Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
36
Favori
95.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5400rpm ama asustan farkli olarak m2sata portu var boşta ileride ssd eklemek kolay. Yani dellin ekran karti ve fhd ekrani daha mantıklı geliyor bende alma arifesindeyim cok kararsizimda. Dolar 2.98 oldu 2 ay once 2400 olan pcler simdi 2800
    Bu arada asusun ekrani nasıl ips mi. Dellde ips ekran olmasina ragmen renk skalasi yetersiz diyorlardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BerkayGRBZ kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

• Bilgisayara kendimiz ram takviye etsek garantide sıkıntı çıkar mı. Garantiye verirken taktığımız rami sökmemiz mi gerek. Birde bu modellerde boş SSD slotu yok heralde yanılıyor muyum.
  • Ssd yeri yok dedigin gibi harddiski sokmen lazim servise gonderirken ssd cikarip harddiski takarsin ebrarda bunu sordum bende garantiden ekstra ram ekledik sikinti olurmu diye gonderirken ram yerini acinca garanti bozulmuyor dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toriko kullanıcısına yanıt
    Ekranini cok begendim asusun renkleri oldukca iyi bende sizin gibi dell alcaktim fiyatinin artmasi ve isik sizmasi beni asusa yoneltti memnunmuyum memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayGRBZ

Ssd yeri yok dedigin gibi harddiski sokmen lazim servise gonderirken ssd cikarip harddiski takarsin ebrarda bunu sordum bende garantiden ekstra ram ekledik sikinti olurmu diye gonderirken ram yerini acinca garanti bozulmuyor dedi

Anladım , 7200RPM harddiski çıkarıp ssd takmak ne kadar gereklidir bilinmez belki DVD yerine takılması daha mantıklı olur fakat DVD yi çıkarıp SSD takmakta uzmanlık gerektiriyo bu işlemi yapsan bile bu seferde garanti uçar büyük ihtimal
  • arkadaşlar birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim bu notebookla diğer asus notebookları karşılartırdım iki fark gördüm.
    1)1 TB HDD + 128 GB SSD /// 1 TB HDD
    2) 1920 x 1080 /// 1366 x 768
    bunların nasıl etkisi olur çözünürlük çok fark eder mi?ve bu ssd farkı nedir?
  • Onronr210 kullanıcısına yanıt
    Biri full hd diğeri hd. Beklentin yüksukse al hdmi kablo tv den oyna/izle
    128 gb ssd olması tabi güzel birşey ama arabada hız sabitleyici olması gibi bence olunca çok güzel olmayınca da sorun değil

• Freedos dan w10 yükseltirken diğer parçalar için kurulum yapmak gerekiyor mu yoksa kendi güncelliyor mu

• cllygt1903 C kullanıcısına yanıt
    Hocam direk uefi win10 kurdum sonra driver cdsi takıp herşeyi yükledim ekran kartına güncelleştirme gelmişti birde onu yükledim o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayGRBZ

Hocam direk uefi win10 kurdum sonra driver cdsi takıp herşeyi yükledim ekran kartına güncelleştirme gelmişti birde onu yükledim o kadar

Ebrar Bilgisayarın n11 mağazasındaki soru cevap kısmına baktım da 12 GB lık modelde ilave edilen +8GB için satıcı DDR3 Low version olduğunu söylemiş. Sizdekini biliyor musunuz yada öğrenme şansınız var mı?

Bu model uyumlu mudur acaba
    http://urun.n11.com/bellek-ram/kingston-8gb-2133mhz-ddr4-notebook-ram-cl15-kvr21s15d88-P98798817?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

• dipoldipol D kullanıcısına yanıt
    ASUS X550VX-XX147D Notebook

hocam öyle birşey yok buyrun kanıtı ddr3 ekleyemez zaten anakart ddr4 e uyumlu
  • dipoldipol D kullanıcısına yanıt
    İçin rahat olsun ben n11 den aldım ebrar dan. Eklenen ram ddr4. Alınca faturada da gözüküyo. 120 liraya ekliyorlar(faturaya göre söylüyorum)

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Sizin laptop geldimi hocam
    Yarın gelecek ama ben haziran başına kadar göremeyecem

niye ?
    İş sebebiyle şehir dışındayım

pcde problem varsa iade falan nasıl olcak hocam bi kontrol edin isterseniz yada ettirin
    Eşim alacak kırık çatlak var mı bakacak. Yoksa- ki öyle umuyorum- ben gelene kadar yatacak alet. Geri kalan muhtemel donanımsal arıza zaten servislik olacak

• bilgisayarı aldım her şey güzel ama asus fabrikası çalısanları içinde vida unutmuş ve bilgisayarı sallayınca ses geliyor sağ üst menteşe kısmından. bilgisayarı aldım geldim kıbrısa 1 ay sonra geri döncem bakalım neler olucak serviste :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.