Şimdi Ara

ASUS X550VX Elektrik Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6-7 Ay önce iki arkadaş Ebrar Bilgisayardan Asus X550VX-DM254DC laptoplardan sipariş ettik. Aynı evde kalıyoruz. Oyun oynamak için aldık. Ancak başlarda herhangi bir problem yokken şimdi enteresan bir problemle karşılaştık. Oyun oynarken arkadaşımın pcsi birden kapanıyor. Bu normal gelebilir. İlginçlik burda başlıyor. Onun pcsi kapandığı gibi modem de saçmalamaya başlıyor. 3 bilgisayar online oyun oynuyoruz mesela. Arkadaşın pcsi kapanınca modemin de interneti gidiyor. Ping 40'lardayken 2700'lere kadar çıkıyor 10sn sonra internet tekrar geliyor ve ping normale düşüyor. Dediğim gibi kapanan pc ile benim pc aynı model. Beraber aldık zaten. Benimki kapanmıyor ama arkadaşın pc kapanıyor. Isınma sorunu olabilir mi diye düşünüp dereceleri kontrol ettik. Benim pcnin ısı dereceleri ile öbür pcnin dereceleri hemen hemen aynı oyun içindeyken. 75 - 80 arası ikiside gidip geliyor. Isınma problemi olduğunu düşünmüyorum çünkü oyunlarda kasma, donma gibi problemler yok. Gayet akıcı oynarken birden kapanıyor. Onun kapanması evdeki elektrik aksamında ilginç bir etkiye sebep oluyor. Bu problemle karşılaşan var mı? Donanımsal olarak ne gibi bir arıza olabilir? Yoksa evdeki elektrik tesisatında bir problem mi var?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.