Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
36
Favori
95.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC'yi alan arkadaşlara birkaç sorum var kaç tane fan var hangi oyunlarda kaç fps alıyorsunuz sıkıntıları varmı varsa neler ?
  • yagiz456 Y kullanıcısına yanıt
    Siyah kırmızı çizgili plastik kasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorinside

Siyah kırmızı çizgili plastik kasa

daha bilgisayarı görmeden incelemeden her yere plastik diye sallayıp durmuşsun.
    Kasa aluminyum alaşımlı bir meteryale sahip ben dün vatanda inceledim.
    Soğutma yönünde sıkıntı yok. Yanımda götürdüğüm bir kam benchmark programı ile de test ettim örneğin cinebench R15 ile işlemci en fazla 70 derecelere çıktı ki bu da laptop platformu işlemcisi için oldukça normal. Asus n551 çift fanlı modelde bunu 85 olarak bile görmüştüm hatta %100 yük altnda 95 dereceyi görmüşti asus N551.
  • StarForce kullanıcısına yanıt
    Sallama yok. Vatan ile telefonda konuştum. Plastik dediler

• StarForce kullanıcısına yanıt
    Tüm başlık altında test yapıp görüp deneyip cevap veren tek kişi olduğun için teşekkür ederim.

• 5 gün önce aldım bu modeli. modelleme, çizim amaçlı kullanıyorum, render yapıyorum canavar gibi mübarek. 16gb ddr4 ram var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepso

5 gün önce aldım bu modeli. modelleme, çizim amaçlı kullanıyorum, render yapıyorum canavar gibi mübarek. 16gb ddr4 ram var.

Nerden aldiniz ? Vatandan mi kac adet fani var isinma yapıyor mu

• vatandan aldım, şimdiye kadarki kullanımda ısınma problemi yaşmadım
  • resimlerini koyarmısın bilgisayarın rica etsem
  • Ben dün canlı chat aracılığıyla ebrar bilgisayara 3 soru sordum.

1- Kaç adet fan var? 1 adet
    2- Kasa temsili resmi görebilir miyim? Sitedeki resim ile birebir aynı (kırmızı çizgili kasa)
    3- Klavye aydınlatması var mı? Hayır.
  • sonunda profesyonel bir inceleme gelmiş (oyun ve benchmar testleri var)

• 8 gb lığı sipariş verdim bakalım gelince yazarım tekrardan
  • uefi kurulum yapılıyormu pcye ??
  • deepso D kullanıcısına yanıt
    kardeşim önceki serilerde capslock tuşunu belirten bir ışık yoktu buda sinir edici oluyordu şuan kasayı değiştirmişler aydınlatma olmadıgı açık ama capslock tuşunun basıldıgına dair bir ışık eklemişlermi yine koymadılarsa kötü olmuş
  • Numlock ve capslock durum ışıkları var.

• Dun ebrarin ofisinden gidip aldim ntfs ile kurulum yokmus isletim sistemini fat32 seklinde kuruluyormus

• BerkayGRBZ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. yorumlarını bekliyoruz
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince görüşlerimi belirticem.

öncelikle dün aldığım pcyi bir türlü uefi win 10 kurulumu yapamadım hiç win 10 uefi kurulumu yapmamıştım.En sonunda her zaman laptoplarımı götürdüğüm teknik servis var oraya götürüp bugun win 10 u uefi şeklinde kurdurdum.Şuanda hala pc ile uğraşıyorum.İlk olarak gözüme çarpanlardan bahsedicem.

-İlk olarak sizinde açtığınızda gözünüze çarpıcak olan ilk şey touchpadin yan kısımları yani klavyenin alt kısmı düz bir şekilde değil tırtıklı tırtıklı ve bu oldukça hoşuma gitti çünkü pcyi sürekli kullandığım için diğer laptoplarım hep artık soyulmaya başlamıştı.Bu kasanın soyulcağını düşünmüyorum.
    -Ses Kalitesi: Ses Kalitesi ciddi derecede iyi yani bu kadar net ses aldığımı hatırlamıyorum.Laptop hopörleri için oldukça iyi.Çok hoşuma gitti.
    -Klavye:Klavyesindeki tuşlar çok iyi laptopun klavyesini kullandıktan sonra diğer laptop klavye vs bir garip gelmeye başladı.
    -Şuana kadar bir ısınma söz konusu değil zaten fazla bir işlem yapmadım oyun testlerinde görücez.Ama tarayıcıda falan takılırken hiç bir sıkıntı yok.
    -Ekrana gelirsek ekranda hoş renkler canlı.

Almayı düşünen arkadaşlara öneririm yani

Elimden geldiğince test bilgilerimi sorunlarından vs bahsedicem.Yakında resimde eklerim.Özellikle o klavyenin alt kısmını görmenizi isterim.

-Sizin merak ettiğiniz varsa sorun cevaplıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayGRBZ -- 18 Mayıs 2016; 22:46:32 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.