadece tahmin.

• MoonNH M kullanıcısına yanıt
    benim kutuda da öyle yazıyor 2.7 olan turbo hızı bir sıkıntı yok yani
  • moruj M kullanıcısına yanıt
    http://www.mediatek.com/en/downloads/pciert2790rt309xrt35x2rt539xrt3290mt7630/

emailini ve adını girip indir
  • Arkadslar wifi sorunu yasayanlar bilgisayar sag tiklayip aygit yoneticisne girin ve wifi nin adini ogtenip googleden son surum diye taratin ole deneyin eminimki sorun ortadan kalkacaktir
    Cunku driverlerin son surumunu hic bir zaman kullandiginiz bilgisayr firmasi kendi sitesine koymaz o yuzden googledn taratin

• merhaba arkadaşlar.. ben de bu cihazı kliksadan aldım. ürünün altında f552cl yazıyor.. üst tarafında klavyenin sağ tarafındaki etikette x552c serisi yazıyor.. nedir bu işin aslı arkadaşlar var mı bilgisi olan?
  • Hocam bence Kilksa ile iletişime geçip sorun derim.

• Arkadaşlar bende de aynı laptoptan var win 8.1 e geçmek istiyorum güncellemelerin hepsini yüklemek gerekiyormuş. Güncellemeleri yüklemeyi deniyorum yeniden başlatıyor ve windows güncelleştirmeleri yapılandırılıyor diyor bekletiyor biraz ve bir süre sonra windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı değişiklikler geri alınıyor diyor çok ama çok bekletiyor pc yi kapatıp açıyorum yine aynı ekran çıkıyor sonra kurtarma seçenekkerinden kurtarıyorum windowdsa giriyor ama güncelleştirmeler yapılanfırılamadığı için windows 8.1 e yükseltemiyorum yardım edin bana

• Hocam yükseltmeden sıfırlayıp bilgisayarı direk 8.1 kurmayı deneyebilirsiniz.

Yazılımsal bir sorun bu.

Ama size tavsiyem 8.1 orijinal olacaksa varsa ilinizdeki ASUS servisinden yardım alın.Seve seve yardım edeceklerdir.

Bir de yazılımsal sorunlara telde yardımcı olabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Hocam yükseltmeden sıfırlayıp bilgisayarı direk 8.1 kurmayı deneyebilirsiniz.

Yazılımsal bir sorun bu.

Ama size tavsiyem 8.1 orijinal olacaksa varsa ilinizdeki ASUS servisinden yardım alın.Seve seve yardım edeceklerdir.

Bir de yazılımsal sorunlara telde yardımcı olabiliyorlar.

Sağolun cevabınız için deneyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama şu var.Yapamacayacaksanız bulaşmayın.

Neden derseniz? Hem boşu boşuna sıfırlamış olursunuz.

Hem de şu olabilir.Bozarsanız düzeltene kadar kullanamazsınız.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Servisten yardım alacağım uyarınız için sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi bağlanıyor, kopuyor. Cepten bağlanan wifi notbooktan bağlanmıyor, driver yeniden yükledim

• Bu model ile SSD kullanan var mı? 500/350MB Sandisk düşünüyorum yavaş kalır mı acaba?
  • Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarın bütün alanlarını biçimlendirdim yine eskisi gibi recovery kısmı falan olsun istiyorum bilgisayarımı aynı fabrikadan aldığım günkü gibi olmasını istiyorum ne yapmam lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.